Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Miszka82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Miszka82

  1. A jak zapytasz o imię i nazwisko to masz wszystko od razu załatwione... dokładnie jak już wiedzą, że masz się na kogo powołać to sie zaczynają starać, ja tak robię co roku np z moją kredytówką, zawsze chcą żebym im płacił opłate roczną, a ja ich pytam za co ? że płacę kartą i oni mają z tego siano ? ? ? i zawsze mi anulują :>[br]Dopisany: 09 Grudzień 2009, 19:30_________________________________________________ dziewczyna Vol.1 ?? ja to chyba mam gdzieś na kasecie jeszcze :polew: :gwizdanie:
  2. a muza z wczorajszego spota to był vol.1 a to jest na dwóch CD(teraz to nawet Maxowi mogę pożyczyć )
  3. ja nie wiem jak wy gadacie z tymi ludzmi..dzwonisz do nich mówisz co nie działa, mówisz, że ma być zrobione i tyle, rozmowy sa nagrywane więc nie ma bata żeby w hu.a lecieli, a jak nie pomaga rozwiązujesz umowę bo nie została ona z ich winy dtrzymana i po zabiegu.
  4. ja zamontowalem jakis czas temu takie coś jak w opisie...po pewnym czasie domykanie szyb oszalało, mianowice, raz domyka szyby raz nie, raz domyka "na raty" po trochu wiecie może co może być przyczyną ?
  5. da się na 100% tylko trudniejsza robota ze skórą ale wszystko się da a co do koloru to jak masz czarne zice to proponuję czarne boczki...no chyba, że chcesz kolorowo mieć w aucie to paletę kolorów masz hoho
  6. :polew:
  7. dobra idę spać, narazie Panowie dzieki za spot'a :>
  8. taaaa , a tu moje : i to idzie wsadzić do AFN-a
  9. nie ściemniaj Krolu przecież widać, że to obudowa filtra powietrza z Poloneza
  10. chętnie sprawdzę jak to Twoje z moim sie sztartnie, ale to umówimy sie gdzieś poza spotem... :gwizdanie: jak mnie objedziesz powiem, że kłamiesz i że sie z Tobą wcale nie ścigałem ps.Mikefoto ma dla mnie ''chyba napewno'' działający mechanizm regulacji do mojego lusterka wiecie jak jest do prawdziwej eSy ciężko dostać :polew:
  11. słabi kierowcy słabe auta...ale pyskaci :bicz3:
  12. Liwko Liwko Skocz po piwko !! + TEKST ;D :polew:
  13. przyjdzie kryska na Keżoryska :> ponoć Twój to jakieś wyrezane s4 by Krolu.......hmmm a o Tobie źle świadczy, że eSa w Twoim rozumowaniu(czytaj s4 by Krolu) jest takaaaaa...takaaaaaa.....taka słaba [br]Dopisany: 08 Grudzień 2009, 23:38_________________________________________________i nie ustawiaj sobie opisu na gg że mnie objechałeś
  14. napisał bo wszyscy go widzieliśmy i nie mógł się wyłgać, że był ale nikogo nie widział :gwizdanie: - Ż a r t to wpadnij następnym razem co do objeżdżania...to ja się z kimś ścigałem dziś :gwizdanie: a to nie było tydzień temu? aha zaznaczam, że nie ścigam się już więcej z dieslami
  15. wiesz Akjam przeszło mi to przez myśl żeby zrobić sobie spacer tu i uwdzie ale to przecież k**estwo...wiem po sobie jak mnie to wku.wiło jak mi zaje.ali dzień przed wyjazdem do Czewy z resztą nie jestem złodziejem ok zmykam bo spot niedługo a jeszcze trzeba coś normalnego porobić
  16. Ja chętnie kupię lusterko od angola pogadamy na spocie, no od razu z b7 poszukam w okolicach Siewierza pasuje ? ? ?
  17. dzwoniłem do Nomy zapytać czy mają i o cene tego badziewia co mi urwali razem ze szkłem lusterka i co usłyszałem tak można zamówić, okres oczekiwania 2 dni ale nie cieszyłem się jeszcze bo wiedziałem, że zaraz powie cene... no i powiedział 352zł za takie małe coś co rusza lusterkiem na allegro całe lusterka.... nie przymierza się ktoś do zakupu lusterka, np chce wymienić duże na małe to bym się zrzucił bo nie chcę kupować całego lusterka
  18. To wszystko jasne :polew: A tak z ciekawości pytam jak jeździsz jak jest ciemno..?? zamykam oczy i udaję, że śpię
  19. strasznie, dlatego nie mogłem kupić eSy bo ma ciemną podsufitkę Keżor w końcu twoja A4 troszkę zbliży sie do mojej
  20. siema, coś czytałem, że w dupsko kogoś trzeba....
  21. furki się same pucują w deszczu, no pogoda patologiczna i juz się ciemno robi
  22. Akjam, Kanar
  23. musisz je ładnie poprosić to może wtedy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.