Treść opublikowana przez miron78
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
statystyka naszych furek na dzień 21.07.2008 obecnych na zlocie Ilość łączna : 48 aut model B5 : 24 szt. model B6 : 18 szt. model B7 : 6 szt. Diesel : 30 szt. Benzyna : 18 szt. sedan : 18 szt. avant : 30 szt. ośka : 33 szt. ( B5x20 , B6x10 , B7x3 ) quattro : 15 szt. ( B5x4 , B6x8 , B7x3 ) Proszę o niezadawanie pytań typu : ile będzie aut ze zmieniarką , ilu będzie miało 205/55/16 czy też ile kto ma kilometrów - nie jestem ku...wa WRÓŻKA
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no i jestem - dzięki za spocika ( hummer dostał w domu lańsko za humory, a A4 - hamulce - jakiś dym ? - te auta są stworzone do takiej jazdy - a dymek z kół tylko dadaje im męskości :> a teraz do sprawy, jestem w pracy i siedzę z mina i nastrojem jakby jakaś tragedia sie stała ( tak czuję się człowiek który musi oddać tak diabelnie boską furmanke ) Konkretnie: Dostałem jak już wspominałem na wekedn audi A5 3.0tdiQ S-line w najbogatszej wersji Wrażenia - naprawdę brak słów ( ludzie zwracali uwagę na to autko gdziekolwiek sie nie pojawiłem, bezwględu na płeć czy wiek ) fura jest z innej epoki. Wnętrze , wypas jak i rozwiązania techniczne mnie zadziwiły, mimo że z audi człowiek obcuje. Co do silnika - niestety ( mój przegrywa pod każdym względem ) i wiem że to będzie silnik który będzie w moim następnym aucie i nie chcę żadnego innego. Osiągi - mega zadowalające ( 0-100 5,9s , V-max 250 ale jechałem 260 w 3 osoby ) a reszta szkoda słów - przy okazji wkleje kilka fotek[br]Dopisany: 21 Lipiec 2008, 09:07 _________________________________________________ a ja się zastanawiałem kto mi siedzi na tyłku ( wiedziałem że A4 ale nie wiedziałem czy to ktoś z klubu, nawet nr rej. za bardzo nic mi nie mówił ) - dobrze że się odezwałeś Fajnie Ci jejździ ta furmanka [br]Dopisany: 21 Lipiec 2008, 09:13 _________________________________________________to jest dokładnie ta sztuka którą miałem - teraz jest do sprzedania http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3712378
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie ale napewno nas nie przeoczysz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jestem dziś na 99% ( wiem że M@rk też będzie ) liczę że troche nas się nazbiera ( ostatnio też było kilku bez zapowiedzi ) więc jestem dobrej myśli - pogode mamy malina
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam i zapraszam http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_slaskie_nowe_oblicze_piatki_1900_arena_gliwice-t35760.0.html
-
[ALL B6] Pomoc w wyborze felg B6-SEDAN
[br]Dopisany: 17 Lipiec 2008, 12:02 _________________________________________________Trzeniek - już masz widzę zbyt duży metli w głowie ( to zrozumiałe - chcesz wydać kase i w zamian chcesz mega wyglądu ) dlatego powiem ostatni raz - TWÓJ SEDAN + TÓJ KOLOR + polerki 18 = MEGA WYGLAD/NAJLEPSZY WYBÓR Przy takim zestawieniu nawet mój będzie wyglądał łyso ( na Twoim te fele będą wyglądały jeszcze większe niż u mnie )
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
fury bedą MIAZGA
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hehe nie wątpie - ale bardzo ciasny mam grafik na sobote niedziele - ale napewno podjadę choć na chwilke pod M1 w sobote - wybiera sie ktoś na tę mega impreze ? ja będę raczej do południa[br]Dopisany: 17 Lipiec 2008, 10:35 _________________________________________________http://www.allegropower.pl/go.live.php[br]Dopisany: 17 Lipiec 2008, 10:36 _________________________________________________impreza będzie zapewne za***ista - tylko wjazd pod M1 może trwać wiecznie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Hy, hy Lepsza! Chyba w prędkości spalania się 3.0tdi po programie dostarcza mega emocji ale w serii mimo wszystko chyba jednak może być ciut lepsza w sobote przekonam się osobiście ( szkoda że nie będę jej miał od piątku - wpadłbym na spota to każdy by posmakował
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:> - bez przesady - do przeciążeń i mega emocji to jeszcze z 250 kucy brakuje Zobaczymy jak wypadnie moja furka w konfrontacji z 3.0 dieslem w A5
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
oooooo f*ck ( pora się obudzić ) - już zmieniam - Guregoru ( dzięki za czujność )
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Coprawda ankieta jeszcze trwa ale jako, że później mogę nie mieć dostępu do neta, pozwoliłem sobie już zmienić nasz nagłówek ( miejsce spotkań ) jako, że wynik głosowania już chyba się nie zmieni. Zarówno miejsce jak i godzina są Waszą propozycją tak więc myślę, że teraz będą wszyscy zadowoleni - tyle ze spraw organizacyjnych ( jedyne co mnie martwi to fakt, że na tak dużą ilość osób zarejestrowanych na forum z naszych terenów, taka mała ilość osób udziela się w tym wątku.Nawet patrząc na listę 1 spotkania gdzie wpisanych było ponad 30 osób a w tym temacie jak sami widzicie piszą jedne i te same osoby - czyli jakieś 8 osób ) ciekawe dlaczego [br]Dopisany: 17 Lipiec 2008, 08:12 _________________________________________________co do obecności piątkowej - będę na 90% ............... a i jeszcze jedno M@RK - jak będziesz widział w ten wekend latające po Knurowie niebieskie A5 3.0TDIQ - to ja we własnej osobie - dostałem do jazd próbnych :>
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
ja też będę wczesniej tylko jeszcze nie wiem ile wcześniej - może nawet od niedzieli
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
to może zróbmy tak: od dzisiaj przestane trenować i wtedy zawsze masz jakieś szanse - nikłe bo nikłe ale zawsze [br]Dopisany: 15 Lipiec 2008, 14:26 _________________________________________________i jako że Spankego nie będzie musicie podchodzić po dwóch ( nie czwórkami )
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
i tak pojade
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
a co w domu nie masz okien ? [br]Dopisany: 15 Lipiec 2008, 13:56 _________________________________________________ poco ? i tak będzie kijowo.......................... Ooooo przemówił , główny prowokator klubowy
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
poco ? i tak będzie kijowo..........................
-
Sprawdzone kwatery - Zakopane - co polecacie ?
Witam wszystkich - pytanko jak w temacie - zapewne nie jeden z Was wczasował się w Zakopanem dlatego chciałem zapytać co mozecie polecić, jakie domy wczasowe , pensjonaty , kwatery macie sprawdzone. Mam zamiar jechać z żonka i dzieciakiem ( musi być pokój z łazienką i telewizorkiem , ciekawa okolica , w miarę możliwości wszędzie blisko ) - jeżeli macie jakieś namiary , link do stronki - z góry dzięki
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
UWAGA!!! Na prośbe Waszą - zmieniam godzinę naszych spotkań z 18 na 19.00 co do miejsca to twra ankieta w której możecie ( a nawet powinniście ) zagłosować
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy i zapraszamy ( włąśnie ustalamy miejsce i godzine kolejnych spotkań ) http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_slaskie_nowe_oblicze_piatki_1800_m1_zabrze-t35760.0.html
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy i zapraszamy ( włąśnie ustalamy miejsce i godzine kolejnych spotkań ) http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_slaskie_nowe_oblicze_piatki_1800_m1_zabrze-t35760.0.html
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy i zapraszamy ( włąśnie ustalamy miejsce i godzine kolejnych spotkań ) http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_slaskie_nowe_oblicze_piatki_1800_m1_zabrze-t35760.0.html
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
potrąciłem jakąś butelke przy wyjeździe żartujecie - nic nie słyszałem i nie czułem ( a ruszałem z gracją )
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Oj Kriu poważnie jechałeś ? trzebabyło dzwonić wcześniej dla przygody - szkoda że się mineliśmy i fajnie że miałeś chęci podjechania [br]Dopisany: 12 Lipiec 2008, 10:18 _________________________________________________Nao jak masz więcej fotek to wklejaj je w odpowiednim dziale ( wiesz jakim ) z datą z jakiego dnia są fotki
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja też się melduje - dzięki wszystkim za udanego spota ( pogoda nas dziś rozpieszczała ) - fajnie, że jednak troche się nas nazbierało - no i imponująca ilość BP była ( o 1.8T nie wspominając ) Następnym razem zatankuje Hummera do pełna - to każdy będzie miał możliwość przejechania się I jeszcze jedno ( sprawa organizacyjna ) dziś wszyscy byli tacy rozgadani, że na koniec ostatecznie nie zapytałem o jedno : Spotykamy się o 18.00 czy o 19.00 ? Jaka decyzja ?