Treść opublikowana przez Miszka82
-
Spoty Katowice i okolice
do pracy rodacy :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
dobry lachon, ale chyba troche przechodzony
-
Spoty Katowice i okolice
na forum szybko zleci, przynajmniej do północy :> Gdzie tam ranek... Ale jakoś trzeba zarobić na nowe fele i inne. zarób też na moje to posiedze z Toba do 1:00......no dobra do 1:20
-
Spoty Katowice i okolice
na forum szybko zleci, przynajmniej do północy :>
-
Spoty Katowice i okolice
:dance: spamuj razem z nami :dance:
-
Spoty Katowice i okolice
moja kobieta odebrala dzis prawko - ide z nia na pierwsza jazde fajnie bylo was poznac, naprawde....
-
Spoty Katowice i okolice
To zadzwonimy do pana ale ja nie mam telefonu.......... ok ok
-
Spoty Katowice i okolice
skumajta to chlopaki :polew: http://www.youtube.com/watch?v=T5yUA08Rv7U
-
Spoty Katowice i okolice
:bicz3:
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
widziale jak Kanar odjeżdżał....miał jeszcze kilka nie otwartych puszek... :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
aha no bylo kilka takich ale poszly w gardlo- Spoty Katowice i okolice
a ten Twoj browar to niby który ?- Spoty Katowice i okolice
to dokładnie jest reklama mojego auta :polew:- Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
jak bedziesz wsadzal te silniczki to lepiej lampe zdjąć bo ciężki dostęp i trzeba sie gimnastykować,- Spoty Katowice i okolice
:laghing2: :laghing2: :laghing2: rozmawiają ze sobą 2 bankowcy... dobrze, że nie jestem w FBI ani w MSZ.. albo z ONZ, PZU, PKO, KGB, OHP, ZHP albo CHWDP [br]Dopisany: 21 Październik 2009, 14:25_________________________________________________a co masz Krolu z tą umową, generalnie jest tak, że jak chcesz wczesniej zerwać umowę to musisz płacić i to masz w umowie ile, a tak po dobroci to z tymi ch****j nie masz szans, raz już zerwalem z nim i gówno wielkie, trza było zabulić- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Maxito...ale który? Patrikos czy ten z Youtube :polew:- Spoty Katowice i okolice
ja ci kredytu na b6 moge udzielić :polew: Krolu jest w BIK-u (negatywny) :polew:- Spoty Katowice i okolice
ja twoich nie muszę oglądać... podeślę Ci jakieś foty moich stalówek... sam muszę zobaczyć jak one wyglądają... czemu nie musisz moich ogladac ? ? ? tak bardzo chcesz alufelgi ze bierzesz co dam ? ? ? nie biorę sztukę za sztukę... poza tym tych alumów raczej na pewno nie założę :gwizdanie: to zapodaj jakies foty dla mnie tych felg, ale takie porządne wiesz... i bedemy gadac...dalej, jak Ty to mówileś Krolu od 25 wiadomości ma sie początkującego ? ? ? to cisne na techniczny coś skrobnąć- Spoty Katowice i okolice
ja twoich nie muszę oglądać... podeślę Ci jakieś foty moich stalówek... sam muszę zobaczyć jak one wyglądają... czemu nie musisz moich ogladac ? ? ? tak bardzo chcesz alufelgi ze bierzesz co dam ? ? ?- Spoty Katowice i okolice
Krolu co z tymi felami ? ? ? ja bym musial zobaczyc te Twoje a Ty pewnie chciałbyś zobaczyć moje...- Spoty Katowice i okolice
ja Go też ni chu ja nie widze- Spoty Katowice i okolice
:nabijasie: :nabijasie: ten co nie sępi bronków: Browary to ja na spocie dostaje także nie muszę sępić na newbie ale jak wy tych waszych nie umiecie wypić to Kanar zapraszamy w piątek do Gliwic a zobaczysz jak to powinno wyglądać :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:- Spoty Katowice i okolice
Guregoru co myślisz, że jak nam zostało to coś dostaniesz ? spadaj na Newbie sępić browary- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Guregoru :oklaski: - Spoty Katowice i okolice