Treść opublikowana przez Tzieland
-
Siłownia
właśnie nie da rady a odżywka nie zostaje długo w organizmie
-
Siłownia
jakaś szydera bo dziwnie to brzmi patrząc, że autor ma 44 lata :gwizdanie:ja stosuję od czasu do czasu NAPALM i również trzepie bardzo mocno Panowie co zrobić, żeby białko się lepiej przyjmowało
-
Siłownia
przerwy co jakis czas są wskazane ale zależy ile ćwiczysz chyba
-
Wakacje w Chorwacji
ja chyba gdzies sobie pojadę ale jeszcze nie wiem gdzie i kiedy
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Piraci będą prze uj Nie mogę się doczekać A w czerwcu Kac Vegas 2
-
Siłownia
chwilowo pompuje tylko jeden miesięń to jak sie zdecydujesz pompować inne mięśnie równie intensywnie to dajta mi znać ja jeszcze 2-3 tygodnie i również wracam na cykl kreatynowy z mono Universala + Xpand
-
Siłownia
Cristoforo chodzisz już gdzieś na siłkę ?
-
Siłownia
śpi sie lepiej, tzn. wstaje się łatwiej
-
Siłownia
kupiłem jakiś matrix kreatynowy Treca ale stanowczo odradzam smak straszny i żygać się chce a za niecały miesiąc zaczynam brać Xpanda i dodatkowo mono Universala teraz biorę ten Tribusteron, ZMA i AAKG, to czuję tylko pompkę po AAKG
-
[ALL] Urlop nad Morzem
@soolek: od Władka do Helu to tylko tłok wiem, bo rodzina ma tam pensjonat i jeżdżę tam parę razy do roku od ponad 15 lat i z roku na rok więcej bydła ja ostatnio odwiedziłem Żarnowiec i na pewno jeszcze tam pojadę w tym roku na urlop
-
Siłownia
ja polecam Napalm firmy FA pierwszy raz jak brałem nic nie poczułem, ale za drugim i trzecim razem nie wiedziałem co mam ze soba robić, jakbym wypił 10 mocnych kaw i takie elektryczne mrowienie po całym ciele ale od razu dodam, że biorę również mocne AAKG
-
Siłownia
ja czasami przed treningiem biore Napalma ale to innej firmy i mnie wywala pod sufit doslownie
-
Siłownia
burneika ma swoj styl, tak samo jak nasza polska krolowa popu Doda, wg mnie to jest dobry marketing i potrafienie sprzedania siebie jako pewnej marki itp, Robcio jest juz postacia kultowa na necie, razem z Cyberem maja swoje odzywki,koszulki,a niedlugo pewnie beda mieli swoje zapachy i kolekcje ubran dla mnie jak najbardziej OK
-
Siłownia
Sami Al-Haddad jest wg mnie normalnie mądry nie jest Einsteinem ale sądzę, że wielu z nas tu piszących nie wie za dużo o fizyce kwantowej a porozmawiać z nim mozna było normalnie potrafił skleić zdanie i to w dobrym języku angielskim
-
Siłownia
Dwa razy to maksimum. Jak robisz klatę, barki czy plecy to zawsze ten biceps lekko pracuje. Moj dobry znajomy kulturysta sam polecił mi zrezygnować z 2 treningów tygodniowo na rzecz super serii. Poczytaj zresztą na necie o treningu bicepsa i myślę że zmienisz zdanie. ale że jak jeden normalny trening i później drugi na samych super seriach? czy jak mi tam biceps rośnie, bo ćwiczę stosunkowo niedługo
-
Siłownia
wg mnie bicepsa jak i inne male partie mozna robic 2-3 razy w tygodniu, mowi sie ze male partie potrzebuja 24-48 godzin odpoczynku a duze 72
-
Pomysł na złodzieja ?
zlodzieje maja takie urzadzenia co zaklocaja inne elektoniczne zabawki pozostawione w samochodzie m.in. tel kom i GPS :/ oczywiscie uzywaja tego jak kradna nowe S-klasse lub A8
-
Siłownia
to ciekawe jak oni rosna w domu sie kluja i tyle, duze miesnie same nie rosna a na kurczaku nie zrobi sie mulow jak u pudziana
-
Siłownia
ja nie mowie,ze metka jest slaba ale ja na razie zostaje przy swoich odzyweczkach i na nich bede sie na razie opieral ja p*erdole włączyłem sobie stronkę KFD i chciałem poczytać jak brać odżywki, które obecnie mam i łeb mnie rozbolał od mnogości dostępnych odżywek i teraz h*j wiem co i jak brać może wy podpowiecie ogólnie mam teraz Tribusterona 90 Olipma + ZMA Treca + AAKG Olimpa + Aminokwasy 6800 Treca + Carbo Olimpa ja biorę to tak: Tribusteron- 2 kaps. rano, 1 kaps. przed snem (i to chyba zostawię, tylko że na KFD pisali, żeby brać po posiłku a na ulotce że na pusty żołądek ) ZMA- 3 kaps. przed snem (i tutaj nie wiem, bo na ulotce piszą, że jak się ćwiczy to można te 3 brać przed treningiem ) AAKG- 2 kaps. przed treningiem, 1 po treningu, 1 przed snem (tu chyba zostawię jak jest, jedynie co to mogę tą przed snem zamienić i brać przed siłką, żeby pompa większa była ) Aminokwasy- 8 kaps. po treningu (to zostawiam jak jest) Carbo- po treningu (tutaj też nic nie zmieniam) a wy jak byście to brali?
-
Siłownia
Valentino to chory jest i synthol tez dla debili raczej a metka to tylko metabolizm poprawia i nic wiecej,wiec jak ktos rozsadnie jej uzywa to jest wg mnie ok
-
Siłownia
ja wiem ze nie drogie ale duzo osob nawet niema pojecia co to jest:) he no wlasnie na uj bic soki jak diety zero? niektorzy mysla ze zezra 200 metki i miesien im urwa z powietrza urosnie dokładnie a najlepiej to po siłce na obiadek od razu jechać, a przed i po wypić trochę carbo i powinno być dobrze
-
Siłownia
a ja kupuję tylko odżyweczki, żeby wspomóc dietę i jest ok dopiero za parę lat przyjdzie czas na większe wydawanie kasy na ten sport :gwizdanie:
-
Siłownia
ja wiem,ze kretka bedzie moim numerem uno jesli chodzi o odzywki teraz przetestuje jeszcze zma i tribulusa ale nie oczekuje cudow
-
Siłownia
Cristoforo parę tygodni pochodzisz na siłke i dużo wyników sądzę powróci wiadomo, że na początku szału nie będzie ale jak kiedyś miało się do czynienia z siłownią to teraz będzie tylko trzeba do tego wrócić, bo sądzę, że jakieś tam mięśnie się zachowały wg mnie nie będzie tak źle
-
Siłownia
ja już się nie mogę doczekać środy po kilku dniach przerwy powinno być dobrze a siła ładnie poszła po tej kretce Universala, z treningu na trening jest lepiej