Treść opublikowana przez Tzieland
-
Siłownia
ja normalnie robiłbym barki ale dni mi się poprzestawiały :gwizdanie:
-
Siłownia
i co bierzesz cos przed treningiem?czy na sucho na razie na sucho ale sadze, ze od nowego roku jakis stack wpadnie
-
Siłownia
ja nie piję prawie w ogóle, jak wypiję jednego browara raz na dwa tygodnie to jest dobrze dzisiaj plecy i biceps
-
Siłownia
hahaha michał flaszka dla Ciebie za text roku 2010
-
Siłownia
:polew: no co taka prawda zreszta jak tu przyjdzie to sam potwierdzi
-
Strefa Śmiechu
najlepszy komik na świecie jeden z jego występów ale obejrzyjcie sobie inne, szczerze polecam Jeff Dunham Very special Christmas special | Daughter gasoline story klip stary ale może nie było Erik Hartmanns fit of laughter in 'Boemerang' (edited version)
-
Siłownia
nie gadaj bo ostatnio gosc Ci powiedził ze za duzy jestes i nie mozesz tu stac działa działa, mega mnie pobudza Wiec po namowach kolegi Piotra98igo, tez sie wziałem za siebie. dla niedowiarków potwierdzma ze jest ,,wielki'' Piotrek jest mniejszy od aktora De Vito czy jak mu tam
-
[B7 BRE] Biała nowe fotki str.3
ja po prostu nie chciałem katować swojej no i miałem założone złe opony, bo slicki zostały w domu ale jakieś 180-190 szedłeś, bo ja pędziłem zdroworozsądkowo 160 i za uja nie mogłem się do Ciebie zbliżyć trzeba się kiedyś ustawić na kreseczkę chyba, że masz coś dłubnięte w kompie to nie mam szans
-
Siłownia
dzisiaj K L A T A + T R I C E P S + P R Z E D R A M I Ę :buhaha: :buhaha:
-
[B5 AFN] Czerwona szklarnia :)
autko prawie bliźniacze do mojego
-
Strefa Śmiechu
Bóg stworzył faceta i powiedział "no całkiem nieźle mi to wyszło" stworzył kobietę i mówi "no Ty to będziesz musiała się malować" _________________________________________________ Kobieta na porodówce. Krzyk jej niesamowity. Łapie męża za rękę. Wyciągnijcie to ze mnie!! Dajcie mi jakieś leki!! - spogląda na męża - TO TY MI TO ZROBIŁEŚ!! TY TU POWINIENEŚ LEŻEĆ!! O ile dobrze pamiętam - odrzekł spokojnie mąż - chciałem ci go wsadzić w d*pę, ale powiedziałaś, że to będzie zbyt bolesne. _________________________________________________ - Czym się różni kobieta od komara?- Tym, że gdy komar ssie, to nie trzeba go głaskać po głowie. _________________________________________________ Żona do męża: - Kochanie, powiedz mi coś słodkiego... - Nie teraz, jestem zajęty. - Kochanie, no powiedz mi coś słodkiego... - Naprawdę, teraz nie mam czasu. - Ale kochanie, chociaż jedno słówko... - "Miód" i sp***dalaj! _________________________________________________ Idzie Czerwony Kapturek przez las. Nagle z krzaków wyskakuje wilk - stary zboczeniec i się drze:Ha Ha Kapturku, nareszcie cię pocałuję tam, gdzie jeszcze nikt cię nie całował! Kapturek patrzy na niego zdziwiona i mówi: Chyba, k**wa, w koszyk... _________________________________________________
-
Siłownia
również polecam dobry masaż, z dużym naciskiem na słowo dobry, bo zły masażysta może nawet pogorszyć sprawę wiem co mówię, bo miałem bardzo dobrego znajomego, który był jednym z lepszych masażystów w swojej miejscowości na dodatek jest niewidomy, więc można powiedzieć, że u niego zmysł dotyku jest jeszcze bardziej wyostrzony niż u normalnych ludzi a jego masaż dosłownie potrafił zdziałać cuda
-
Muzyka w naszych autkach
ja cież pitole, tyle szukałem tego kawałka na YT i ciągle trafiałem na jakieś "covery" dzieci EMO dzięki, że go tu wrzuciłeś prawdziwy klasyk no i Timbaland prze uj
-
[B7 BRD] Green Forfiter ;] zmartwychwstanie
no nie przesadzaj, że takie gówno
-
Siłownia
Ale pije dabel blasta i raket fjułel
-
[ALL B5] [b5 AFN 1.9 tdi] :P jak malowana USA ass
super kolor auta
-
Strefa Śmiechu
nie wiem czy było, jeśli tak to sorki Nafazowany nie mogł się powstrzymać paranormal attack
-
Siłownia
siłownia pierwsza klasa jest dzisiaj plecy + biceps + kaptury no i po treningu szkoda, że u mnie nie ma takiej motywacji
-
Siłownia
spadłem z krzesła niezły wykręt ale łape to ma
-
[B7 BRD] Green Forfiter ;] zmartwychwstanie
Topor wielkie gratki za zmianę autka Oby zmiany były tak gustowne jak w poprzedniczce
-
Muzyka w naszych autkach
ja choruję od paru dni na tą piosenkę i na tą d*pę
-
Siłownia
ale temat o siłowni a nie o ruchaniu, więc wróćcie do rozmowy o treningach, dietach, jakieś porady itp
-
Czy można kupić auto i nie być jego właścicielem ?
Hmm, możliwe, że nie siedzę w temacie i czegoś nie rozumiem. Ale jak mam podpisać umowę z właścicielem z Briefu, skoro ani go nie znam, ani pewnie handlarz też nie. Czy dobrze zrozumiałem? Mam dać kasę handlarzowi bez żadnej umowy tak do ręki? W większości wypadków jest tak, że umowa jest pomiędzy Tobą a Helmutem (czyt. niemcem), bo wtedy handlarz tnie koszty, najważniejsze jest żeby auto miało Briefy i pieczątkę w jednym z nich potwierdzającą wyrejestrowanie Kasę daj oczywiście jak spiszesz wstępną umowę itp aha po podpisaniu umowy z właścicielem/niemcem nie masz miesiąca tylko bodajże tydzień na udanie się do US i UC, więc albo na umowie daj późniejszą datę albo coś wykombinuj tylko pamiętaj, że takim autem teoretycznie nie możesz jeździć na niemieckich blachach w Polsce, bo one są już z niemiec wyrejestrowane, no i jak dasz na umowie późniejszą datę to jak cię zatrzymają mundurowi to będą niezłe jaja i nie podjeżdżaj pod UC na niemieckich/starych blachach bo często celni lubią czekać na takie autka, a wtedy laweta i niepotrzebne koszty
-
Siłownia
ale kiedyś był dużo większy, tzn bardziej misiowaty, ważył jakieś 120 kg przy wzroście 170 cm ja nie mówię, że on jest nie wiadomo jaki wyjebany w kosmos ale to było nawiązanie do tematu, że bez zakwasów nie ma roboty, a według mnie to nie tak do końca działa ale pewnie ile osób tyle opini i nie ma co więcej rozwodzić się nad tym tematem, każdy ćwiczy jak mu odpowiada mnie jutro czeka klata i triceps i zapewne brzuszek
-
Siłownia
koleś ogólnie schudł jakieś 15 kg odkąd wyjechał do roboty za granicę, może nie jest jakimś wielkim koksem ale wygląda tak jak ja bym chciał mniej więcej wyglądać, swego czasu podnosił spore ciężary (teraz już nie pamiętam, bo to było jakieś 5-6 lat temu ale na klatę w granicach 160-170) i wiem na pewno, że nie ćwiczy tak aby mieć jakieś mega kosmiczne zakwasy