Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukaszxxx

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukaszxxx

  1. Hehe nie no kawał drogi to wytrzezwialem :> powiem ci ze spoko nawet bo zaraz auta rozjezdzily na głównych drogach, ale po miescie lipa, kontrolka esp to myslalem ze sie spali od tego migania :polew:
  2. Faktycznie pomyłka, otwory sa odbiciem lustrzanym lewego uchwytu..
  3. To nie zabawne. Byłem w weekend majowy na Dolnym Slasku i budze sie rano we wtorek a tam zeby nie przegiac tak 12 cm sniegu bez kitu
  4. Jest taki sam jak lewy, i taki posiadasz u siebe na lewym koncowym..
  5. bajk a w jakiej cenie tylny kw?
  6. 8E0 919 063 A to numer diodek z aso koszt okolo 60 zł. Mozesz przelozyc diody z b5 bo sa takie same i wywiercic dziury..
  7. Tu masz do b6, mysle ze w b5 podobnie bedzie..:: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=185663.0;highlight=korbki+tył
  8. Glupoty tu wypisujesz, albo nabijasz ilosc wiadomosci..sluchales dzwiek z pierwszego posta?? jestem pewny ze nie.. bo no ogarnij szpilka w kole chrobocze przy spuszczaniu z gazu podczas jazdy.. nie trzyma sie kupy
  9. 4 stowy za a4 w sedanie, zaleznie od marki biora bo inaczej sa szyby wyprofilowane i lepiej lub gorzej rozebrac tylne drzwi..
  10. :nabijasie: smołkers dzis nie mamy 1 kwietnia To pojechales teraz :gwizdanie:
  11. Fabryczna felga z B5 ma et 45 wiec et46 podejdzie bezproblemowo.. a oponki no zalezy na czym ci zalezy na szerokosci czy malym spalaniu.. ja bym polecil standard 205/55/16
  12. Ruville, Skf i Fag reszta to dziadostwo
  13. W rzeszowie polecam kolesi na ulicy boya zeromskiego czy zejomskiego, wymieniaja szyby i sciemniaja bardzo ladnie:)
  14. Kurcze az wczoraj musialem kobitce ktora ma miesiac prawko oddac kierownice bo jak to zawsze musi braknac :gwizdanie:.. porazka ta slynna polska alkocholizacja
  15. UUU :drunk:
  16. Ameryka :polew: Ale masz racje
  17. No to jak plywanie bez hamowania to pierwsze co jesli zawiecha (tzn wachacze i koncowki dobre) to amory..i nawet jak ci maszyna pokaze ze masz 70 % to im bym nie wiezyl.. kiedys pojechalem pokazala przód cos okoko 70 i 72 %, wyciagnolem amory i byly po prostu skonczone, powiem ci wiecej - zalozylem nowe i pojechalem na ta sama maszyne i pokazala po 74% bez kitu.. ta maszyna bada amortyzacje i wjezdzajac maluch który wazy 600kg i ty a4 ktora ma 1400 i nic nie zmienia parametrow na maszynie, to ja w to nie wieze
  18. No to wachacze do sprawdzenia, amory, maglownica, koncowki drazkow, drazki, sprezyny czy nie peknieta ktoras, lozyska , laczniki i chyba tyle, sprawdz to co wymienilem bo kazda ta czesc zuzyta moze byc powodem plywania..
  19. Ja mialem, ale powyzej predkosci 150 i byly to zle oczyszczone piasty..
  20. A oczysciles tak naprawde dokladnie piaste papierkiem i szczota przed montazem nowych tarcz??
  21. nie masz czasami takiej z a8 i tt??
  22. Na bank?? Waski pisal ze pasi.. a Grzesiek sprawdzales?? poducha nie pasi czy przykrecenie?? moze by przelozyc poduche z a8 pod zaslepke z tt?? mam kurcze do kupienia po kosztach poduche od a8..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.