Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miron78

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miron78

  1. Dokładnie tyle ile napisał HUGO
  2. dzwonię od rana - narazie nikt nie odbiera - będę próbował [ Dodano: 2006-08-29, 10:04 ] a z cennika wyczytałem że u nich to kosztuje 2000 strasznie drogo w porównaniu z VTG czy ZASTEC ( chyba że na necie mają starą cene dlategu prubóję się dodzwonić
  3. Właśnie jestem po rozmowach z VTG i muszę powiedzieć narazie coprawda telefonicznie ale wrażenie na mnie zrobili. Ciekawe jak to wygląda w praktyce. Jakie znacie opinie na ich temat - ponoć są nieźli ? Szkoda że mam do nich 330km ( ale narazie to ich nie skreśla ) - czekam na opinie
  4. Myślę o podniesieniu mocy w moim 1.8T lecz nie bardzo wiem kto mógłby dłubnąć moje auto ( nie chciałbym żeby ktoś się uczył na moim autku tylko żeby to zrobił ktoś z doświadczeniem ). No i dobrze gdyby na miejscu można było zrobić wszystkie pomiary i żebym nie musiał jechać przez pół Polski. Czekam na propozycje i namiary - z góry dzięki [ Dodano: 2006-08-28, 14:31 ] narazie prowadziłem rozmowę z firmą ZASTEC z Łodzi, tylko trochę mi daleko a przy okazji jaką mają opinie ?
  5. dla mnie najlepszą zmianą jaką dokonałeś to tylne lampy ( ten wzór akurat najładniej wg mnie wygląda ) - ja to możliwe że Ty z Gliwic ja z Knurowa i jeszcze się nie widzieliśmy. Zrób coś żeby to zmienić, kilka okazji już miałeś.
  6. wg mnie niema nawet co porównywać te pierwsze są dużo ładniejsze, dobrze pasują do czarnego kombi ( tymbardziej że widziałem je na żywo)
  7. miron78 opublikował(a) temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Witam. Nareszcie zrobiłem foty mojego A4 1,8T wiem że trochę późno ale jak to mówią lepiej późno niż wcale. Pozdrawiam
  8. miron78 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    koledzy niski przód ma swoje dobre strony dla społeczeństwa. Ja moją furką zimą pomagam (choć nie chcę ) służbą drogowym miasto odśnieżać Ale i tak zderzaka z S4 nie zamieniłbym na żaden inny
  9. ładniuśki egzemplarz [ Dodano: 2006-08-09, 13:12 ] i sedanik i benzynka a i zmiany z głową zrobione :mrgreen: [ Dodano: 2006-08-09, 13:14 ] a jeżeli chodzi o przedni zderzak to weź też pod uwagę z S4 też by ładnie wyglądało ( nie wiem czy nie lepiej )
  10. koledzy chętnie bym do Was wapdł kiedyś na małe porównanko bryczek.Widzę że jest Was kilku z 1.8T na naszych spocikach nie miałem jeszcze okazji poznać nikogo z tym samym sercem [ Dodano: 2006-08-09, 10:50 ] Szkoda że mam do Was 320km bo zawsze to jest jakaś przeszkoda ( choć nie do przeskoczenia ) - a Warszawke miło wspominam bo spędziłem 12miesięcy w stolicy służąc w armii na ul.Hynka 2 ( KRWP ) [ Dodano: 2006-08-09, 10:53 ] a tak przy okazji może znacie jakieś tanie miejsca noclegowe ( nie koniecznie w centrum )to może wpadne na jakiś wekendzik
  11. miron78 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    Piter ja już z CB trochę czasu jejżdże i obecnie mam malutkie radyjno podłączane do zapalniczki (midland ALAN 199-A ) i antene na magnesie president OHIO o dł.66cm Zestaw jest super zakładam i demontuje w każdej chwili i potrzebie a trwa to 20sec. Jeżeli chodzi o antenke i magnes to grzałem z nią kilkakrotnie 210km/h i nic , a miałem sytuacje zupełnie niedawno że przy 180km/h niestety się odczepiła (na moje szczęście nie zostawiając na autku żadnych śladów czy zarysować ).Podejrzewam że wiatr który był silniejszy niż zwykle spowodował iż magnes nie wytrzymał oporu powietrza i puścił tak więc anteny magnesowe uważam za dobre rozwiązanie lecz dobierając prędkość jazdy trzeba brać pod uwagę warunki pogodowe.
  12. ładniuśka A4 - navi robi wrażenie
  13. niema się co rozpisywać na temat tego autka. Przecież to "tylko zwykłe S4".................. czyli MARZENIE KAŻDEGO POSIADACZA A4 S4 to już nie kategoria samochodu - to dzieło sztuki i to wszystko co można powiedzieć oS4 [ Dodano: 2006-07-19, 09:42 ] jupo, chętnie bym się spotkał żeby zobaczyć to cacko na żywo ( jeszcze nie miałem okazji zasiadać w S4 )
  14. miron78 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    no właśnie- Dzięki Keżor
  15. jeżeli ktoś ma namiar na jakąś konkretną firme znającą się na rzeczy to czekam na namiary.Ważne żeby znali się na tym co robią a jak będą z okolic to już całkiem super.
  16. miron78 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    hhacek wiem o co Ci chodzi i jak narazie to na naszych drogach niestety jest więcej aut po bezmyślnych ( nie dodających uroku a wręcz przeciwnie ) przeróbkach, lecz akurat audi o którym mowa z wynalazkiem niema nic wspólnego a reakcje zachwytu czy wykpienia nie trudno u ludzi rozróżnić.A kretyna który to autko tak przygotował napewno chętnie byś poznał i poprosił aby Twoją furke również do takiego wyglądu doprowadził [ Dodano: 2006-07-06, 13:09 ] choć samo posiadanie audi+Twoja wersja silnikowa to już powód do dumy
  17. więc wojtas-audi nic się nie przejmuj zapłacisz i jejździsz dalej a ja od 4 lat nie jejżdże nad jeziorko do Pławniowic ( bo jeszcze akurat mnie ktoś rozpozna ).
  18. a ja też mam CB radio i mandat dostałem mimo wszystko. Tylko się nie śmiać bo ten mandat to nie żart. Kilka lat temu dostałem mandat w wysokości 20 zł za "zbyt dalekie oddalenie się od brzegu " akcja działa się na jeziorze w Pławniowicach w woj. Śląskim hahaha zadaleko oddaliłem się od brzegu na materacu i scholowali mnie motorówką ( mimo że miałem karte pływacką na brzegu w plecaku. wolałbym dostać 400 zł mandatu za prędkość niż 20 zł za to co dostałem i przy setkach gapiów na brzegu być holowanym na materacu przez policyjną motorówkę.
  19. miron78 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Koledzy od sedana wierzcie mi że blenda dodaje więcej uroku niż lotka tylnej klapy( jeżeli jest dobrej jakości i dobrze dopasowana ).U mnie wogóle nie rzuca się ona w oczy wygląda jak przedłużenie dachu co dodaje agresywności całości wyglądu.Wrzucone przez MURZYNA zdjęcia może tego nie oddają ale całość wygląda extra (i to nie jest moja opinia ani opinia kilku osób tylko znacznie większej ilości osób widzących ten element u mnie.a tak na marginesie to u siebie mam i lotke i blende i nawet brewki i całość robi wrażenie.Wygląd całości mojego A4 to może rzeczywiście kwestia gustów i jednemu może się podobać drugiemu nie ale ilość osób obracająca sie na chodnikach za tym autem oraz ilość osób zgromadzona przy autku przy każdorazowym jego zaparkowaniu świadczy o tym że detale ( dobrze i z głową dobrane) mogą się podobać
  20. tego nawet nie można nazwać "porównaniem", bo niema co porównywać, poprostu AEZ (przynajmniej moim zdaniem)
  21. firma w której zakładałem instalacje jest akurat firemką sprawdzoną ( robiłem rozeznanie przed montażem ) i rzeczywiście ludzię się tam znają na robocie i mają odpowiednie podejście do auta. Poruszyłem ostatnio u nich temat podniesienia mocy i podchodzą do tego bez uprzedzeń - pomyśleli chwilke i stwierdzili że na pierwszą myśl to nie widzą większych przeciwskazań ze strony gazu aby coś takiego zrobić . Więc jak narazie sprawe dalej rozważam i czekam na dalsze za i przeciw. [ Dodano: 2006-07-01, 12:14 ] narazie mam dalej mętlik w głowie bo strasznie zróżnicowane są wasze opinie. pozdrawiam
  22. dzięki panowie choć przyznam że teraz mam mały mętlik w głowie i sumie to nie wiem co jednoznacznie myśleć.Jeżeli chodzi o instalację to mam ją już założoną jakieś pół roku, dlatego opcja najpierw chip a potem instalacja odpada.Nie ukrywam że większa moc mnie strasznie kusi ale z drugiej strony nie chciałbym narazić silnika na jakieś dodatkowe, niepotrzebne awarie i rozstrojenie jego pracy.Niechciałbym zmieniać udanego oryginału jeżeli miałoby to źle na niego wpłynąć. Dzięki za rady i czekam na dalsze przemyślenia i wskazówki ( widzę że zdania są podzielone ).
  23. dzięki wielkie !!! widzę że jesteś zorientowany w temacie i wiesz o co biega.Coś tam kiedyś słyszałem ale nikt nie umiał mi konkretnie wyjaśnić. Więc postanowione zostaje przy 150PS mocy.A jeżeli chodzi o oszczędność i moc to nie dziw się że chciałem być pewny co do możliwości podniesienia mocy bo kto by nie chciał a przy mojej ilości jejźdżonych kilometrów gaz był wskazany a co do mocy to kiedyś myślałem że 150 jest wystarczające dlatego nie wachałem się przy podjęciu decyzji montażu instalacji. pozdrawiam.
  24. Witam ! mam pytanko dotyczące podniesienia mocy po przez zmiane programu w 1.8turbo z instalacją LPG na bezpośrednim wtrysku.Posiada ktoś wiedze na ten temat ?Jest to możliwe ?może znacie kogoś kto już to zastosował ?może znacie opinie fachowców na ten temat ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.