Treść opublikowana przez BASTO
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Posiadam sterownik z oznaczeniem F na koncu czyli nie obsługuje tempomatu...jakie koszta w przybliżeniu zamontowania u mnie tempomatu??moduł,manetka,tasma też??
-
Mocowanie płyty po silnikiem
Dzięki wielkie kolego za te nr
-
Mocowanie płyty po silnikiem
Chyba 8,7 i te 2B..nie widze nakrętek mocujących zderzak z błotnikiem..
-
Mocowanie płyty po silnikiem
tak dokładnie
-
Mocowanie płyty po silnikiem
Witam.Potrzebuje nr wkrętów do zamocowania płyty pod silnikiem i nr nakrętki do skręcenia błotnika ze zderzakiem przednim(sa 3 na jedną stronę).
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Panowie czym najlepiej wyczyścic srodek siedzeń w S-LINE te siateczke??
-
Synchronizacja pompowtryskiwaczy
Dzięki to podjade na vaga i zobaczymy:)
-
Synchronizacja pompowtryskiwaczy
Witam.Jestem świeżo po wymianie rozrzadu i mam pytanie odnośnie synchronizacji pompowtryskiwaczy??Ustawiony rozrzad idealnie na znaki..trzeba podjechac na komputer i zrobić synchronizacje??Nawet nie wiem bardzo kto to może zrobić..
-
koledzy możecie kliknąc na zdjecie mojej córci
Poszło
-
Czy drgania na kierownicy mogą być groźne?
Też ostatnio byłem wyważyć drugi raz koła i okazało sie że dwie felgi są lekko krzywe(nigdzie nie wpadłem w wiekszą dziure)i przez to mam delikatne drgania na kierwnicy...pewnie niejeden by tego nie zauważył ale miłośnicy swoich Audi są wrażliwi na takie rzeczy :)pierwszy wulkanizator nawet tego nie zauważył..wiec pojechałem do drugiego o okazał sie lepszym fachowcem..
-
Obtarty tylny błotnik.
Podjedz do lakiernika i zapytaj..teoretycznie może sie uda sam ten bok błotnika pomalować jest to srebrny kolor wiec nie powinno sie za bardzo odrózniać..
-
Moja A4 B7 - Schwarze Perle
Niestety przekombinowałes kolego...felgi i te srebrne dodatki plus ten przerobiony przód...porażka...taki "wiejski" tuning,nie obrażając nikogo...
-
Listwy drzwiowe
Sypią na droge szlake i niestety te drobne wchodza za listwe i przy myciu można sobie porysować jak jakis wyjdzie...to nie ma sensu tego sciągac..
-
Listwy drzwiowe
Witam.Sciągał już ktoś listwy drzwiowe (nie te dolne)?Potrzebuje je sciągnąć bo pełno kamyków mam nawbijanych za nimi..jest to ciężko zdjąc??Trzeba mnieć jakies specjalne narzędzia??
-
[B6 AWX] Opony Sunny - jakie w praktyce ?
225/45/17 jak już..i żadne sunny czy wanli...chodzi o Twoje i innych użytkowników bezpieczenstwo...dołóż troche i kup coś firmowego..
-
Na jaki kolor pomalować felgi ? ANKIETA :)
ja bym dał w gunmetal..
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject - lista na 2012r.
Ze śląskiego ktoś sie wybiera czy lepiej poszukać bliżej??
-
[ALL B6] Czarne Cock Ringi :)
ja dalem czarny mat a na to bezbarwny matowy i trzyma..nie będzie tak odpryskiwać .
-
[ALL B6] Problem z akumlatorem..
bezobsługowy ale korki są normalnie...woda myśle że nie powinna zaszkodzić..
-
[ALL B6] Problem z akumlatorem..
Dokładnie Ci nie powiem,był to stary prostownik i dałem mu na regulatorze tylko na dwie kreski ale ile to było to nie wiem.Ma to jakieś znaczenie??
-
[ALL B6] Problem z akumlatorem..
Kupiłem go w grudniu 2010 więc ma rok z hakiem..Chyba nie ma innego wyjscia..Dzięki.
-
[ALL B6] Problem z akumlatorem..
Witam. Jak w temacie,mam nowy akumlator (ma rok)firmy MOLL ostatnio auto stało tydzień troszke sie bawiłem przy nim,i czesto grało radio i niestety rozładował sie całkiem...Ładowałem go 12 godzin na małym napięciu ale od tego czasu jak stoi w weekend to odpala jak by był słaby i swieci sie kontrolka brake..Co to może być??Jaka przyczyna??Dolałem wody destylowanej do niego po załadowaniu ale to chyba nie ta przyczyna..
-
[ALL] Jakie wycieraczki polecacie BOSCH/VALEO/MOT-GUM
Nie polecam Boscha!Kupiłem i po 2 miesiącach nadawały sie do wymiany totalny szajs sprzedają...Kupiłem Valeo i smigają aż miło
-
[ALL] Ile Ah powinien mieć akumulator
Moll zakładane na pierwszy montaż..kupowałem w zeszłym roku..drogie ale warto..Czy Centra najlepsze to bym polemizował...
-
Jakie postojówki do xenonów Audi?
http://www.hypercolor.de/products/Standlicht/Metallsockellampen/2er-Set-LED-Standlicht-Ba9s-axial.html mam te postojówki już pół roku i bez problemów...wszystkie te pseudo ledy z allegro swieca slabo i szybko sie palą..Polecam