Treść opublikowana przez Miszka82
-
Spoty Katowice i okolice
A jak zapytasz o imię i nazwisko to masz wszystko od razu załatwione... dokładnie jak już wiedzą, że masz się na kogo powołać to sie zaczynają starać, ja tak robię co roku np z moją kredytówką, zawsze chcą żebym im płacił opłate roczną, a ja ich pytam za co ? że płacę kartą i oni mają z tego siano ? ? ? i zawsze mi anulują :>[br]Dopisany: 09 Grudzień 2009, 19:30_________________________________________________ dziewczyna Vol.1 ?? ja to chyba mam gdzieś na kasecie jeszcze :polew: :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
a muza z wczorajszego spota to był vol.1 a to jest na dwóch CD(teraz to nawet Maxowi mogę pożyczyć )
-
Spoty Katowice i okolice
ja nie wiem jak wy gadacie z tymi ludzmi..dzwonisz do nich mówisz co nie działa, mówisz, że ma być zrobione i tyle, rozmowy sa nagrywane więc nie ma bata żeby w hu.a lecieli, a jak nie pomaga rozwiązujesz umowę bo nie została ona z ich winy dtrzymana i po zabiegu.
-
[B5 AEB] Domykanie szyb z pilota
ja zamontowalem jakis czas temu takie coś jak w opisie...po pewnym czasie domykanie szyb oszalało, mianowice, raz domyka szyby raz nie, raz domyka "na raty" po trochu wiecie może co może być przyczyną ?
-
[ALL B5] Wymiana obicia tapicerki na alcantarę, i szyb na elektryczne
da się na 100% tylko trudniejsza robota ze skórą ale wszystko się da a co do koloru to jak masz czarne zice to proponuję czarne boczki...no chyba, że chcesz kolorowo mieć w aucie to paletę kolorów masz hoho
-
Spoty Katowice i okolice
:polew:
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
dobra idę spać, narazie Panowie dzieki za spot'a :>- Spoty Katowice i okolice
taaaa , a tu moje : i to idzie wsadzić do AFN-a- Spoty Katowice i okolice
nie ściemniaj Krolu przecież widać, że to obudowa filtra powietrza z Poloneza- Spoty Katowice i okolice
chętnie sprawdzę jak to Twoje z moim sie sztartnie, ale to umówimy sie gdzieś poza spotem... :gwizdanie: jak mnie objedziesz powiem, że kłamiesz i że sie z Tobą wcale nie ścigałem ps.Mikefoto ma dla mnie ''chyba napewno'' działający mechanizm regulacji do mojego lusterka wiecie jak jest do prawdziwej eSy ciężko dostać :polew:- Spoty Katowice i okolice
słabi kierowcy słabe auta...ale pyskaci :bicz3:- Spoty Katowice i okolice
Liwko Liwko Skocz po piwko !! + TEKST ;D :polew:- Spoty Katowice i okolice
przyjdzie kryska na Keżoryska :> ponoć Twój to jakieś wyrezane s4 by Krolu.......hmmm a o Tobie źle świadczy, że eSa w Twoim rozumowaniu(czytaj s4 by Krolu) jest takaaaaa...takaaaaaa.....taka słaba [br]Dopisany: 08 Grudzień 2009, 23:38_________________________________________________i nie ustawiaj sobie opisu na gg że mnie objechałeś- Spoty Katowice i okolice
napisał bo wszyscy go widzieliśmy i nie mógł się wyłgać, że był ale nikogo nie widział :gwizdanie: - Ż a r t to wpadnij następnym razem co do objeżdżania...to ja się z kimś ścigałem dziś :gwizdanie: a to nie było tydzień temu? aha zaznaczam, że nie ścigam się już więcej z dieslami- Spoty Katowice i okolice
wiesz Akjam przeszło mi to przez myśl żeby zrobić sobie spacer tu i uwdzie ale to przecież k**estwo...wiem po sobie jak mnie to wku.wiło jak mi zaje.ali dzień przed wyjazdem do Czewy z resztą nie jestem złodziejem ok zmykam bo spot niedługo a jeszcze trzeba coś normalnego porobić- Spoty Katowice i okolice
Ja chętnie kupię lusterko od angola pogadamy na spocie, no od razu z b7 poszukam w okolicach Siewierza pasuje ? ? ?- Spoty Katowice i okolice
dzwoniłem do Nomy zapytać czy mają i o cene tego badziewia co mi urwali razem ze szkłem lusterka i co usłyszałem tak można zamówić, okres oczekiwania 2 dni ale nie cieszyłem się jeszcze bo wiedziałem, że zaraz powie cene... no i powiedział 352zł za takie małe coś co rusza lusterkiem na allegro całe lusterka.... nie przymierza się ktoś do zakupu lusterka, np chce wymienić duże na małe to bym się zrzucił bo nie chcę kupować całego lusterka- Spoty Katowice i okolice
To wszystko jasne :polew: A tak z ciekawości pytam jak jeździsz jak jest ciemno..?? zamykam oczy i udaję, że śpię- Spoty Katowice i okolice
strasznie, dlatego nie mogłem kupić eSy bo ma ciemną podsufitkę Keżor w końcu twoja A4 troszkę zbliży sie do mojej- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema, coś czytałem, że w dupsko kogoś trzeba....- Spoty Katowice i okolice
furki się same pucują w deszczu, no pogoda patologiczna i juz się ciemno robi- Spoty Katowice i okolice
Akjam, Kanar- Spoty Katowice i okolice
musisz je ładnie poprosić to może wtedy- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Spoty Katowice i okolice