Treść opublikowana przez Kazik123
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
sam obstawiałem 8/10 ważne że na faktach i gra Whitakera ogólnie polecam bardziej niż Grawitacje z Sandrą
-
Peknieta rura ( pion ) a ubezpieczenie
kolega miał podobny problem i jak przedstawił wyceny łazienki do wspólnoty to rozwalili pół klatki schodowej a łazienka została cała
-
Pilarka stołowa lub ukośnica
LS1013 I mniejsza do szerszych desek LS0714 wcześniej mieliśmy DeWalt i cena naprawy masakra mieliśmy kupić Festoola Kapex ale cena ponad 8000zł w secie
-
Pilarka stołowa lub ukośnica
dedra na pewno lepsza od einchela miałem ci zaproponować Festoola, ale cena wymiata ja oprócz ukośnicy mam zagłębiarke z szyną
-
Pilarka stołowa lub ukośnica
do czego ma służyć? ukośnica wiadomo tylko do cięcia w poprzek na prosto i jak masz dokładne kąty, stołowa do wzdłużnego i jak większy model to do poprzecznego ja mam 2 ukośnice Makity, ---------- Post dopisany at 19:22 ---------- Poprzedni post napisany at 19:20 ---------- masz tu fajny model i cena w miarę Pilarka stołowa Makita MLT100
-
Android na TV - dongle
możesz popytać jaki ma model znalazłem 2 rdzeniowy a za pare groszy wiecej jest 4 rdzenie
-
TATOO & PIERCING ma ktos? '-)
Potwierdzam, koleś smarował wazeliną i efekt super druga sprawa że zawsze cały w wazelinie chodził jak dziara sucha to i strópy sie zrobia
-
Android na TV - dongle
Witam mam pytanie czy spotkaliście się z takim urządzeniem wstawiam przykładową aukcje Smart TV DONGLE MEASY U2C z kamerą HD i bluetooth (3672012974) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. podpinacie pod gniazdo hdmi i macie 40 calowy tablet czekam na opinie
-
TATOO & PIERCING ma ktos? '-)
fotki robione na świeżo, więc jestem w trakcie gojenia żona chyba zazdrościła i dzień później zrobiła motylka cały czas idzie easy tatoo, żona na pierwszym stosowała alantan maść i też ładnie wygląda,
-
TATOO & PIERCING ma ktos? '-)
easy fajnie się wchłania i zostawiam przezroczystą warstwę na skórze która nie zostawia śladów na ubraniu, alantan jest tańszy ale easy jest za to dużo wydajniejszy, 30 zł za maść to jeszcze w miarę a dziara też parę groszy kosztuje przy okazji wstawiam swoje, fotki robione jeszcze w studiu a i jeszcze motylek żony, ---------- Post dopisany at 20:56 ---------- Poprzedni post napisany at 20:55 ---------- fotek nie ładuje ---------- Post dopisany at 21:20 ---------- Poprzedni post napisany at 20:56 ---------- fotek nie ładuje Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us
-
Spotkanie ze zwierzęciem poszukiwanie części
sprawdź tylko czy ori kratki wejdą
-
TATOO & PIERCING ma ktos? '-)
stosowałem alantan i easy tatoo w podobnych warunkach i takim w porównaniu wygrał easy tatoo
-
Zalany cały dom z winy dekarza. Co zrobić?
koledze akurat chodziło że " pseudo" fachowcy po takiej akcji zawineli by się z budowy każdemu może sie zdarzyć wtopa, czasami pracownik zawali tylko trzeba mieć jaja żeby przyznać sie do błedu, spuścić głowe i przeprosić, ale z tym jest.różnie
-
TATOO & PIERCING ma ktos? '-)
od siebie polecam easy tatto jak pisali wcześniej folia tylko pierwszy dzień na 6 h póżniej tylko maść, ładnie sie goi zero strupków ciuchy sie nie kleją jak bede przy kompie to dam fotke swojego
-
Przygasanie świateł
jeśli jest to krótkie przygaśnięcie po naciśnięciu podnoszenia szyb to jest ok co innego jak w kabinie jest ciemno
-
Przygasające ksenony
dokładnie,przekładka z lewej na prawą najpierw żarniki później przetwornice sprawdź jeszcze wiązkę w prawej lampie idzie od lampy do kabiny w nadkolu
-
Korekta inspekcji
dzięki za pomoc warto podwiesić filmik do tematu o kasowaniu inspekcji może się jeszcze przydać
-
Korekta inspekcji
Witam jak zmienić vcds termin i ilość km do wymiany oleju , olej już zmieniłem bominął rok, a na fisie mam jeszcze 135 dni i 7000 km na ostatniej wymianie coś popierdzielił dzieki za pomoc
-
Podświetlany emblemat tylnej klapy jak go zamontować?
temat był już kilka razy na forum opinia dość negatywna
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
jak zakładałem moduł to siedział u mnie xenon, przyszła pora na zmiany i teraz jest ori bix z soczewkami od b8 przysłona zachowuje sie normalnie, tylko mam pytanie bo jak odpale auto to zapala sie h7 na 30% ( moduł) mijania są z soczewki a drogowe soczewka+H7 na 30% h7 jak dam impuls manetka to tylko pali sie h7, ale przysłona sie otwiera tylko raz po taki " mrygnięciu" jak włącze mijania to przesłona jest otwarta i odrazu sie zamyka tylko u mnie taki cuda czy tylko ja tak mam ? ucho.77 ty sie nie liczysz bo masz modzone bixy i drogowe masz tylko z soczewki z tego co pamietam druga sprawa to jak wiadomo apetyt rośnie w miare "modzenia" do rzeczy mam moduł bez clh, ale mam pomysł na clh w halo i w halo dać żarówki LED ma ktoś pomysł jak to ogarnąć
-
MMI 3G z HDD TV ?
jest kilka rzeczy których tani kabel i słaby vag nie ogarnie
-
Czy da się VAGiem sprawdzić rodzaj usterki świateł xenonowych?
póki są ori palniki to jest spoko, po wstawieniu zamienników przetwornice pokazują rogi
-
Zalany cały dom z winy dekarza. Co zrobić?
wstawiłeś osuszacz żeby wyciągał wilgoć
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
jak ominiesz przekażnik to włącznik działa na odwrót czyli na 0 światła sie palą a na 1 gasną , ja nie dostałem przekażnika u siebie w mieście (czyt. wiosce) i założyłem bez miałem zamówić i tak już śmigam kilka msc.
-
Problem z bagnetem
jutro moge podać ci wymiary pozdr