Treść opublikowana przez Siwy
-
Spociki w Kielcach
znam karola, tu masz do niego kontakt 888 239 455 z tego co wiem to tych felg juz chyba nie ma Dzieki wielkie
-
B6 DIVISION
Macie pomysl gdzie by najlepiej wsadzic CB Radio tymczasowo do B6?
-
Spociki w Kielcach
WHo de FAK??? Wiem ze jezdzil na spoty grafitowym avantem B6 na niebieskich felgach ASA, sprzedawal je w tamtym roku.
-
Spociki w Kielcach
Siema Ma ktos jaki kolwiek kontakt do uzytkownika krollos?
-
B6 DIVISION
Orientujecie sie co to za firma produkuje te felgi?
-
B6 DIVISION
Prosze B6 A4: Ultrasport Lower Front Bumper with Stock Upper
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Moj byly szef:thumbdown:
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Ja taki zakupilem 2 zimy temu i sprawuje sie bezproblemowo jak do tej pory
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Dzis o 8:05 na al. Jana Pawła II przy Placy centralnym czarna B7 avant na ramkach klubowych
-
B6 DIVISION
Panowie zablokowal mi sie pas bezpieczenstwa z tylu przy slupku od strony pasazera. Jak sie do niego dostac zeby go naprawic?
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Tak to ja:decayed: Gdziez Ci sie tak spieszylo? Pablo o 11 w jego dziupli
-
B6 DIVISION
Roznie probowalem i glebiej i plycej i to samo, musze przyuwazyc na innej stacji czy sie tak dzieje
-
B6 DIVISION
Jest taka opcja ze mogl sie zapowietrzyc bak? Jak wkladam pistolet tankujac paliwo to caly czas mi przerywa. Pracownik stacji zasugerowal zapowietrzony bak. Jak go odpowietrzyc?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://a4-klub.pl/malopolskie-85/wielki-final-wojny-polnoc-poludnie-251343/#post3122289 Zeby nie bylo, ze nikt nie wiedzial
-
B6 DIVISION
Moje malowanko Plastidipem
- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Nie, trzeba bylo dokupic oddzielnie, ale kosztowaly okolo 2zl bodajze
-
B6 DIVISION
W ASO placilem okolo 20 albo 40zl nie pamietam dokladnie
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
gliceryna rozcienczona z woda
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie gdzie w dobrych pieniadzach sprzedam katalizator w Krk?
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Pierzcie pady, aplikatory i mikrofibry szarym mydlem, nie dosc ze super dopiera to nie przebarwia
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Panowie cos mi smierdzi w aucie, okazalo sie ze to klima, a nie zaden z zapachow. Smierdzi filtr kabinowy i troche czuje ten nie przyjemny zapach z puszki w ktorej siedzi filtr. Wiecie moze czym to domyc? Filtr byl wymieniany na nowy po calym procesie oczyszczania i nabicia ukladu klimatyzacji, widac ze jest juz dosc brudny. Dzis psiknalem zapachem na filtr i czuc go w kabinie ale przebija sie troche jeszcze ten smierdzacy zapach.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie, jakby sie komus nudzilo jutro popoludniu mam do sprzedania jeden bilet na mecz za 200zl, odbior w okolicy Piaseczna.