Treść opublikowana przez Lukaszxxx
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
Ja mam od 2.5 tdi, podobno od bedzyny jest inny w srodku tzn inaczej spaliny sie rozchodza.. wizualnie sa takie same..Swoja droga tez bym przygarna taka naklejeczke moze namowimy np kilka ramek pod blache??
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
Zgadza sie tez cie widzialem
-
[ALL B5] Jakie są objawy zużycia górnych wahaczy???
Amortyzator nie sadze..mi kiedys dawno temu w b5 skrzypial sworzen wachacza.. jak dobrze pamietam dolny prosty..ale to nie ma zasady..u szwagra w borze tez ostatnio skrzypialo jak bujal autem i sie okazalo ze sworzen wachacza..
-
[ALL B5] Jakie są objawy zużycia górnych wahaczy???
Skocz do apteki kup igle taka zeby strzykawka dala rade smar przebic, dobry jakosciowo smar i mozesz przebic ewentualnie odchylic gumke i wstrzyknac troche smaru, ale jak skrzypi to juz raczej tylko wymiana wachacza cie czeka..
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Moge sie z toba machnac tasiemkami posiadam 8E0953541D tylko wyslij mi swoja, pokryj moje koszty wysylki i ci wysle, z tego wzgledu ze lezy mi bezuzyteczna nie chce zyskac ani tracic
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Pany a mial ktos stycznosc z dvd firmy nvox?? wyglada solidnie i lataja karty 4 gb o takie: http://allegro.pl/nvox-samochodowy-odtwarzacz-dvd-divx-1-2-din-fv-i1540451895.html
-
Montaż kamery w miejscu oświetlenia tablicy z adapterem
Zagadaj do kolegi z klubu masz tu jego strone on tez jest ze slaska.. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=119866.0
-
Montaż kamery w miejscu oświetlenia tablicy z adapterem
Polecam sprawdzony adapter pewniaka z naviservis : http://www.naviservice.com.pl/?id=210
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
Mi srednio bo to bedzie dlugi weekend to mazna wyskoczyc gdzies ekipa wiec ciezko stwierdzic czy bedzie pasowal ludziska..
-
Montaż kamery w miejscu oświetlenia tablicy z adapterem
A jaka masz navi?? RNS-E?? Ten adapter jakis dziwny, ale jest potrzebny adapter lub oryginalny tuner tv zeby podlaczyc kamerke lub dvd
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
podziekowal
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
a numero nie posiadasz czasami??
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Ja chce tylko zmierzchu zeby uruchomic COMING/LEAVING HOME
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
A jakie polecacie kupic lusterko z czujnikiem zmierzchu pod standardowe mocowanie bez czujnika deszczu?? od b7??
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
Do 1 maja to jeszcze trzy tygodnie wiec mamy czas
-
Montaż kamery w miejscu oświetlenia tablicy z adapterem
kurcze wlasnie nie wiem jakie moj obsluguje bo mam używany adapter ..kurcze a nie chce sie mi go juz wyciagac...a to tez by wazne bylo w sumie
-
Montaż kamery w miejscu oświetlenia tablicy z adapterem
uuu kiszka troche.. kurcze ale kiepsko cos wybrac..bo made in china to chyba nie ma sie co wyglupiac bo polata pol roku i kleknie
-
Montaż kamery w miejscu oświetlenia tablicy z adapterem
Jakie on duze karty pamieci obsluguje ile max??
-
[ALL B6] Kamera cofania
Na odpalonym czy na zgaszonym aucie tez??
-
Montaż kamery w miejscu oświetlenia tablicy z adapterem
Vaga posiadam 409 ale on chyba nie ogarnie, ale to najwyzej skoczylbym do kumpla on posiada jakies najnowsze cuda, zreszta zmienial mi logo na s4 wiec on ogarnie..hmm jakby sie tu dogadac miodzio
-
Montaż kamery w miejscu oświetlenia tablicy z adapterem
To bajka i tak jej nie slucham Miodzio a gdzie takie cudo mozna zdobyc?? i czy przy tej operacji nie strace pl menu??
-
Montaż kamery w miejscu oświetlenia tablicy z adapterem
Yhm no dzieki ja to wyczytalem ze jakims domowym sposobem mozna ale moze ktos sie wypowie a Huberto_v jakiej firmy masz dvd bo nie wiem jakie to kupic..
-
Montaż kamery w miejscu oświetlenia tablicy z adapterem
Dzieki Miodzio bardzo mi pomogłeś do przelaczania obrazu zastosowałem taki przekaznik za 3 zł tak jak opisał Miodzio, wszystko było pieknie ale podczas zapalenia auta obraz skakał niesamowicie i znów odgapilem od kolegi Miodzio wpiąłem sie do wzmacniacza przez przekaznik bo niestety nie posiadam gnuazda zapalniczki z tyłu..kurcze było troche roboty ale efekt :kox: Tylko kurcze moj vag 4.9 nie chce zmienic wartosci w kanale 4 zeby kamerka sie włączala automatycznie po wbiciu wstecznego tzn zmieni ale komunikat wyskakuje ze nie moze i dziala tylko chwile..Panowie a macie obczajone moze jak włączyc obraz podczas jazdy?? gdzies wyczytalem w sieci ze da sie to zrobic samemu bez gotowej wiazki z naviservis za 300 pln.
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
Moze jak w rns-e trzeba nagrac plyte jako dvd-rom czyli musi byc nagrywarka z zmiennym booktype.. wiekszosc lite-onow i pioneerow..
-
Montaż kamery w miejscu oświetlenia tablicy z adapterem
Dzieki Djtatra nie taki amatorski Jutro sprawdze czy to dziala szkoda ze Hubert sie nie odzywa bo by potwierdzil..