Treść opublikowana przez virus
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
damy rade jak ściągnę to napisze co i jak
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
w poniedziałek zobaczę jak to zdjąć mam jeszcze tary zderzak więc podpatrzę mniej więcej jak to jest mocowane :gwizdanie:
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Właśnie się dziś zastanawiałem czy nie ściągnąć i pomalować w mat
-
[ALL B6] Parktronic ,,piszczy"
jedna dobra noc i po problemie :polew:
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Wiem
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
w zimie nie będę jeździł na 18" ani też obniżać nie chce lepiej poczekać do wiosny
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Tak zrobię ale powoli bo wszystko trochę kosztuje Dokladnie no foty swietne jakas nowa felga bedzie na lato ? Fela zostanie na razie 18" ale zobaczymy jeszcze na wiosnę Listwy alu szczotkowane mam w b7 ale tam jest jasny srodek wiec raczej nie podmienię Każdy mówił ze 100mm jest za duże a ja teraz widzę ze jest idealne
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Będę ale nie wszystko na raz wystarczy zrobić 100km i się same okopcą
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Dzięki fela jest 18" polerowane i gleba tez leży tylko zamontować [br]Dopisany: 04 Luty 2011, 20:12_________________________________________________Porobiłem kilka fotek oceńcie sami jak to wyszło
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
wiem że troche duża jest
-
[ALL B6] Parktronic ,,piszczy"
W b6 raczej też
-
[ALL B6] Alufelgi do B6
zostaw 17" moim zdaniem a jak zrobisz to twoja wola
-
[ALL B6] Alufelgi do B6
na pływanie ma wpływ szerokość opony, a nie wielkość felgi Jasne teraz się wyjaśniło czemu koledze pływał w koleinach bo miał założone kapcie 245/50/17
-
[ALL B6] Parktronic ,,piszczy"
ciężko dojść ale może jakoś da radę zależy też który czujnik
-
[ALL B6] Alufelgi do B6
idealny zamiennik np z 15" czy 16" jest 225/45/17 i taka jest poprawna wielkość koła po przeliczeniu. Szersza opona będzie przekłamywała nieznacznie prędkość
-
[ALL B6] Parktronic ,,piszczy"
pewie jakiś czujnik padł po podłączeniu vaga będziesz wiedział
-
[B6 AKE] A4 B6 2.5 Tdi QUATTRO i DAIMLER DS-420 LIMUSIN
wypas
-
[ALL B6] Alufelgi do B6
nie będzie cie tak rzucać na koleinach
-
[ALL B6] Alufelgi do B6
opona powinna być 225/45/17 to jest poprawny rozmiar
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
Ja miałem zakładać ale coś takiego lub
-
[ALL B6] Alufelgi do B6
może i są tańsze ale 16" to nie wygląda w b6
-
[B6 BFB] MS DESIGN,mam8 18", quattro, navi, ksenon, webasto, 3xlcd
no ciekawie te monitorki wyglądają auto też spoko wygląda ciekawie
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
to widzę że plany konkretne czekamy na wyniki
-
[ALL B6] Alufelgi do B6
a przy 16" nie pływa? może minimalnie lepszy komfort na 16" ale praktycznie nie zauważysz różnicy. W B6 17" na lato to jest minimum żeby to coś wyglądało :gwizdanie:
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
chyba dobrze zrobiłem że końcówki 100mm kupiłem, 90mm chyba trochę były by za małe