Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukaszxxx

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukaszxxx

  1. pin ma w sobie takie wglebienie i w momecie włożenia kostki z pinami w oprawke to wyprofilowany w oprawce plastik przytrzymuje piny przed wysunieciem.. kumasz??
  2. A łączniki stabilizatora wymieniles??
  3. kupiłem dosyc tanio... 350zł z tarczami i klockami i myslalem ze podpasi caly komplet , najwyzej odsprzedam, moze nie strace :gwizdanie: Jeszcze jedno pytanie.. czy felgi 16 cali tzw biedrony wchodza na zaciski 320?? bo ze na 312 wchodza to wiem..
  4. Yhm no to dzieki teraz nie wiem co robic, czy dokupic tarcze i klocki pod 320 i szukac tylu czy prostrza opcja 312 bo jarzma juz mi leza w garage..
  5. No ale jak zaciski pasuja to troche dziwna sprawa
  6. Panowie zakupilem zestaw hampli od 3.0 tdi od a6 kompletny zaciski, tarcze i klocki, podobno tarcze nie podejda do mojego auta.. prawda?? i dlaczemu??
  7. No co ty gadasz.. to zdjecie co wkleiles to kostka żółta po prawej jest od poduszki..
  8. żółta kostka to jest od poduszki..
  9. Jesli ten od s4 jest rb4 to spokojnie zakladasz ...wazne jeszcze jaki masz miesiac produkcji bo inne zegary sa do 07 2002 a inne od 07 2002, podobno temat do ogarniecia ale nie bez unikniecia zbednych kosztow..
  10. obudowa to bajka, da rade wyciac w starej :gwizdanie:
  11. vag-com w rece i do dziela wszystko masz [br]Dopisany: 09 Styczeń 2012, 21:38_________________________________________________Piotrek (01 engine) (login - 11) Enter: 11463 to activate criuse control (di it)
  12. nie chodzi o bledy... czy aktywowales tempomat w "engine" ?
  13. mi swita ze bedzie ci tylko glosnosc latac a zmiana piosenek czy stacji radiowych juz nie..
  14. powaga?? masz jakiegos sprawdzonego sprzedawce?? podrzuc jak mozesz na pw
  15. pewnie musi byc legal??
  16. Panowie jakim sprzetem da sie ogarnac przelozenie licznika fis na fis, numery te same i obydwa europa, 1999rok 1.9 tdi pinow nie znam..
  17. nieoplacalne, nie wiem ile list kosztuje popytaj ludzi z tego forum co sa w irlandi..
  18. Ja sie za to bralem, ale odpuscilem bo brak daszkow w moim odcieniu musisz wymienic daszki na takie z wlacznikiem podswietlania, wyebac otwory w podsufitce, dokupic lampki i wpiac sie w lampke podsufitki..
  19. Popytaj ludzi z forum mieszkajacych w Irlandi.. moze ktos ma.. ja mam takich kilkanascie :>
  20. 3.0tdi ma chyba taki jK RS4 z przodu
  21. Ja swoj uciołem dwa tylne i tak jak piszesz max 100zł zaplacilem, nie pamietam dokladnie ile.., zaznaczyl mi koles kreskami wzdłuz rury, ustawilem je tak samo, pospawalem i wszystko gra juz ponad rok
  22. migomat jest w pełni wystarczajacy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.