Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukaszxxx

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukaszxxx

  1. Nie no ja mam szare progi Moze nie turbina puszcza tylko odma napier.. sprawdz dokladnie bo szkoda kasy. Nie trzeba zdejmowac zderzaka, trzeba wykrecic lampe i oslone od dolu.. Tak faktycznie concert..tam trzeba tylko przejsciowke jak sie nie myle za 50 zł i wszystko gra, a nie sa strasznie drogie na allegro Taa zle dobral włąśnie odcien taki ciemniejszy, minimalnie no ale jednak nie moglem na to patrzec
  2. Jacek28 a masz progi w kolor czy szare?? bo tez u siebie malowalem jeden element a farbe dobieralem na gornej i niestety lipa musialem malnac cala strone ale wyszlo bardzo ladnie tylko odpowiedni podklad do plastiku potrzeba :gwizdanie: Rns-e to piekna sprawa a symphony 2...troszke lipa mozna ewentualnie wymienic na 3 zeby przyoszczedzic koszty bo w 2 to tylko plytki audio a w symphony 3 to juz mp3 dziala :> Ja tez u siebie czyscilem dolot, prosta sprawa 2 godzinki roboty bo EGR byl w miare czysty, 1 mm osadu i schodzil bardzo szybko :> No ale na turbinke trzeba troche czasu bo roznie tam jest, u kumpla czyscilem ostatnio w b5 a autko ma jakies 400 tysi i bez nocnego moczenia w ropie sie nie obeszlo :no: Na płyte nie mam niestety namiaru.. do rns-e mam kilka i nagrywarke odpowiednia ale do malej to nie wiem..
  3. heh nie no tv nie bedzie tylko dvd i kamerka
  4. A wez porazka tgroche bo mam adapter z jednym wejsciem wideo ale jakos powoli ogarne temat :>
  5. o widzisz jednak nie słuchasz kolegow ze po lifcie ladne :> Ja sie bujam kurcze z podłączeniem dvd i kamerki do rns-e :wallbash:
  6. Nie rozumiesz mnie.. ten przekaznik ma sterowac obrazem a nie zasilaniem poszczegolnych urzadzen.. po prostu dzwiek z dvd podlaczam pod adapter a obraz wideo z dvd i kamery wpinam w przekaznik, a wychodzi z przekaznika obraz do adaptera.. i w momecie wlaczenia wstecznego przekaznik wylacza obraz z dvd a zalacza z kamery..tak mi tłumaczył mw
  7. Tak jest.. dzwonilem do kolesia tam gdzie Huberto kupił przekaznik i mowi ze to banal jest ale nie powiedzial jaki przekaznik..w kazdym razie: przez przekaznik przechodzi sygnal dvd caly czas a po włączeniu wstecznego wyłącza sygnal dvd a włącza sygnał z kamery.. chodzi tylko o wideo czyli na moje myslenie powinno byc 8 przewodow: 2 od dvd 2 od kamery 2 wyjscie do adaptera prad od lampy masa Dobrze to mysle??
  8. Tak ale nie o ten mi chodzi..chce podłączyc dvd i kamerke i tam trzeba zalozyc przekaznik..tak jak Huberto pisal.. o znieksztalcenia w razie w bede sie pozniej martwil..
  9. I jakie??
  10. Panowie nie chce zaczynac nowego watku wiec zapytam tu Mozecie mi wytłumaczyc jak podłączyc przekaznik który w momecie wbicia wstecznego "przełączy" mi obraz z kamerki..Tez mam adapter niestety z jednym wejsciem video Najlepiej jakby ktos rozpisal piny ewentualnie jaki ten przekaznik..
  11. Panowie podpowie ktos dzie sie najlepiej wpiac z zasilaniem adaptera multimedialnego i dvd?? wybaczcie ale to 70 stron i poleglem..
  12. Nie no sete dostaniesz profilaktycznie
  13. hehe kazdy po 4 kolesi do auta a koman bedzie obracal do stokrotki:polew:
  14. No koman obiecal ostatnio ;przeciez skrzyne wody :polew:
  15. No pewnie czemu nie.. jak tam twoja srebrzanka?? modziles cos??
  16. No pewnie ze mozemy zrobic tylko ja w ten weekend niestety odpadam bo lece na slask..
  17. A leci sobie pomalu :> nic sie generalnie nie pozmienialo :> Fajna nawet ta strone zrobiles
  18. A ty spanky jak twierdzisz przestawic ten kat na -0,6 np??
  19. Jarol ładnie ci przyspiesza furka mozesz powiedziec jakie masz szerokie kapcie na tych filmikach??
  20. Ruszac ten kat?? zeby byl od 0 - 0,6?? na wolnych obrotach?? A jak generalnie motorownia?? Mozna walic program?? I Jak Egr wyglada? bo nie dawno czyscilem dolot..
  21. Wrzucilem pany poprawione dynamiczne looknijcie jak mozecie
  22. No słuchaj chodzil pol godziny na wolnych obrotach i nie chcialo mi sie juz czekac dzis zrobie pozadnie dynamiczne po kolei a bloki dobre?? tzn wystarczy 000 001 003 004 008 010 011???
  23. A to jakas roznica jest?? spoko jutro zrobie jesli cos to zmienia.. a termostat?? jest raczej dobry tylko nie chcialo mi sie juz czekac zeby sie na maxa nagrzal

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.