Treść opublikowana przez Tzieland
-
Siłownia
ja tak latam już parę miesięcy i jest ok oczywiście czasami nie ma czasu i chodzę tylko 5 razy w tygodniu lub 4 ale zazwyczaj mogę wpaść na siłkę codziennie na szczęście oprócz pracy nic innego nie zabiera mi wolnego czasu
-
Siłownia
ja codziennie chodzę na siłownie
-
Siłownia
troszkę inaczej napisałeś, bo mi chodziło o to, żeby brać codziennie X-panda i codziennie mono, z tym że X-panda codziennie przed treninigiem a mono od razu po więc jakby nie było to jest różnica pomiędzy tym co Ty napisałeś
-
Siłownia
a ja widziałem jeszcze, że dużo osób bierze mono przed treningiem i po więc może Xpanda przed a po treningu mono?
-
Siłownia
Czy jak połączę Xpanda ze zwykła kreatynką to coś złego się stanie?
-
Siłownia
maszyny są gorsze od wolnych ciężarów, bo wymuszają ruch nie do końca naszym mięśniom odpowiadający ja wyznaję zasadę, najpierw sztanga i hantle a na koniec maszyna dla spompowania a wg mnie maszyny są równie dobre co wolne ciężary, bo izolują konkretny mięsień i na mnie np. to lepiej działa ale oczywiście robię treningi również na wolnych ciężarach, zazwyczaj 50:50 ale nie można mówić, że maszyny są złe, bo nie są
-
Siłownia
ale dzisiaj pompa poszła na maszynach na klate
-
Siłownia
ale dziwnie to białko ma opisany skład, bo ma tylko wymienione aminokwasy, a o proteinach nic nie piszą http://allegro.pl/alri-humapro-300-tab-nowoczesne-bialko-i1585044204.html
-
Siłownia
dokładnie firma jest od wujka Sama ale czy to to dobre? bo dosyć drogie specyfiki ma i nie wiem co o tym białku myśleć
-
Siłownia
Panowie słyszał ktoś coś o firmie ALR Industries? Taki znajomy trener z AWFu bierze BCAA i białko tej firmy ale powiem wam szczerze, że to białko nie wygląda ciekawie, nazywa się HumaPro Ale za to aminokwasy zajebiaszcze w smaku (proszek do rozpuszczenia), smak zielonego jabłka
-
Siłownia
dokładnie, szukaj na forach tematycznych
-
Siłownia
gryf i obciążenie raczej ok ale ławkę to kupuj zwykłą, stalową, najlepiej taką starszą z grubej rury (a nie ten chiński badziew) i żeby miała podnoszony do różnych pozycji oparcie
-
Siłownia
lepiej niech sobie kupi zwykła, porządną ławkę, parę gryfów (prosty, łamany), parę hantli i starczy taki "kombajn" to raczej słabej jakości
-
Siłownia
ja przy 177 cm mam 85 kg ale dużo jeszcze w tym tłuszczyku
-
Siłownia
no to czekamy jeszcze 2 tygodnie
-
Siłownia
to chyba lepiej nie zaczynać wcześniej co bo kurcze te wszystkie odżywki to o d*pę potłuc najlepsza jest kretka mono
-
Ebay USA - potrzebna pomoc
spoko loko
-
Siłownia
panowie czy przerwa 4 tygodnie pomiędzy "cyklami" kreatyny to taki sztywny okres?
-
Ebay USA - potrzebna pomoc
mam kumpla w USA, zaytam i dam znać jak najszybciej [br]Dopisany: 18 Maj 2011, 08:23_________________________________________________kabelek na 99% będzie ; )
-
Siłownia
a ja ciągle pisałem o Shotcie i powiem Tobie, że mnie pobudza niemiłosiernie
-
Siłownia
a coś konkretnego polecasz? na mnie najlepiej podziałał Napalm z FA (z kreatyną) i White Flood z Controlled Labs (bez kreatyny), niektórzy chwalą NO-xplode z BSN ale mnie to słabo ruszało Michał dlaczego piszesz, że Napalm ma kreatynę? ja obecnię piję Napalm w Shotach ale nie ma w nim kreatyny
-
Szukam osoby, która korzystała z pomocy Rzecznka Praw Konsumenta
z odwłonaymi lotami/opóźnionymi jest raczej ciężko coś wywalczyć mój bracki leciał ostatnio do Londynu (jeden z pośrednich lotów) i w Gdańsku miał opóźnienia 5 H, dali mu tylko bon na jedzenie wartości 4 Euro Ale czy później będzie miał dalsze połączenia to nikt się nie martwił Wydaje mi się, że firmy lotnicze są jakoś zabezpieczone i w PL ciężko będzie coś Tobie wywalczyć
-
Siłownia
każdego dnia treningowego robisz wszystkie partie no prawie wszystkie ale strasznie masz to pomieszane
-
Siłownia
ja robię dużą partię raz w tygodniu a małe 2 razy i nie robię w jakiś konkretny dzień, bo przerwa różnie wypada i raz barki robię w poniedziałek, a w następnym tygodniu wypadają mi już w środę, bo miałem przerwę
-
Siłownia
Panowie to jak zwiększyć przyswajanie białka?