Treść opublikowana przez trzeciaq
-
[ALL] Czy zapowiada się jakieś grupowe chipowanie na wiosnę (Wrocław) ?
jak znajde i podmienie turo na BRD to tez sie bede pisal
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
hej u mnie A4 1.9tdi fwd 131ps, pali okolo 7l/100 w miescie >8.5 na jednym baku jestem w stanie zrobic okoklo 1tys., komputer pokazuje 1060 i srednie spalanie 5.8 - 6.5l zalezy jaka droga. max speed to 208-210km/h raz wskazowka zatrzymala sie na 215km/h ale wsyscy wiemy ze zawyza okolo 10km/h wiec mysle okolo 205km/h nie istotne czy sam czy w 5 ososb
-
Spocik w Wieluniu
moja zamarzla w piz*u. w sobote skrobalem 45min, a dzis skrobalem 30min i 20 min sie wykopywalem
-
Spocik w Wieluniu
a kto ci daje homologacje za 40zl ???
-
Spocik w Wieluniu
chlopaki kto s ma jakis artykol prawny odnoscie LEDów paskow, wczoraj mialem spotkanie z VW i pan byl zniesmaczony ze ich uzywam i pogrozil. puki co off ale jak bede mial artykol ze nie sa zabronione to oczywiscie ON
-
[B7 BRB] 7000km = 1L oleju ?
mialem taki sam problem jak kupilem swoje A4 B6 w serwisie byl zalany castrolem i po zrobieniu 1tys km musialem dolac okolo 0.5l po nastepnych znowu i znowu. jak dolalem okolo 1.5l to problem zaczol sie stabilizowac. Po wymianie wiosennej na Mobil1 5w40 problem zniknol zrobilem okolo 15tys i dolalem okolo 300ml - tylk oz tego powodu ze mialem pekniety was od turba do przepustnicy i lal olejem. Czy ten olej spelnia norme audi VW 505 01 ?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
gdzies wyczytalem ze to B6 1.9tdi pasuje caly komplet od A4 3.0tdi ??, rogass w swoim watku tak zrobil, Czy do B6 wejda 345 czy tylko 320 ? doradzcie jestem przed wymiana, na lato chyba upgade juz bede musial zrobic. W tej chwili mam standard i jest slaby jak potrzeba sie szybko zatrzymac
-
[B6 AVF] Listwy w kolor i na 18"!!! + nowe fotki 5 str :) SPRZEDANE
a jakis kosztorys przedstawisz czy takjemnica ?
-
[B6 AVF] Listwy w kolor i na 18"!!! + nowe fotki 5 str :) SPRZEDANE
mozesz cos wiecej o hamulcach napisac, gdzie i jakie tarcze, zaciski i klocki kupiles ??
-
[B6 AWA] Problem ze środkowym nawiewem pod przednią szybą
jak mi zaczyna stukac, to skrecam nawiew pokretlem i spowrotem go otwieram i pomaga, taki dorazny srodek
-
[B6 AVF] Listwy w kolor i na 18"!!! + nowe fotki 5 str :) SPRZEDANE
bez przesady klapy sie nie myje, moje dwa kominy raczej sa czarne niz srebne ale to juz wina przebiegu bo u kolegi na A6 3.0Q swieca sie jak nie wiem
-
[B6 AVF] Listwy w kolor i na 18"!!! + nowe fotki 5 str :) SPRZEDANE
chodzilo mi o to co napisales wyzej. co w A4 dislu nie ma zagietych rurek tylko w A6 ? wiesz jedni pisze ze jak A to sie nie robi sie S bo to i tak nie wyglada jak powinno w oryginale. Pracy trzeba wlozyc sporo, kkilka modow zrobielm. zalozylem np. lotke i jedni mowia ze kicz a drudzy ze ok bo skromna nie duza. nigdy w gust nie trafisz. A jak kupisz furke w pakiecie odrazu to nikt ci nie powie ze c**jowo wyglada
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
do tych postojowych ledow dokladales jakies oporniki czy wyrzuciles FIS'a ??
-
[B6 AVF] Listwy w kolor i na 18"!!! + nowe fotki 5 str :) SPRZEDANE
jedni mowia że : 1 . o gustach sie nie decyduje 2. ze jak sie nie ma albo nie chce sie zrobic to zle wyglada a jak sie ma to sie kazdy chwili. co dwie rurki to nie jedna, a jak nie pasuje do przodu to zawsze mozna zmeinc przod, skoro komus sie podoba S-line to niech nie robi z A S-line tlyko kupi s-line odrazu 9 wiadomo cena jest zaporowa)
-
Spocik w Wieluniu
jak kupujesz po 9 zl ze statoil to 2 x na rok jak mam swoje 1.5h roku i jeszcze daja rade
-
Spocik w Wieluniu
wycieraczek na zime sie nie wymienia bo po ziemie sie takie same jak przed
-
[B6 ALT] Czy podwójny układ wydechowy od 1.8t B6 pasuje do ALT B6 ?
ja z zallegro kupilem za 300 zl odbior osobisty akurat mi sie udalo, wiadomo ze nikt nowki nie sprzedaje za 300zl wiec musisz sobie druciana pomachac i pomolowac srebrzanka
-
Spocik w Wieluniu
a czego ty nie rozumiec ?? chip tunning wielun spotykaja sie z jakims klubem chiptuningowym hondy w praszetamci sa z kluczborka
-
Spocik w Wieluniu
badnie po andrzejkach 0.00 - aż mi sie nogi ugiely z ulgi, naszczescie bo inaczej byloby ciezko. Jest taka opcja na spota za tydzien w prasze chip tunning wielun spotyka sie z hondami na neutralnym gruncje, co wy na to ?
-
[B5 ALL] Rozwiązany kłopot z nadmuchem
spewnoscia
-
[B6 ALT] Czy podwójny układ wydechowy od 1.8t B6 pasuje do ALT B6 ?
ciezko jest taki znalezc ja swoj szulkalem jakies 2tyg , ale co tacy co i po 3 miesiace szukaja, sek polega na tym ze jest duzo ukladow od Quattro a od FWD na 1.8T czy 2.5tdi jest malo, oczywiscie allegro koszt okolo 200-300 zl zalezy jaki klient
-
[ALL B8] Jaka końcowka tłumnika?
allegro, polecam owale 72x90mm takie same jak w 3.0tdi
-
[ALL B6] Tłumiki Advantige - słyszał ktoś coś? Jakie polecacie?
załóz sobie owale takie jak w 3.0tdi
-
[B5 ADR] Jakie posiadacie wydechy w swoich ślicznotkach?
dokladnie, ja do 1.9tdi zalozylem 1.8T do tego owalne koncowki jak w 3.0tdi i cool
-
Stuki w nawiewach spod deski rozdzielczej w A4 B7
wyjolem przedni nawiew i wlasnie tak sie stalo te klapki byly zamkniete caly czas , ustawil je na otwrte i zobaczymy teraz jak bedzie