Treść opublikowana przez r7adek
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Potrzebuję pomocy w doborze klocków, robię swap na 320/288 i z zestawu który mam klocki są już słabe, chcę je wymienić na nowe ale nie mogę odczytać ich numerów. Mógłby mi ktoś podać o jakich oznaczeniach szukać.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Przy swapie 312/255 na 320/288 przewody zostają te same czy też trzeba zmienić?
-
Regeneracja zacisków w Rzeszowie?
Podpinam się, żeby nie zakładać nowego. W rejonie Sanoka lub Przemyśla jest ktoś godny polecenia ?
-
Coś wysysa prąd z akumulatora - kontynuacja
Uciekło mi po jednym zerze.
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Jeśli o ten film chodzi to oglądałem - też dobry.
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Polecam : Contratiempo - kino hiszpańskie coraz lepsze.
-
Coś wysysa prąd z akumulatora - kontynuacja
Poczytaj tu: może coś znajdziesz. U mnie na początku też jak odpinałem bezpieczniki wszystko było ok, jednak nie dawało mi to spokoju i znalazłem przyczynę tylko jeszcze nie rozwiązałem problemu. Przede wszystkim musi wpiąć amperomierz szeregowo, zablokować zamki tak jakby samochód był zamknięty jednocześnie mieć dostęp do skrzynki bezpieczników, poczekać jak auto przejdzie w stan uśpienia i wtedy wyciągać po kolei bezpieczniki i obserwować spadek napięcia. U mnie na początku wyszło, że zamek drzwi kierowcy - wymieniłem, po kilku dniach z powrotem to samo. Sprawdziłem kolejny raz i wyszło, że po wyjęciu bezpiecznika od klimatyzacji pobór spadł do 0,1. Jak pisałem problemu nie rozwiązałem, bezpiecznik mam cały czas wyciągnięty a wszystko działa - klimatyzacja musi pobierać mi jakimś cudem prąd na postoju. Z wpiętym tym bezpiecznikiem pokazywało mi pobór 0,6 niby jest to dopuszczalne ale u mnie po dwóch dniach postoju auta nie szło odpalić.
-
Pobór prądu w czasie postoju
Tylko, że do tej pory nic się nie działo. Klimatronik był zmieniany ale numerem dobrany z b6. Jeszcze będę patrzył czy czasem prąd nie jest pobierany we wtyczce klimatronika.
-
Pobór prądu w czasie postoju
Ok. Kolejny dziwny przypadek. Bezpiecznik nr 26 wyjęty, grzanie lusterek i szyby jak i klimatyzacji działa.
-
Jaka pompa paliwa do bexa ?
Używka ? Jaka gwarancja, że mi nie padnie za kilka dni ?
-
Jaka pompa paliwa do bexa ?
Witam, zaczyna mi padać pompa paliwa, czasami tak piszczy jak by miało to być jej ostatnie tchnienie. Więc może pomoże mi ktoś w znalezieniu p&p pompy do audi a4 b6 1.8t 190 km 2003 rok silnik bex nr VIN WAUZZZ8E24A037288. Może ktoś z was montował już jakąś do takiego silnika ? Mam szukać samego wkładu, czy całej ?
-
Pobór prądu w czasie postoju
Klimatyzacja zasilana jest z bezpiecznika nr 1. Na chwile obecną jeżdżę z wyciągniętym bezpiecznikiem i auto pali, klima działa. Masz rację co do zasilania bezpiecznika 26, bo sprawdzałem w innej b6 i też jest. Czeka mnie pewnie prucie instalacji, żeby zobaczyć co jest nie tak z tym przewodem.
-
Pobór prądu w czasie postoju
Miałem podpięty miernik kilka godzin i cały czas było 0,05. Dzisiaj po wyjeciu tego bezpiecznika było cały czas 0,01 - 0,02A. Tylko zastanawia mnie tao grzanie szyby. Jutro popatrzę do innego audi czy też po uśpieniu jest tam napięcie na tym bezpieczniku.
-
Pobór prądu w czasie postoju
Też tak myślałem, że będzie ok, ale dzisiaj wsiadłem do auta a tu zonk, nie dopalił a wczoraj jeździłem. Więc dzisiaj szukałem dalej i właśnie to zaobserwowałem. W bocznej skrzynce jest nr 26, który odpowiada za podgrzewanie lusterek i szyby tylnej. Jak pisałem wcześniej po uśpieniu pokazuje mi pobór na 0,06, po wyjęciu tego bezpiecznika 0,01 - 0,02. I nie wiem gdzie szukać przyczyny.
-
Pobór prądu w czasie postoju
A jednak, to nie wszystko. Nie za każdym razem, bo ostatnio tego nie wykryłem ale okazuje się, że po uśpieniu napięcie pojawia się na bezpieczniku 26 - 0,05A po wyjęciu jego z 0,06 spada na 0.01 - 0,02 (pobór skacze w tych granicach). Czy to jest normalne, że ma być tam napięcie po uśpieniu, czy powinno pojawiać się po kluczyku ? Jakieś rady, gdzie szukać przyczyny ?
-
Pobór prądu w czasie postoju
Po części udało się rozwiązać problem, bo pobór spadł do 0,06 A. Jeżeli to poskutkuje, że aku będzie wytrzymywał kilka dni bez odpalania to nie szukam więcej. Przyczyną był dołożony moduł haka, który chyba był źle podłączony, bo pod stały plus. Teraz podłączyłem pod plus po kluczyku.
-
Pobór prądu w czasie postoju
Żeby nie zakładać nowego tematu, mam podobny problem od jakiegoś czasu rozładowuje mi akumulator. Wymieniłem zamek w drzwiach i pobór prądu po uśpieniu spadł do 0,90A. Próbowałem wyjmować bezpieczniki nr 15, 39 i pobór nadal nie spadł. Czy taki pobór mieści się w normie ? Dodam, że nie mam żadnego alarmu. Ewentualnie gdzie mogę szukać jeszcze przyczyny wysokiego poboru, bo wszędzie piszą, że pobór powinie być w granicach 0,50 - 0,55A.
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
http://www.imdb.com/title/tt5813916/
- Pompa paliwa.
-
Coś wysysa prąd z akumulatora - kontynuacja
Podpinam się do tematu. Wczoraj zbieram się do wyjazdu a tu zonk, auto nie odpaliło. Akumulator prawie padnięty. Zamknąłem samochód, po kilku minutach otworzyłem i auto normalnie odpaliło. Kilka tygodni temu miałem podobną sytuację, tylko auto odpaliłem z kabli i później gasiłem i odpalałem normalnie. Czy to też może mieć związek z zamkiem drzwi ?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Jaka cena, po regeneracji ? Czy są pomalowane na jakiś kolor ?
-
Pompa paliwa.
Witam, potrzebuję nr pompy paliwa jaki jest w mojej audi a4b6, 190 km, silnik bex, rok 2003.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
I szczęścia w znalezieniu jarzm z zacisków pod tarcze 300 na tył. Jest masakra z tym.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Też szukam i z tego co tu mi napisali, tylko z tego modelu.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Dzięki. To szukam dalej.