Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

soolek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez soolek

  1. JEST SPRAWA Potrzebuję namiary na jakąś knajpkę, gdzie w sobotę: - kilku Panów będzie mogło obejrzeć walkę - w międzyczasie, kilka Pań będzie mogło sobie poplotkować w spokojności. To musi być ta sama knajpa, bo niektórzy mają smycz i nie mogą się oddalać, poza tym jedna z Pań ma urodziny, więc trzeba przynajmniej zachować pozory wspólnego świętowania
  2. http://www.mrmotors.pl/kontakt.php
  3. soolek odpowiedział(a) na sokolnh temat w Inne marki
    To ją rzuć
  4. Chip + diesel = Rogalotti/MR Motors/Warszawa. Napisz do niego na PW.
  5. Z obserwacji: felga 8,5 cala z oponą 235 przy ET chyba 30 jest na styk z błotnikiem (obniżenie chyba -30). Czyli, mniejsze ET, szersza felga i opona + większa gleba -nie ma szans.
  6. soolek odpowiedział(a) na sokolnh temat w Inne marki
    Nooo. Ujdzie w tłumie
  7. A podczas ruszania na skręconych kołach? Wtedy przegub. Jak nie, to więcej pomysłów nie mam.
  8. Flyer, podrzuć namiary na PW
  9. Typowa Polska?! A ile można krytykować??? Kiedyś to się nudzi, a jak na razie w tym sezonie mieliśmy tylko powody do krytyki - wiadomo jak było. Poza tym, podniecamy się i piszemy tylko o Robercie, bo wiadomo jest nasz. Gdyby go nie było, to napewno pojawiły by się oceny poszczególnych kierowców. Albo gdybyśmy mieli kilku kierowców w F1. A tak, mamy tylko Roberta. Jak wygrywa, zdobywa punkty, to wiadomo - każdy jest wniebowzięty i chce to pokazać. A jak jesteś wkur... to czasami się już poprostu nie chce. Nie przyrównujcie F1 do Małysza lub tych co ostatnio grali (sorry, może trochę na wyrost to określenie). Żeby oglądać F1 trzeba mieć trochę więcej samozaparcia (każdy niech sobie to nazwie jak chce) niż przy innych sportach, bo tutaj czasami przez 2 godziny się nic nie dzieje, więc typowi Fani Sukcesu raczej długo tu nie zabawią.
  10. Ale HAM zbyt długo nie miał miny uhahanej
  11. A ja jeszcze nie założyłem. Cały weekend biłem się z myślami i ... na tym zakończyłem. Następna przymiarka do tematu za 2 tygodnie (jak będę u rodziców, gdzie czekają zimówki). No risk. No fun
  12. Teraz już po ptokach pewnie. Jeśli do sprzedawcy zgłosił by rekalamację na piśmie i po 14 dniach nie dostał odpowiedzi, to tak, ale tutaj pewnie poszła reklamacja do producenta i ... wszystko jest pewnie OK. Kolego, poproś o uzasadnienie odmowy, o zakres i gdzie taka informacje jest umieszczona w warunkach gwarancji. Albo wal prosto do rzecznika, to poprowadzi Cię za rękę w tm temacie.
  13. Pany spoko - to był zwrot tylko do kolegi ykk (miłośnik chromu ) A tak poważnie, to jest OK. Ja osobiście cały ten chrom dałbym na czarno, ale to takie moje zboczenie. Jeżeli więcej chromu się tutaj nie pojawi, to będzie lux.
  14. Standardowe amorki napewno dostaną bardziej w d... na obniżonych springach. Ale, że masz nowe to może jakiś czas pociągną. Jeżeli jednak kupisz na przód utwardzone amorki (skok skrócony pewnie), to zapewne odczujesz różnicę w prowadzeniu się samochodu - tył będzie niespokojny i będzie się bardziej bujał, co w skrajnym przypadku może doprowadzić to wyjechania tyłem z zakrętu.
  15. Ale ogólnie, to trochę mało tego chromu, nie ykk?! Bryczka fajna i ten zawias allroadowy wcale tak nie bije w oczy. Ale jak najbardziej trzeba go zmienić na niższy + 17 lub 18.
  16. Każdy jedzie tym, co mu się podoba. Jak się chce pokazać na wsi, to się bierze biało limuzynę (nie ważne, że stara i trzeba wlać wiaderko wody co 15 km, bo się sypie ) i sąsiedzi będą gadać. Jak dla mnie płacić kilka stów za jechanie jakąś nową bryczką czy nawet białą limuzyną, to strata kasy - szał już minął. Każdy może sobie coś takiego nająć za parę groszy. Gdybym miał wtedy więcej gotówki, to pojechałbym jakimś amerykańcem z lat 60-70. A że nie miałem, to pojechałem Jeepem Grand Cheerokee rocznik '95 (kańciak). I było to coś innego, a kosztowało mnie ... nic (należał do kolegi, który i tak był na weselu). Gdybym miał wtedy swoje 18' w Audi, to pojechałbym swoim Audi
  17. Przede wszystkim musisz sprawdzić jakie są te zakresy - każdy producent może mieć swoje i stąd rozbieżność. Ewentualnie możesz udać się do rzecznika praw konsumenta (każde miasto lub powiat ma takiego), który przyjrzy się sprawie i może w Twoim imieniu wystąpić do producenta.
  18. Chyba muszę zacząć grać na wyścigach!
  19. Kur... Smaku Robert dzisiaj narobił, a tu tylko ósme Ale z dobrych źródeł wiem, że jutro będzie pudło
  20. W Warszawie Ci raczej takie nie grożą
  21. Sorry, że się powtarzam, ale to ... naprawdę już BYŁO
  22. Szukać, szukać, szukać. A najlepiej wleźć pod auto i znaleźć przyczynę ...
  23. Możesz spróbować na siłe opuścić szybę kierowcy - znajomy tak zrobił, ale szczegółów nie znam. Prowadnica może się zepsuć - dokładnie nie pamiętam jak to wygląda, ale ewentualny koszt uzywki nie powieninen być duży.
  24. Łączniki, końcówki, poduszki pod amorami, zaciski hamulcowe ... Nie innej opcji jak sprawdzić to organoleptycznie ...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.