Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

trzeciaq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez trzeciaq

  1. jak znajde i podmienie turo na BRD to tez sie bede pisal
  2. hej u mnie A4 1.9tdi fwd 131ps, pali okolo 7l/100 w miescie >8.5 na jednym baku jestem w stanie zrobic okoklo 1tys., komputer pokazuje 1060 i srednie spalanie 5.8 - 6.5l zalezy jaka droga. max speed to 208-210km/h raz wskazowka zatrzymala sie na 215km/h ale wsyscy wiemy ze zawyza okolo 10km/h wiec mysle okolo 205km/h nie istotne czy sam czy w 5 ososb
  3. trzeciaq odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    moja zamarzla w piz*u. w sobote skrobalem 45min, a dzis skrobalem 30min i 20 min sie wykopywalem
  4. trzeciaq odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    a kto ci daje homologacje za 40zl ???
  5. trzeciaq odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    chlopaki kto s ma jakis artykol prawny odnoscie LEDów paskow, wczoraj mialem spotkanie z VW i pan byl zniesmaczony ze ich uzywam i pogrozil. puki co off ale jak bede mial artykol ze nie sa zabronione to oczywiscie ON
  6. mialem taki sam problem jak kupilem swoje A4 B6 w serwisie byl zalany castrolem i po zrobieniu 1tys km musialem dolac okolo 0.5l po nastepnych znowu i znowu. jak dolalem okolo 1.5l to problem zaczol sie stabilizowac. Po wymianie wiosennej na Mobil1 5w40 problem zniknol zrobilem okolo 15tys i dolalem okolo 300ml - tylk oz tego powodu ze mialem pekniety was od turba do przepustnicy i lal olejem. Czy ten olej spelnia norme audi VW 505 01 ?
  7. gdzies wyczytalem ze to B6 1.9tdi pasuje caly komplet od A4 3.0tdi ??, rogass w swoim watku tak zrobil, Czy do B6 wejda 345 czy tylko 320 ? doradzcie jestem przed wymiana, na lato chyba upgade juz bede musial zrobic. W tej chwili mam standard i jest slaby jak potrzeba sie szybko zatrzymac
  8. a jakis kosztorys przedstawisz czy takjemnica ?
  9. mozesz cos wiecej o hamulcach napisac, gdzie i jakie tarcze, zaciski i klocki kupiles ??
  10. jak mi zaczyna stukac, to skrecam nawiew pokretlem i spowrotem go otwieram i pomaga, taki dorazny srodek
  11. bez przesady klapy sie nie myje, moje dwa kominy raczej sa czarne niz srebne ale to juz wina przebiegu bo u kolegi na A6 3.0Q swieca sie jak nie wiem
  12. chodzilo mi o to co napisales wyzej. co w A4 dislu nie ma zagietych rurek tylko w A6 ? wiesz jedni pisze ze jak A to sie nie robi sie S bo to i tak nie wyglada jak powinno w oryginale. Pracy trzeba wlozyc sporo, kkilka modow zrobielm. zalozylem np. lotke i jedni mowia ze kicz a drudzy ze ok bo skromna nie duza. nigdy w gust nie trafisz. A jak kupisz furke w pakiecie odrazu to nikt ci nie powie ze c**jowo wyglada
  13. do tych postojowych ledow dokladales jakies oporniki czy wyrzuciles FIS'a ??
  14. jedni mowia że : 1 . o gustach sie nie decyduje 2. ze jak sie nie ma albo nie chce sie zrobic to zle wyglada a jak sie ma to sie kazdy chwili. co dwie rurki to nie jedna, a jak nie pasuje do przodu to zawsze mozna zmeinc przod, skoro komus sie podoba S-line to niech nie robi z A S-line tlyko kupi s-line odrazu 9 wiadomo cena jest zaporowa)
  15. trzeciaq odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    jak kupujesz po 9 zl ze statoil to 2 x na rok jak mam swoje 1.5h roku i jeszcze daja rade
  16. trzeciaq odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    wycieraczek na zime sie nie wymienia bo po ziemie sie takie same jak przed
  17. ja z zallegro kupilem za 300 zl odbior osobisty akurat mi sie udalo, wiadomo ze nikt nowki nie sprzedaje za 300zl wiec musisz sobie druciana pomachac i pomolowac srebrzanka
  18. trzeciaq odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    a czego ty nie rozumiec ?? chip tunning wielun spotykaja sie z jakims klubem chiptuningowym hondy w praszetamci sa z kluczborka
  19. trzeciaq odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    badnie po andrzejkach 0.00 - aż mi sie nogi ugiely z ulgi, naszczescie bo inaczej byloby ciezko. Jest taka opcja na spota za tydzien w prasze chip tunning wielun spotyka sie z hondami na neutralnym gruncje, co wy na to ?
  20. ciezko jest taki znalezc ja swoj szulkalem jakies 2tyg , ale co tacy co i po 3 miesiace szukaja, sek polega na tym ze jest duzo ukladow od Quattro a od FWD na 1.8T czy 2.5tdi jest malo, oczywiscie allegro koszt okolo 200-300 zl zalezy jaki klient
  21. allegro, polecam owale 72x90mm takie same jak w 3.0tdi
  22. dokladnie, ja do 1.9tdi zalozylem 1.8T do tego owalne koncowki jak w 3.0tdi i cool
  23. wyjolem przedni nawiew i wlasnie tak sie stalo te klapki byly zamkniete caly czas , ustawil je na otwrte i zobaczymy teraz jak bedzie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.