Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

keżor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez keżor

  1. Twoja nisko stoi , ta z obrazka Hawaja nisko leży
  2. was porąbało alkoholiki godzine mnie nie było i już chyba z 10stron. ide spać , jutro poczyam , chociaż pewnie leciał post za postem i nawet nie patrzeliście co piszecie
  3. ja wymieniałem ostatnio przegub , troche roboty jest , ale do zrobienia
  4. dużo ludzi mi pisało na gadu że pewnie przyjadą ale nie na 100% i nie chcą być na liście żeby potem nie było jak nie dadzą rady , także możliwe że w sobote będzie jeszcze więcej autek niż ostatnio
  5. Prezes sie odezwał w temacie i teraz sie ludzie boją odzywać pisać ludzie, Spot w sobote coraz bliżej
  6. na wstępie, za***ista fura wiem bo tak moja wyglądała baaardzo dawno temu zapraszam na spot http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_katowickie_kazdy_wtorek_1900_gosport-t85081.285.html pooceniamy z bliska lampki z przodu wyglądają super, bo mam takie w domu niepotrzebnie tylko ściągałeś zderzak do wymiany
  7. Diman, to wejdź w wątek http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_katowickie_kazdy_wtorek_1900_gosport-t85081.285.html no i pisałem już kilka razy w tym temacie , że robie grilla, także zaproszeni są wszyscy i fajnie jakbym wiedział do dzisiejszego wieczora lub jutra rana ile osób mniej więcej :gwizdanie:
  8. Panowie, przyjeżdża ktoś w sobote do kato ?? to bym se zapisał i zamówił bułeczki w piekarni :>
  9. wydawało mi sie że na spocie mówiłeś , że kupiłeś ja będe chyba kupował na oponytanio.pl , myślicie że warto?? trzeba wpłacić kase na konto
  10. Pelex, gdzie kupowałeś oponki ??
  11. Miron nigdy nie żartuje z takich rzeczy
  12. no to sie ciesze że udało mi sie zaoszczędzić Twoje 200zł dobra ludki , ide spać , 3mcie sie , widzimy sie w Sobote
  13. coś dla Gliwiczaninów http://images44.fotosik.pl/167/cb32ab7133bec776.jpg http://images48.fotosik.pl/167/64e1c0c49aa767c4.jpg 3mcie sie , też ide w kime
  14. to jak Ty średnicówką na Witosa wracałeś ? a co do kabelków to żaden kłopot ważne że świecą
  15. http://www.a4-klub.pl/smf/galeria_slaskich_spotow-t36699.0.html;msg1008842#msg1008842 już można oglądać
  16. hehe, było nas więcej niż ostatnio w Gliwicach zaraz wrzuce fotki to każdy oceni czy dużo czy mało
  17. no to ja sie zbieram już
  18. w piątek znalazł mi dwa wyje..ne wahacze i przegub w sobote wydałem 600zł i niestety na opone brakło , a pech taki że przegląd mam ważny do owego piątku
  19. panowie, mam pytanko :gwizdanie: moge pojechać na przegląd na kole zapasowym ? bo mam jedną opone pękniętą (tak stwierdził koleś na przeglądzie) i teraz nie wiem czy jak pojade na zapasie to czy sie nie doczepi ... inny wzór opony i 2" mniej :gwizdanie: albo czy moge pojechać na dwóch zimówkach 15" i dwóch letnich 17" ?
  20. pisać mi tu zaraz , kto kiedy przyjeżdża
  21. taaa , do teraz sie dowiaduje co robiłem jak puściliśmy z dwóch aut mega glośno muze i sobie siadłem z wolfem na bagażniku przy samej tubie i se gadaliśmy albo jak sie rzuciłem na Anie od Krola na pożegnanie (chociaż w to nie wierze )
  22. może być alkohol, ale ja już nie pije za dużo narozrabiałem ostatnio
  23. jak macie być we wtorek , albo w sobote to bądźcie w sobote będzie wypaśnie
  24. naklejki ogólnie sie nakleja gdzie kto ma rysy ale naklejaj gdzie chcesz
  25. Gregory, zagadaj do Baltazara on jest z TG to może By Cie wziął jutro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.