Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

luzur

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez luzur

  1. No ale po co spuszczać płyn ? Jak odkręcisz filtr, odkręcasz nakrętkę którą przykręcona jest chłodniczka, wykręcasz tą nagwintowaną rurkę i możesz wymienić oring. Nie trzeba spuszczać płynu i odpinać wody.
  2. luzur odpowiedział(a) na Majkel.a4 temat w 1.9TDI
    Nie ma się co stresować śladowymi ilościami oleju w dolocie. Żeby ich nie było trzeba odpiąć odmę.
  3. luzur odpowiedział(a) na AudiB4 temat w 1.9TDI
    Między sprężynami we wtrysku są podkładki, reguluje się odpowiednio dobierając ich grubość.
  4. luzur odpowiedział(a) na AudiB4 temat w 1.9TDI
    Każdemu TDI VP przy przebiegu ponad 200k km przydała by sie regulacja ciśnień otwarcia. A po zmianie na końcówki o innej średnicy tym bardziej. Oczywiście jak nie wyregulujesz to silnik zapali i będzie jeździł, ale nie ta moc, spalanie itd...
  5. Prawdopodobnie uszczelniacze w turbinie się skończyły. Nagar nie powstaje szybko jeżeli spaliny nie łączą się z olejem. Tak w dolocie jak zaślepimy EGR to nagar praktycznie się nie odkłada, w turbinie tworzy się szybko bo wysokie temperatury sprawiają że olej zamienia się w sadzę...
  6. Dużo czytałem o skrzyniach do A4 B5 TDI i wszędzie były informacje że każda z modelu B5 pasuje i z passatów wzdłużnych również.
  7. Ale w AJM-ie ? Osobiście nie widzę wad kół jednomasowych zastosowanych w silnikach VP. Nie mam doświadczenia jak jest w PD...
  8. Te czujniki często padają... ale przed wymianą należy sprawdzić czy problem się powtarza po odpięciu krańcówki maski.
  9. Odepnij krańcówkę od maski zobacz czy dalej się będzie pojawiać.
  10. Może przepływki nie podłączył ?
  11. A czy w przypadku silnika na pompie A4 z 1998 roku też trzeba zdejmować zderzak to wymiany tego odbijaka/poduszki ?
  12. luzur odpowiedział(a) na Majkel.a4 temat w 1.9TDI
    Olej w wężach odmy zawsze będzie.
  13. A z jakich czujników "system poziomowania" bierze informacje ? Rozbierałem ostatnio oryginalne reflektory soczewkowe i xenonowe z B5 poliftowego i chyba niczym (oprócz tego że mają przetwornice i żarnik zamiast żarówki H7) się nie różnią.
  14. Ten sam problem zauważyłem w AJM-ie brata, ale olej był na minimum. Po dolaniu nadal się zapala w całkiem losowych momentach...
  15. luzur odpowiedział(a) na mirex76 temat w Audi A4 B5
    Jeżeli nie ustawisz tego równo, czyli podczas obracania koła czujnik ABS będzie tracił "kontakt" z pierścieniem będą takie właśnie objawy.
  16. Jeżeli będziesz miał nieszczelności w układzie podciśnienia to sterownie turbiną nie będzie działać prawidłowo co objawi się pewnie błędem o przeładowaniu/niedoładowaniu. Mogą też hamulce osłabnąć...
  17. luzur odpowiedział(a) na mirex76 temat w Audi A4 B5
    Tutaj np: http://allegro.pl/pierscien-abs-audi-a4-a6-80-90-100-tyl-germany-new-i1516118210.html
  18. Jeżeli masz zaznaczoną pozycję fabryczną to zacznij w pozycji fabrycznej.
  19. Myślę że sam nie dasz rady tego zrobić jeżeli jest to Twój pierwszy kontakt a VAG-iem. Ale zapytaj o pomoc kogoś z Twojej okolicy.
  20. Przed zimą u brata wymienialiśmy górne wahacze, śruba była posmarowana, niedługo trzeba będzie łożysko wymienić, mam nadzieję że obejdzie się bez masakry
  21. luzur odpowiedział(a) na mirex76 temat w Audi A4 B5
    Tak się dzieje jak czujniki ABS nie mają odniesienia, czyli jak np jeden z czujników się minimalnie wysunie.
  22. Chyba jakiś błąd w opisie.[br]Dopisany: 26 Marzec 2011, 11:55_________________________________________________ A gdzie zdjęcie ?
  23. heh, rzeczywiście są specjalne ściągacze. Ciekawe jaka skuteczność, używał ktoś ? http://allegro.pl/sciagacz-gornej-sruby-vw-audi-nowy-sacz-autona-i1512321533.html http://allegro.pl/s59-sciagacz-sruby-centralnej-gornej-vw-audi-i1493166104.html http://allegro.pl/sciagacz-do-demant-sruby-centralnej-wahacza-i1510676653.html
  24. Zadzwoń pod numer 503399909, chłopak jest z Rembertowa. Zapytaj za ile Ci ogarnie maszynę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.