Treść opublikowana przez vtec21
-
[ALL B6] Wymiana grila
Dziękuję Ci za szybką i konkretną odpowiedź.
-
[ALL B6] Wymiana grila
Witam ! Przymierzam się do wymiany grila w mojej audi. W związku z tym moje pytanie, dla niektórych pewnie wyda się banalne, więc proszę o wyrozumiałość. Mianowicie chodzi mi o demontaż górnego grila a konkretnie o jego sposób przeprowadzenia. W jaki sposób demontowaliście stary gril i oraz mocowaliście nowy? Proszę o konkrety, gdyż nie jestem w temacie.
-
[ALL B6] Moduł komfortu - pytanie do fachowców
Witam ! Potrzebuję moduł komfortu do mojej A4 (B6) 2001 r. Stary moduł (czyt. zalany) mam o numerze: 8E0 959 433 AM. Z tego co się zoorientowałem na szybko (allegro), ciężko znaleźć moduł z końcówką AM. Zwracam się z pytaniem do osób które sa mocno w temacie. Czy pasowałby jakiś zamiennik ? Jeśli tak to proszę o nr kat. Czy muszę szukać modułu z identycznymi numerami? Liczę że któryś z kolegów ma większa wiedzę na ten temat i będzie mi w stanie pomóc [br]Dopisany: 09 Kwiecień 2010, 16:44_________________________________________________Widzę, że nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie. Temat już nieaktualny bo udało mi się uzyskać informacje od mechanika. Także zamieszczam również tutaj informacje bo w przyszłości mogą się komuś przydać, jeśli będzie miał taki sam problem. A więc pasują również moduły o końcówkach: AG, AJ, AK, AH. Pozdrawiam
-
[ALL B5] Czy silnik 1.6 daje rade na oponach 225/55 16"?
Sądze ze spokojnie możesz założyć, dla samego wyglądu warto
-
[B6 AVF] Stukot wydobywający się z pompy klimatyzacji
Zdecydowanie również polecam zakup nowej
-
[B6 ASN] Co lepsze - skóra czy welur ?
Wg mnie sporo minusów skóry w aucie. Jedyny plus to ładnie wyglądające fotele. Osobiście wolałbym mieć auto bez skóry.
-
[B5 ADR] Fotele z tyłu,czy składa się tylko jeden?
Tak jak juz kolega wczesniej pisał tylne oparcie powinno się składać w dwóch częściach.
-
Jakie DVD ew. (Blu-ray) z HDMI i USB odtwarzające Divx ?
Przemyśl temat z PS3, to co potrzebujesz + konsola do gier i duże możliwości. Tym bardziej temat warty przemyślenia do telewizora takiej klasy jaki posiadasz P.s w połowie roku PS3 otrzyma aktualizacje do możliwości 3D
-
Jakie DVD ew. (Blu-ray) z HDMI i USB odtwarzające Divx ?
Bardzo dobry model kupiłeś A nie myślałeś o PS3 ? fakt że droższe ale urządzenie o większych możliwościach a ma wszystko co potrzebujesz a nawet więcej.
-
[ALL] wypłata z AC
Z Wartą miał do czynienia mój znajomy. Ogólnie firma solidna i nie czekał długo do 2 tyg napewno nie dłuzej. Mam nadzieje ze nie bedziesz musiał sie o tym przekonać.
-
[ALL] Wybór anteny do CB-Radia
Ja osobiście polecam President Missouri napewno nie bedziesz zawiedziony
-
[ALL] Najlepsze opony letnie wg raportu ADAC
Dzięki również. Napewno warto przejrzeć ten raport
-
[ALL B5] Problem z ogrzewaniem
Potwierdzam, zazwyczaj przepłukanie nagrzewnicy pomaga. Co stwierdził u Ciebie mechanik ?
-
[ALL B5] Sportowy zawias
Myśle że to b. dobry pomysł. A na komforcie nie stracisz dużo. Za to walory wizualne zdecydowanie wzrosną. :>
-
Jaki telewizor LCD 32"?
Polecam wybrać mniejszy ale o lepszych parametrach wg mnie 32". Propozycje: - Samsung 32B650 (ok 2200 zł na ceneo) 100 Hz, o b. dobrym wyposazeniu, multimedialny - Samsung 32B550 (ok 1700 zł) niestety tylko 50 Hz - Sony 32V5610 (ok 2000 zł) Zasugerowałbym wybór pierwszego, ale to tylko moja opinia.
-
[B6 AVF] Nowe foty po wymianie zderzaka na S-line, można pociskać cięzkie :-)
Bardzo ładna audiczka
-
Jaki telewizor LCD 32"?
Nie wiem czy temat jest jeszcze dla Ciebie aktualny. Ale jeśli mogę coś doradzić, bo akurat w elektronice pracuję już 4 lata to coś na temat telewizorów mogę Ci podpowiedzieć. Wielkość to pojęcie względne, ale na odległość 3 m dobrałbym Tobie telewizor 40" (biorę pod uwagę że będzie chodził tylko na dobrym sygnale). Troche za mało informacji podałeś. Dobrze byłoby wiedzieć co dodatkowo masz zamiar podłanczać do telewizora teraz albo w przyszłości (dvd, kino, konsola, blu-ray, laptop itd) Jakie jest pomieszczenie w którym będzie znajdował się telewizor. Jest dość nasłonecznione ? Jeśli wahasz się nad wyborem dekodera, śmiało polecam N-ke ze względu na najlepsza jakość sygnału (az 14 kanałów w HD w cenie abonamentu).
-
[ALL B6] Środek do wyczyszczenia chromu na grill'u
Dziękuję Panowie
-
[ALL B6] Środek do wyczyszczenia chromu na grill'u
WItam ! Panowie pytanie jak w temacie. Co polecacie do wyczyszczenia zaśniedziałego chromu na grillu. Czy da rade to jakoś skutecznie odświeżyć, czy nie bardzo ? Ktoś próbował wcześniej ? Z góry dzięki.
-
[B5 AFN] Czy felgi 18-stki w a4 b5 avant to coś strasznego
Na swoim doświadczeniu mogę podzielić się wrażeniami. Kupiłem A4 na 18" świetnie się prezentowała, co do jazdy na tej feldze to przyznaję że czuć było każdą małą dziurę na drodze. No ale coś za coś oczywiście. Sprzedałem i aktualnie posiadam 17" która na moje zawieszenie i na drogi po których się poruszam zdaje egzamin.
-
[ALL B5] 16" vs. 17"
Popieram, będzie ok
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
No, no musze przyznać ze prezentuje się na medal
-
[B6 AVF] 1.9 TDI 131KM Quattro czarna na 18" -> 183ps by DynoSoft
No musze przyznać, że ładnie się prezentuje
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam! Jestem tutaj nowy. Na forum trafiłem zupełnie przypadkowo. Posiadam Audi A4 2001r 1.9TDI Pozdrawiam Dawid