Treść opublikowana przez Milczar
-
Spotkania na drodze
Często w okolicach Milanówka i Brwinowa widuje czarne b5 na glebie, 17", czarnych lampach z tyłu i tablicach WPR z ramkami klubowymi. Machałem, migałem i zero odzewu Dodatkowo bardzo często mijam się w Brwinowie z czerwonym RS4 b7 na WPRach, to nasze czy nie nasze ? Fura jest
-
[ALL B5] Kontrolki deski rozdzielczej
U mnie (produkcja koniec grudnia 1997, modelowo 1998, licznik full FIS 6 zegarów) sprawa wygląda tak: - światła - kontrolka zapala się po podniesieniu dźwigni na "pozycyjne" i "mijania" - pasy - kontrola zapala się na kilka sekund po przekręceniu kluczyka i gaśnie bez względu na to czy zapnę pas czy nie Kontrolkę świateł miałem od początku, natomiast kontrolkę pasów musiałem sobie zakodować poprzez VAG-COMa w sekcji Zegary.
-
Rezanie bixenonu
Właśnie też nad tym myślę i jutro będę gadał z kumplem, który trochę w elektronice grzebie jak to ogarnąć. Myślę nad jakimś przekaźnikiem czasowym, który po przekręceniu kluczyka odetnie sygnał od regulacji w kabinie opuszczając światła do poziomu 3 i po kilku sekundach się wyłączy przywracając regulację i światła w poziom 0.
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Oooo nasz książę disco edytował pierwszego posta, to wariat
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
urwał kupony na buły mi się skończyły ale i tak coś bym opierdzielił na ciepło Będę jak zwykle ok 20 bo szkołę mam do 19
-
[B5 AHU] AUDI A4 B5 1,9TDI 90KM małe zmiany
A nie przypadkiem AHH ? Lifty miały już chyba oznaczenie AHH, minilift miał AHU
-
[ALL B5] Black sedan
Pablo ma rację, nie zmieniaj kierunków na clear-y przy starych ryflowanych kloszach lamp, clear-y pasują do gładkich kloszy.
-
[B5 AHU] Granatowy Muł (czarny bixenon na sprzedaż)
Myślałem, że wyjdziesz przez to okno tak żeś się lampił na mnie Nie poznałeś mnie ?
-
[B5 AHU] Granatowy Muł (czarny bixenon na sprzedaż)
Ciiii Plany się troszkę zmieniają Chociaż Muł pewno dalej będzie przeznaczony na handel, graty się najwyżej potem rozprzeda Chyba, że wypali plan z innym dupowozem i wtedy ten będzie służył jako auto codzienne a tamten na dojazdy po bułki do sklepu ;P Poza tym doszedłem do jedynego słusznego wniosku przy tym silniku, że skoro nie jedzie i nigdy jechać nie będzie to niech chociaż trochę wygląda [br]Dopisany: 25 Luty 2011, 22:02_________________________________________________Dziś na tył wpadły lampki Depo Red&White a garażu leżą jeszcze springi -40mm i czekają na amortyzatory i wiosnę [br]Dopisany: 07 Marzec 2011, 23:05_________________________________________________Nowe foty w pierwszym poście
-
[B5 AFN] Jaka żarówka w podsufitce A4 B5
Te małe nie świecą ze względu na odwrotną polaryzację. Normalnej żarówce jest obojętne gdzie będzie miała + a gdzie -, dioda natomiast to wybredne zwierze i musi mieć dokładni dopasowane + i -. W tych małym lampeczkach + jest podawany na obudowę diody a - na ten "cycek" na dole. Musisz pierw rozlutować ten cycek na dole odsysając cynę potem złapać diodę w 2 pary szczypiec (za cokół i tą obramówkę) i zdecydowanie ale z wyczuciem lekko obrócić rozkładając diodę na pół. Potem bierzesz kawałek cienkiego drucika i przylutowujesz do krótszej nóżki diody i wypuszczasz na zewnątrz przez ten otworek w obudowie ( - ) a drugą zaginasz tak by dotykała do obudowy ( + ). Polecam zalać lutowanie gorącym klejem. Potem składasz z powrotem diodę, sprawdzasz czy świeci i zalewasz cyną ten "cycek". I po robocie :gwizdanie: Lampki nie pruj i nic w niej nie lutuj bo szkoda zachodu, szybciej przerobić 2 diody niż całą lampkę.
-
[B5 AGB] VIAGRA
A potem tylko kapelusz, płaszczyk, laseczka i nie przekraczamy 2tyś obrotów a pod choinką co roku cały karton Geriavit Pharmaton
-
[B5 AGB] VIAGRA
kiedy Ty go ostatnio widziałeś? Oj cicho Nie chciałem być aż taki brutalny
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Ja na początku kwietnia jadę na wymianę płynów i filtrów, wycięcie kata, założenie zawiasu i przy okazji letnich kapci W połowie kwietnia auto powinno mieć już letni setup Pany potrzebuje 2 oponki letnie 235x45x17 w stanie nadającym się do jazdy co najmniej przez 2 sezony w rozsądnej cenie. Macie coś może na zbyciu ?
-
[B5 AGB] VIAGRA
Wujas zobaczył pierwszy siwy włos na głowie i doszedł do wniosku, że CZAS NA DIESLA w TeDeIku od dziadka ateisty z niemiec
-
[B5 ADR] Kontrolka sygnalizująca krótkie światła
Widzę, że kolega ma ten sam problem co ja z informacją na FIS o spalonej żarówce stop. Na początku jeszcze starałem się z tym uporać ale odpuściłem i świeci się nadal. Lampy zmieniłem, żarówki też mam inne, instalacja jest ok a komunikat dalej się świeci.
-
[ALL B5] Różnica w silniczkach lamp xenon i zwykła
Nie wiem jak w poliftach ale w przedliftowych lampach jest różnica pomiędzy żarówkowymi lampami (ryflowane szkło) a xenonem. Jak u siebie zakładałem ori xenon z S4 przedliftowej to musiałem zmienić silniczki i wtyczki do nich, ryflowane lampy mają prostokątne wtyczki a xenon elipsy poza tym silniczki, nie pamiętam już które, ale jedne mają dłuższy bolec a drugie krótszy. Czy są szybsze to nie zauważyłem tego a mam je podpięte pod manualną regulację świateł i działają z taką samą prędkością jak w tych ryflowanych lampach, przejście z pozycji 0 na III zajmuje ładnych kilka sekund.
-
[ALL B5] Rekinowy Jaspis :D
Teraz to koło jakieś takie większe się wydaje w tym malowaniu Lepa WheelWhores
-
[B5 AGB] VIAGRA
Masz taki małe VT na szybko robione, wiem wiem nie ma zacisków Tracer Ver.1 (grafit)
-
Fanklub Motoryzacyjny Roku 2011 wg Auto Świata
A3-club i Lancia Klub Polska spamują maila ;P Dodatkowo Lancia na MordoKsiążce ma swoje info
-
[B5 1Z] tractor na glebie by grn
Ok, dzięki za info
-
[B5 1Z] tractor na glebie by grn
Fajki masz przycięte i dopiero założoną końcówkę czy jak ? Wygląda fajnie z tymi nakładkami
-
[ALL B5] Moje A4 1.8 20v :]
Wielki + za kolor budy (taki jak mój ), kolor wnętrza (taki jak mój ), dekory (takie jak moje ) tylko silnik lipa bo mocniejszy niż mój i benzin A tak na serio to dawaj soczewki na przód, tyle lampy po II lifcie, większe koło i gleba i będzie
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Mnie raczej nie będzie bo mam szkołę od 8:30 do 19:15 więc się nie wyrobię
-
[B5 AGB] VIAGRA
Już Ci pisałem żebyś rozepchał nadkola, najlepiej ogarnąć temat taką fajną maszynką, zakładasz ją na piastę i powoli podgrzewając nadkole rozpychasz żeby lakier nie popękał. A jak chcesz malować to i bez grzania
-
[B5 AGB] VIAGRA
Co by się podpiąć z lampami Ale i bez tego dam radę bo mam jeszcze systemowe na baterie. Tylko wiesz, fura ma sie błyszczeć jak psu jajka na wiosnę