Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miron78

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miron78

  1. witaj na Klubie
  2. witamy posiadacza A4
  3. witamy nowego
  4. Cuber musisz wpaść - jeszcze mam troche Twojej Pepsi
  5. jak to skąd ta cisza - furacze pucują bo coś słyszałem, ża dziś na śląskiego wszyscy jadą :>
  6. witamy i zapraszamy ( Seba to już dzisiaj ) Wpadnij - warto http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_slaskie_nowe_oblicze_piatki_1800_m1_zabrze-t35760.0.html
  7. witam i zapraszam - to już dziś http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_slaskie_nowe_oblicze_piatki_1800_m1_zabrze-t35760.0.html
  8. dlatego dziś będą przejażdżki Hummerem a nawet pick-upem
  9. jasne - dzwoń - a na 17.30 jesteśmy umówieni na shelu Gliwice
  10. ciekawe ilu nas dziś będzie bo straszna cisza w tym temacie
  11. [br]Dopisany: 10 Lipiec 2008, 21:18 _________________________________________________jutro na zlocik przywiozę pokazać " magnesowe logo " na boczne drzwi - będziecie mieli okazje ocenić ten wstępny projekt - jak będą chętni bedzie można zamówić [br]
  12. od 18.00 w górę pod Norauto w M1[br]Dopisany: 10 Lipiec 2008, 16:36 _________________________________________________ no ja będę bankowo niestety pierwsze spotkanko opuściłem.... niestety wypadek samochodowy mojej siostry i komplikacje..... ale w ten piątek bede Miron to jak Pucek nie pojedzie to sie spotkamy na tym shelu ok ? bo ja też nie chce błądzić, tylko podaj dokładną godz niestety nawigacja poszła sie je** w wypadku:( jadę na 90% - bedę 17.30 na shelu na wlocie do Gliwic do zobaczyska [br]Dopisany: 10 Lipiec 2008, 16:37 _________________________________________________jako że nikt z zielonych jak i czerwony - nie prosił o prawo głosu w tym wątku ( żadnego PW nie dostałem ) nie odpowiadam na posty tych właśnie osób a na letniego jadę ........................ale mogę się trzymać z boku - jeszcze mnie popamiętacie...........właśnie obmyślam powstanie nowego forum [br]Dopisany: 10 Lipiec 2008, 16:41 _________________________________________________ osobiście kolesia nie znam ale widziałem go kilka razy na okładkach czasopism i w kilku programach telewizyjnych :>
  13. ja nie - daję tylko przezroczysta tylko jeszcze nie wiem gdzie a przy okazji - zna je ktoś ? http://moto.allegro.pl/item395521745_audi_rs4_b5_2_7_bi_turbo_380km_z_prywatnych_rak.html
  14. wpadaj - myślę ktoś się znajdzie
  15. wygrać w totka............ 1. Dla siebie : nowe zimówki + ori kołpaki ( za gotówke ) 2. Żonie ( to samo do corsy ) 3. Dla klubowiczów - wszyscy jadący do Sobieszowa płaciliby 195 zł a ja pokryłbym za wszystkich różnice...............taki gest acha i synuś został ...............................................e tam - chyba nic - cieszyłby się z mamą i tatą z nowych zimówek - jadę do totalizatora ( trzymajta kciuki )
  16. :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Lipiec 2008, 11:52 _________________________________________________a tak przy okazji zaraziliście mnie magnesem - ale działam na właśną ręke w tym temacie i jest projekt zrobienia magnesu w formacie naszego nowego logo ( oczywiście oficjalnie takiego wątku na forum niema ) najpierw zleciłem zrobienie 1 szt. i zobaczę jak to będzie wyglądało - może nawet będę go miał dziś wieczorkiem
  17. witam i zapraszam http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_slaskie_nowe_oblicze_piatki_1800_m1_zabrze-t35760.0.html
  18. pecha miałeś i tyle, miałem B5 mam B6 i jeszcze nigdy nic z zawiasem nie robiłem chyba kwestia szczęścia i eksploatacji
  19. witam i zapraszam http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_slaskie_nowe_oblicze_piatki_1800_m1_zabrze-t35760.0.html
  20. hehehe - Pucek, może i masz rację - ale do odważnych świat należy trzeba było się buntować :> ale niema sprawy - będziecie chcieli to się zmieni ( tylko raz i konkretnie, niema sensu zmienić co chwile miejsca bo się nowi pogubią a i wiadome jest że jednemu lepiej tu drugiemu tam ).Pucek jak pojadę tym razem to niema problemu - spotykamy się na shelu i jazda na M1 [br]Dopisany: 08 Lipiec 2008, 12:37 _________________________________________________to co ..........jak z chętnymi na ten piatek kto będzie bankowo
  21. Wiciu - dolna część Polski też o Tobie pamięta - NAJLEPSZEGO
  22. witamy i zapraszamy http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_slaskie_nowe_oblicze_piatki_1800_m1_zabrze-t35760.0.html
  23. słuchajta poto właśnie było pierwsze spotkanko - aby te sprawy ustalić.Padła propozycja w obecności wszystkich przybyłych Zabrze M1 - zapytałem kto jest za a kto przeciw - i zostało ZABRZE M1. Sprawa nr 2 - jest ustalona godz.18 - ale jeżeli ktoś może być dopiero na 20.00 to myślę żaden w tym problem bo przy sprzyjającej pogodzie napewno o 20.00 jeszcze wszyscy będę i można dojechać. Ostatnia sprawa - pamiętajcie, że wszystkie nasze ustalenia w każdej chwili można zmienić ( bo to żaden problem - dla mnie 2 minuty pracy ) ważne to aby proponowaną zmiane poparła większość - i to tyle - mamy forum - mamy nasz wątek - dyskutujcie - ustalajcie ( ja przystaje na każdą propozycje )
  24. compsport ogólnie na TAK ( jestem ich klientem ) o konkrety pytaj Patryka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.