Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

keżor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez keżor

  1. ja i Gracjan tyż :gwizdanie:
  2. działka już przygotowana na cacy także jeszcze pare detali i jedziem z Koksem
  3. udal sie kupowałem je od kumpla , ale mam je na aucie , nie na allegro tak z S6 5 stów :gwizdanie:
  4. to już i tak jest totalna masakra :gwizdanie:
  5. wprawa robi swoje ja wymieniłem już lampy z przodu na zespolone w 8 autach i też już to robie z zamkniętymi oczami ale ja u siebie wymieniałem turbine pierwszy raz w życiu , o niektórych śrubach dowiedziałem sie w czasie demontażu także opisałem jak ja to robiłem , jeżeli zrobiłeś to inaczej to możesz opisać to , może faktycznie za dużo rzeczy wymieniłem/poodkręcałem , ale lubie mieć wszystko w aucie cacy , także jak czytam , że przy wymianie turbo wymienić tą tą i tą uszczelke to sie nie zastanawiam
  6. gracjan , wpadaj wcześniej jest jeszcze masa do skoszenia trzeba drewno porąbać itp ;P
  7. Ja mam pytanko Rudi , czy przeglądałaś jakikolwiek inny temat na tym forum poza spotami śląskimi i moja A4?? bo temat o grilu jest podwieszony w dziale śląskim a ja mam w podpisie link do tego tematu. a pÓźno jestem , bo dziś czwartek i byłem na spocie :gwizdanie:
  8. niestety d*pa zbita z naklejkami i ramkami Sławeq nie wysłał naklejek , a Kerczi miał stłuczke i nie dotarł do Katowic
  9. napewno starczy dla tych co są na liście :>
  10. a taki żarcik, bo sie wszyscy przechwalają kto późnij poszedł spać mam kolejną niespodzianke na spota w sobote :> mam nadzieje tylko że nie braknie :gwizdanie:
  11. ja dopiero teraz ide spać :> dobranoc :polew:
  12. ja też ostatnio szedłem od świateł za jakąś tuningowaną bmw 5 ale byłą zrobiona bardzo przyzwoicie stałęm za nią na światłach i podpuszczałem nie wiem jaki miał silnik ale jak ruszał to poszedł dym spod kół ,pomajtał d*pą i poleciał cały czas równiutko szliśmy a kiedyś sie ścigałem na mokrym z 3 litrowym 3000GT (diód ma pełno w ch..) i na parkingu pod silesią dojechał jakąś minute po mnie (akurat też tam jechał ) podchodzi i pyta sie co tam mam za silnik , a ja mu zwykłe 1.9tdi , a on : no ale pewnie quattro
  13. ja za kpl uszczelek zapłaciłem jakieś sto-pare złotych kolektora wydechowego nie trzeba wyjmować , ale jest tak skręcony z turbiną i jest tak ciężkie dojście do jednej śruby , że łatwiej go odkręcić i po kłopocie, a czytałem gdzieś , że zawsze trzeba wymieniać uszczelki dolotowego oczywiście nie trzeba zdejmować no i najważniejsze żeby wymienić uszczelke w spływie oleju z turbiny !!
  14. ale Wy wszyscy chodzicie wcześnie spać :gwizdanie:
  15. tri-xenon rulez
  16. to jutro , albo w piątek na zwykłych spotach można zrobić
  17. a jesteś na liście ?
  18. Rudi ile chcesz za te lampki ?? i czy to są ori xenony ?
  19. oj Ada , Chorwacja nie zając ale na poważnie, to ciesze sie że chociaż odpisałaś w temacie napewno będzie jeszcze okazja sie poznać. także jedź i baw sie dobrze to extra :> co to za dzieciaki ? mam przygotować kocyki , grzechotki , czy jakieś playboy'e żeby sie nie nudziły
  20. Mirek , zauważyłem to jak już było dużo chętnych i nawet pisałem w temacie czy by nie zmienić terminu ale tylko Diman podjął temat i napisał że mu 18tego też nie pasi także został 11. no i to jest pierwszy spot nastawiony na nowe twarze pewnie jeszcze nie jeden grill sie odbędzie, mam dużą działke i jak narazie sie z nią nic nie będzie działo , chyba że po spocie będe sie musiał wynieść z miasta
  21. grill jest u mnie na działce , tamten spot był z eu , teraz będzie wypas
  22. cześć dziewczyy , patrzcie jaka sie biba szykuje i prawie wszyscy nowi :> http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_katowickie_11_lipiec_2009_pierwszy_spot_w_katowicach-t85081.135.html
  23. no to extra , poznasz mnie z ludźmi , bo mieszkam na zadolu od niedawna w domu gdzie kiedyś była myjnia (może kojażysz )wpisałem was tak na liste , bo nie napisałaś jak chłopak ma na imie , no i lista jest według ilości aut
  24. jak na moje oko to jest B6 w sedanie, teraz trzeba będzie uważać na allegro , bo za jakiś czas go wyklepią , odmalują i ktoś go kupi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.