Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

soolek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez soolek

  1. Naj...naj...naj
  2. Wyższe i węższe to taka śpiewka z dawnych lat. Takie opony sprawdzają się głównie na mocnym śniegu - nacisk na mniejsza nawieżchnię = lepiej wgryzają się w śnieg. Kolega w Łosicach raczej tego nie odczuje na normalnych drogach, więc cokolwiek kupi będzie dobrze. Większość czasu w zimie spędzamy jednak na asfalcie, a szersza opona zapewnia jednak lepsze trzymanie. mati, jeżeli chcesz kupić tylk opony (masz felgi 16') to śmiało. A jak chcesz kupić drugi komplet kół (felgi + opony), to bierz stalówki + 15' = będzie taniej.
  3. Tak, woda tam spływa. Poszukaj odpływów i je przepchaj. Następnie smarem posmaruj mechanizm wycieraczek (ja używałem w sprayu) - jak zdejmiesz podszybie, to będziesz widział co i jak. Powinno pomóc. Jak nie, to poszukaj na forum, bo jest cała instrukcja jak rozebrać wycieraczki, wymienić to i owo i będę śmigać dalej.
  4. No to fotki po robocie wrzuć, żebyśmy wiedzieli do czego Cię namówiliśmy
  5. President & Uniden to to samo - różnią się tylko brakiem homologacji i ceną. Za brak homolagacji jeszcze chyba nikogo nie udupili - przynajmniej nie słyszałem. Ja mam U 520xl + tego typu antenkę http://allegro.pl/item777559316_antena_cb_na_magnesie_lamana_tti_cb_x14_sklep.html (bardzo podobna, ale firmy nie pamiętam, bo koleś przywiózł, zamontował i opakowanie poszło w śmieci). Jest zadowolony. Zasięg jest wystarczający, a do garaży wjeżdżam bez ściągania i szorowania po suficie.
  6. Zależy z której strony jedziesz
  7. Współczuje twojej kobiecie. Ja udzielam się w rajdach 4x4 i nie wyobrażam sobie mojej w roli kierowcy upapranej w błocie. Nie raz trzeba w takich warunkach wymienić koło, i często ran na rękach i brudu nie da się uniknąć. Nie chciałbym kobiety która zajmuje się typowo męskimi zajęciami, bo są w większości takie prace mało przyjemne dla organizmu. Ja jak się potnę piłą, spadnie mi coś na rękę, poparzę się prądem, itp to wydaje się dla mnie normalne. Natomiast jak coś się stanie mojej kobietce ?? Ja swojej nie pozwalam nawet kosić trawy, żeby sobie krzywdy nie zrobiła. Lepiej żeby we mnie jakiś kamień uderzył niż w nią. Wszystko ładnie i pięknie. Rozumiem, że Twoja Pani pracować też nie musi, bo zapewniasz jej wszystko... Tylko co, jeśli kiedyś Cię zabraknie?! Zostawisz "kalekę" samą, która nie umie zrobić nic i zarobić na siebie i Wasze dzieci?! (Nie mówię tutaj konkretnie o Tobie, tylko ogólnie o takim podejściu do sprawy, które pewna ilość osób wyznaje). I nie mówię tutaj, że Twoja/Moja Kobieta ma umieć wiercić, naprawić samochód, wymienić koło itd. (Akurat moja pewnie zrobiłaby to wszystko, gdyby była taka potrzeba, ale tego nie robi, bo ma mnie). Zresztą temat nie był o zajęciach typowo męskich, tylko o interesowaniu się motoryzacją, a to nie jest równoznaczne z umiejętnością zmiany koła czy naprawy czegoś tam. Ja byłbym zadowolony, gdyby moja Żonka dostrzegała zmiany w samochodzie (tak jak ja muszę lub chcę dostrzegać nowe zasłony w domu), gdybym nie musiał tłumaczyć na co znowu wydaję tyle kasy, żeby np. uczestniczyła w zakupie samochodu troszkę bardziej niż tylko "oby nie Volvo, bo kańciasty" . Fajnie jest mieć wspólne zainteresowania oprócz urządzania domu, wychowywania dzieci, czy wspólnego oglądania Tańca z Gwiazdami
  8. Mimo wszystko, wątpię aby na "normalnych" drogach były takie zaspy, że nie dałoby się jechać na obniżonym zawieszeniu. Ale jeśli, to wtedy i tak lepiej przesiąść się do komunikacji miejskiej, bo na normalnych też będzie można utknąć w zaspie.
  9. Mam -35 u siebie - założyłem przed poprzednią zimą. O ile w górach nie będziesz jeździł po jakichś wielkich zaspach/koleinach, to nie robi żadnej różnicy. Jeżeli nie będziesz jeździł w tą zimę, to w następną - wątpię, abyś przed zimą zakładał wyższe sprężyny i amory.
  10. Przyniosę kije i krążek i ponapierdalamy w hokeya Ok jak w hokeya to ja jestem za A tak na poważnie, to w hokeja bym ponapieprzał. Jak ktoś może coś takiego zorganizować, to się piszę...
  11. Np. 505 583 800, 664 092 743. Pod domciem wkładają, ale bez rachunku ...
  12. O ile życie byłoby prostsze, gdyby kobiety bardziej się interesowały motoryzacją ...
  13. A rant zrób na biało. Do tego czarny dach i czarne lustra w połysku. Widziałem taką kombinację na Leonie - mega wyrąbana kombinacja.
  14. Osuszyć, a potem silikon
  15. Obniżaj teraz - wiosną będzie mniejszy szok (pewnie zmienisz koła na większe)
  16. Z kodów wyposażenia możesz wyczytać jaki powienien być aku. Na 11-listopada (koło IC) jest sklep z aku Molla, więc rozmiar napewno dobiorą, jakby coś to tel. 22 818 77 51.
  17. Może za szybko skończył
  18. Tylko trochę wiedzy mu brakuje. To, że się ściga, to jeszcze nie znaczy, że powinien prowadzić programy moto...
  19. To już trochę przegięcie
  20. Pierwsze to UG7 - bardzo polecane. Zresztą mam i chwalę. Na warszawę nic lepszego Ci nie potrzebne.
  21. oczywiście że nie produkowali ale to było godne uwagi a jak widze te zakupy kontrolowane ,itp i patrze na tego redaktora jak dotyka wszystkiego jakby ch.uja w rece brał , delikatnie to az mnie ściska A nie daj Boziu jak zaczną porównywać coś do czegoś
  22. Musi być taka sama średnica koła (jak dla 17') - sprawdź sobie dokładnie w przelicznikach na stronach z oponami. A czy założysz sobie 15' czy 16' to już Twoja decyzja.
  23. Panowie, tak to jest jak się prowadzi połowę programów w TV (drugą połowę Prokop) - po łepkach, po łepkach, a potem kichy wychodzą.
  24. Podobno jest to normalne, że gwint skrzypi jak chłodno. Napewno vario-tech miał taką samą przypadłość.
  25. Generalnie zimówki na jednej osi to porażka. Albo kołami skręcać nie będziesz mógł, bo z przodu letnie albo d*pa będzie na zakrętach latała. Prędzej czy później będzie buuuum!!!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.