Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tzieland

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tzieland

  1. Z UC to fakt, ze mozna zalatwic w pare godzin, szczegolnie jak sie korzysta z uslug tych firm. Ale w US przeciez trzeba czekac na decyzje itp i nie slyszalem jeszcze zeby komus zrobili to na miejscu Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  2. no co ty wyjechałem zdomu o 8 godz a o 15 juz miałem auto na Pl tablicach i z OC. i to wszystko tego samego dnia I w US tez w pare godzin miales decyzje? Cos mi sie nie wydaje. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  3. Mial ktos juz jakis atak wirusa ba telefon? Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  4. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Dokładnie kuhwa My musimy brać podwójne porcje Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  5. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Chyba Clenbuterol Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  6. Bodajże 3 ? Nie jestem na bieżąco bo tylko parę początkowych odcinków widziałem i nie miałem czasu, żeby oglądać dalej. Z bajkowych seriali polecam Family Guy'a. Humor na wysokim poziomie ---------- Post dopisany at 20:29 ---------- Poprzedni post napisany at 20:23 ---------- A jeśli lubisz klimaty o wampirach, wilkołakach i tym podobnych to oglądnij True Blood
  7. Kot kontra muzyczka z Mario - YouTube!
  8. Spartakus
  9. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Carbo to cukry proste, które maja dostarczać energii ale w nadmiarze będą się odkładały jako tłuszcz. Chyba, że coś kręcę to niech ktoś mnie sprostuje. Przed uważam, że nie trzeba brać, bo każdy na pewno coś szama 1-1,5 h przed treningiem. Więc węglowodany na pewno są dostarczone. Poza tym w ciele jest taki zapas glikogenu na około 1 godzinę ćwiczeń. Ewentualnie wypić po, żeby uzupełnić braki. Ja jednak jak już mam brać to preferuję pić w trakcie treningu. Na spalanie to z najlżejszych to L-Carnityna. Z mocniejszych jakieś ThyroBurny, Thermal Pro lub Clenbuterol
  10. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Masz zupełną rację z ta kasą ale mi jedna pucha BCAA ( około 80 zł) starcza na miesiąc brania przed i po treningu. Biorę tylko w dni treningowe. Do tego kreatyna przed i po (w dni treningowe i nietreningowe). Także BCAA i kreatynka starczają na miesiąc. Do tego wiadomo jakieś węgle w trakcie i jakieś białko po. Podejrzewam, że na suplementy jakieś 300 zł wychodzi. Czasami mniej czasami więcej. Teraz pewnie odpuszczę białko jak się skończy. Odejdzie kreatyna, bo mam koniec cyklu. Zostanie BCAA i carbo, także zamknę się w 150 zł/miesiąc. Zawodowcem nie będę, bo tak naprawdę nie stać mnie na dobrą dietę. Po prostu staram się jeść w miarę rozsądnie. ---------- Post dopisany at 19:02 ---------- Poprzedni post napisany at 19:01 ---------- Carbo na spalanie?
  11. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Za duzo carbo tez niedobrze. Zalezy wszystko od tego ile wegli dostarcza w jedzeniu. Ale ja np wlasnie pije jako izotonik. Przed nie pije bo wczesniej zawsze cos zjem a skoro pije podczas treningu to po nim tez bez sensu w sumie. BCAA powinien brac przed i po. To jest taka odzywka ze na pewno nie zaszkodzi. Z bialkiem tak jak napisales. Czyli wypadaloby po treningu sillwym i aerobach. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  12. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Carbo pilbym podczas treningu silowego. BCAA przed treningiem silowym i po treningu silowym ale przed aerobami. Po aerobach wzialbym dodatkowo bialko. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  13. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja osobiście testuje obecnie te najtansze białka. Musze jednak zaznaczyc iz nie mam przy tym zadnej restrykcyjnej diety niestety. Efekty sa minimalne. Na pewno nic nie spada. Jesli natomiast chcesz miec jakas wieksza pewnosc to bralbym sprawdzone bialka o ktorych koledzy wczesniej wspominali. Poza tym poczytaj na KFD lub SFD. Jest tam wiecej osob cwiczacych i wiecej opini. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  14. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Efekty wg mnie ciężko ocenić, bo tak naprawdę nie wiadomo czy to dieta działa czy białko. Tak samo jak z BCAA. Wszyscy mówią, że są potrzebne i hamują katabolizm ale ich efektów tak naprawdę nie widać. Podejrzewam, że widocznie efekty tylko po kreatynie i masowkach No chyba, że kogoś stać żeby zjeść 3 puchy 2,2 kg białka. Wtedy może widać efekty po krótkim czasie. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  15. ale to nie w menu telfonu, tylko w smsach mam taka mega czcionke, menu i reszta systemu ustawione na normalna wielkosć Aha to nie mam pojęcia Ale spokojnie. W takim wypadku dzisiaj znów musisz się najepać i moze ustawisz z powrotem aby było dobrze
  16. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Jak będziesz miał mozliwość spróbuj FA Whey Protein Jeśli chodzi o smak to dla mnie 12/10 A w przyszłym miesiącu może też spróbuję tego polecanego prze Ciebie
  17. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    W takim razie Platinum lub Diamond z FA jest szybko przyswajalny Ja tam sie nie spuszczam za bardzo nad białkiem. Kupuję te tańsze i sprawdzam, bo wiadomo że można dobre za 200 ziko kupić.
  18. Ustawienia -> Wyświetlacz -> Rozmiar czcionki
  19. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    To już lepiej składowo wychodzi FA Nutrition Gold Whey Protein Isolate - 2270g
  20. W GD jest tak, że jak przyjedziesz pod UC na niemieckich blachach to autko zatrzymują do czasu zarejestrowania. Oczywiście jak takie autko zobaczą
  21. Tzieland odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ktoś ma doświadczenie z białkiem UNS R-MIX ? Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  22. Sam się podpisz za Helmuta Ja tak miałem załatwiane. Nie wiem jak to jest z blachami celnymi na przykład, ponieważ ja dostałem auto na niemieckich.
  23. Wazne ze dalem zarobic polakom a nie chinczykom Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  24. No ja mam taki paseczek I u mnie na aukcji bylo napisane ze skora cieleca. P.S. Nie musisz na denerwowac i uswiadamiac ile przeplacamy w detalu Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  25. Ja w sumie pierwsza lepsza tansza wzialem. Zalezalo mi na tym aby byla skorzana a nie materialowa. Ogolnie jest fajna bo miekka i powinno chronic przed uderzeniami. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.