Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pre_pl

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pre_pl

  1. kurcze.. no własnie... cały urok felgi w stylu DTM znika turdzi, ale wiesz że jest tez ori felga audi DTM ?
  2. a no własnie panie Tomaszu ! Bo muszę się karnąć tą tojka..... Też mam w domu ancymona co się takie barachło podoba....
  3. 1. skasuj je, ponów skan ... powtórzyły się ? 2. zmieniałeś coś w aucie ostatnie ? Dodawałeś może RNS-E ? HIDy ? Ten pierwszy błąd trochę niepokojący jest...
  4. z Gdańskiem to mamy kłopot, bo większość jest z Gdyni Jakoś tacy 'nieruchliwi' są Ci Gdańszczanie, no nawet dla nich specjalnie spoty przenieśliśmy...
  5. to tak jak ja nie boj, nikt nikogo nie goni, ani nie zmusza
  6. oczywiście, że są.... jest przekrój aut i dizle i benziny no masz może nie jest nas hurtowa ilość, ale nie narzekamy
  7. ale to zdjęcie jest "prawdziwe" ? Jakieś małe te felgi się wydają... i w ogóle...
  8. pre_pl odpowiedział(a) na Pawlo 2004 temat w 1.9TDI
    to nie są żadne poduszki z czujnikiem, tylko ze specjalnym żelem który zmienia swoją "twardość". Sterowane jest do z ECU, można wykryć vag-comem jeśli uszkodzenie jest typu elektrycznego. http://www.a4-klub.pl/smf/b6_awx_po_podpieciu_vaga_taki_blad_17994-t2224.0.html stuka to znaczy co ? wibruje buda przy tym ? stuka przy każdych obrotach ? Często to pada rolka od paska wielorowkowego i wydaje takie dźwięki na wolnych [br]Dopisany: 09 Styczeń 2009, 19:53_________________________________________________ bzdurę tu napisałem pomyliło mi się z czymś innym... Ta poducha działa tak, że tam jest płyn i po środku jest taka komora przez która przepuszczany jest ten płyn. Dół jest gumowy i jest elastyczny (pod ciśnieniem), jest również dojscie powietrza (membranka separuje płyn), a zawór (sygnał z ecu) steruje tym właśnie dojściem Poniżej określonej wartości obrotów (bieg jałowy), zawór jest otwarty, przez co ten gumowy dół jest bardziej "miękki"
  9. i w dodatku Tomek robi wiatrak z 3.0TDI tip... na 2 pierwszych metrach
  10. trzeba wcisnąć przycisk tv mam nadzieję, że masz tv-tuner ? Jeden koleś ma a6 i ma zapewne taki, a chodziło o uruchomienie tv "podczas jazdy"
  11. no nie czaję, no nie czaję
  12. ale tak nie do końca on....
  13. oootam mnie trzepie tylko na piątym biegu żona w ucho[br]Dopisany: 08 Styczeń 2009, 22:32_________________________________________________ bo ludzie to świnieeee
  14. etam, Tomaszka dalej trzepie na jałowym
  15. się dziwisz ? normalne morskie powietrze ich powaliło... [br]Dopisany: 08 Styczeń 2009, 22:25_________________________________________________ łowcufff sukaliśta, haaa ?
  16. bo to nie był on, tylko kuzynka[br]Dopisany: 08 Styczeń 2009, 22:18_________________________________________________ Flyjer, dostałeś pma ?
  17. pre_pl odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    a pisali Ci żebyś auto przestawił.... a nie, to nie ten temat
  18. no niestety OLO urzęduję niedaleko Miałkiego Szlaku, ale jak jestem w kraju
  19. to teraz idź się ogolić [br]Dopisany: 08 Styczeń 2009, 18:37_________________________________________________ panowie tomeks32, mydlo i OLO_GDA niech się do mnie zgłoszą. Nie odebraliście jeszcze zeszłorocznym paczek ze słodyczami z zakładu pracy
  20. wiadomo... wypadeczek...
  21. pre_pl odpowiedział(a) na Pawlo 2004 temat w 1.9TDI
    webasto dogrzewa (albo schładza) wnętrze do zadanej temperatury na klimatroniku (czyli takiej jaka ostatnio była). Nic nie włącza na "HI"
  22. czyj to rów? Tomka, ja go ratowałem i przez przypadek "ściągły" się gacie dlatego też : chodzi o to, żebym tak nie szarpał od razu...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.