Treść opublikowana przez soolek
-
PREZESA URODZINY !!!!!!!
Naj...naj...naj
-
jakie opony??
Wyższe i węższe to taka śpiewka z dawnych lat. Takie opony sprawdzają się głównie na mocnym śniegu - nacisk na mniejsza nawieżchnię = lepiej wgryzają się w śnieg. Kolega w Łosicach raczej tego nie odczuje na normalnych drogach, więc cokolwiek kupi będzie dobrze. Większość czasu w zimie spędzamy jednak na asfalcie, a szersza opona zapewnia jednak lepsze trzymanie. mati, jeżeli chcesz kupić tylk opony (masz felgi 16') to śmiało. A jak chcesz kupić drugi komplet kół (felgi + opony), to bierz stalówki + 15' = będzie taniej.
-
[ALL B5] Dziwny dźwięk z wycieraczek
Tak, woda tam spływa. Poszukaj odpływów i je przepchaj. Następnie smarem posmaruj mechanizm wycieraczek (ja używałem w sprayu) - jak zdejmiesz podszybie, to będziesz widział co i jak. Powinno pomóc. Jak nie, to poszukaj na forum, bo jest cała instrukcja jak rozebrać wycieraczki, wymienić to i owo i będę śmigać dalej.
-
[ALL] Obniżenie auta na zime za czy przeciw?
No to fotki po robocie wrzuć, żebyśmy wiedzieli do czego Cię namówiliśmy
-
[ALL] CB RADIO + ANTENKA - Jakiś niedrogi zestaw. Co polecacie ?
President & Uniden to to samo - różnią się tylko brakiem homologacji i ceną. Za brak homolagacji jeszcze chyba nikogo nie udupili - przynajmniej nie słyszałem. Ja mam U 520xl + tego typu antenkę http://allegro.pl/item777559316_antena_cb_na_magnesie_lamana_tti_cb_x14_sklep.html (bardzo podobna, ale firmy nie pamiętam, bo koleś przywiózł, zamontował i opakowanie poszło w śmieci). Jest zadowolony. Zasięg jest wystarczający, a do garaży wjeżdżam bez ściągania i szorowania po suficie.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zależy z której strony jedziesz
-
Motoryzacja nie tylko dla mężczyzn
Współczuje twojej kobiecie. Ja udzielam się w rajdach 4x4 i nie wyobrażam sobie mojej w roli kierowcy upapranej w błocie. Nie raz trzeba w takich warunkach wymienić koło, i często ran na rękach i brudu nie da się uniknąć. Nie chciałbym kobiety która zajmuje się typowo męskimi zajęciami, bo są w większości takie prace mało przyjemne dla organizmu. Ja jak się potnę piłą, spadnie mi coś na rękę, poparzę się prądem, itp to wydaje się dla mnie normalne. Natomiast jak coś się stanie mojej kobietce ?? Ja swojej nie pozwalam nawet kosić trawy, żeby sobie krzywdy nie zrobiła. Lepiej żeby we mnie jakiś kamień uderzył niż w nią. Wszystko ładnie i pięknie. Rozumiem, że Twoja Pani pracować też nie musi, bo zapewniasz jej wszystko... Tylko co, jeśli kiedyś Cię zabraknie?! Zostawisz "kalekę" samą, która nie umie zrobić nic i zarobić na siebie i Wasze dzieci?! (Nie mówię tutaj konkretnie o Tobie, tylko ogólnie o takim podejściu do sprawy, które pewna ilość osób wyznaje). I nie mówię tutaj, że Twoja/Moja Kobieta ma umieć wiercić, naprawić samochód, wymienić koło itd. (Akurat moja pewnie zrobiłaby to wszystko, gdyby była taka potrzeba, ale tego nie robi, bo ma mnie). Zresztą temat nie był o zajęciach typowo męskich, tylko o interesowaniu się motoryzacją, a to nie jest równoznaczne z umiejętnością zmiany koła czy naprawy czegoś tam. Ja byłbym zadowolony, gdyby moja Żonka dostrzegała zmiany w samochodzie (tak jak ja muszę lub chcę dostrzegać nowe zasłony w domu), gdybym nie musiał tłumaczyć na co znowu wydaję tyle kasy, żeby np. uczestniczyła w zakupie samochodu troszkę bardziej niż tylko "oby nie Volvo, bo kańciasty" . Fajnie jest mieć wspólne zainteresowania oprócz urządzania domu, wychowywania dzieci, czy wspólnego oglądania Tańca z Gwiazdami
-
[ALL] Obniżenie auta na zime za czy przeciw?
Mimo wszystko, wątpię aby na "normalnych" drogach były takie zaspy, że nie dałoby się jechać na obniżonym zawieszeniu. Ale jeśli, to wtedy i tak lepiej przesiąść się do komunikacji miejskiej, bo na normalnych też będzie można utknąć w zaspie.
-
[ALL] Obniżenie auta na zime za czy przeciw?
Mam -35 u siebie - założyłem przed poprzednią zimą. O ile w górach nie będziesz jeździł po jakichś wielkich zaspach/koleinach, to nie robi żadnej różnicy. Jeżeli nie będziesz jeździł w tą zimę, to w następną - wątpię, abyś przed zimą zakładał wyższe sprężyny i amory.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Przyniosę kije i krążek i ponapierdalamy w hokeya Ok jak w hokeya to ja jestem za A tak na poważnie, to w hokeja bym ponapieprzał. Jak ktoś może coś takiego zorganizować, to się piszę...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Np. 505 583 800, 664 092 743. Pod domciem wkładają, ale bez rachunku ...
-
Motoryzacja nie tylko dla mężczyzn
O ile życie byłoby prostsze, gdyby kobiety bardziej się interesowały motoryzacją ...
-
Odp: [B5 AHH] Biala Parowka A4 Avant ;> -40/40, nowe kolo 18" str 7
A rant zrób na biało. Do tego czarny dach i czarne lustra w połysku. Widziałem taką kombinację na Leonie - mega wyrąbana kombinacja.
-
[B5 AVG] Pompka spryskiwaczy audi a4
Osuszyć, a potem silikon
-
[ALL] Obniżenie auta na zime za czy przeciw?
Obniżaj teraz - wiosną będzie mniejszy szok (pewnie zmienisz koła na większe)
-
[B6 AKE] Akumulator mi padł, jaki kupić?
Z kodów wyposażenia możesz wyczytać jaki powienien być aku. Na 11-listopada (koło IC) jest sklep z aku Molla, więc rozmiar napewno dobiorą, jakby coś to tel. 22 818 77 51.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Może za szybko skończył
-
S4 w TVN Turbo w programie Moto ON
Tylko trochę wiedzy mu brakuje. To, że się ściga, to jeszcze nie znaczy, że powinien prowadzić programy moto...
-
[ALL B5] Koncepcja na pomalowanie Audi
To już trochę przegięcie
-
[B5 AEB] Różnica bierznika a jego znaczenie.
Pierwsze to UG7 - bardzo polecane. Zresztą mam i chwalę. Na warszawę nic lepszego Ci nie potrzebne.
-
S4 w TVN Turbo w programie Moto ON
oczywiście że nie produkowali ale to było godne uwagi a jak widze te zakupy kontrolowane ,itp i patrze na tego redaktora jak dotyka wszystkiego jakby ch.uja w rece brał , delikatnie to az mnie ściska A nie daj Boziu jak zaczną porównywać coś do czegoś
-
[ALL B6] Obnizone zawieszenie a rozmiar opon
Musi być taka sama średnica koła (jak dla 17') - sprawdź sobie dokładnie w przelicznikach na stronach z oponami. A czy założysz sobie 15' czy 16' to już Twoja decyzja.
-
S4 w TVN Turbo w programie Moto ON
Panowie, tak to jest jak się prowadzi połowę programów w TV (drugą połowę Prokop) - po łepkach, po łepkach, a potem kichy wychodzą.
-
[B5 AJM] Niska temperatura a praca zawieszenia gwintowanego
Podobno jest to normalne, że gwint skrzypi jak chłodno. Napewno vario-tech miał taką samą przypadłość.
-
[ALL] Kto już założył zimowe opony ?
Generalnie zimówki na jednej osi to porażka. Albo kołami skręcać nie będziesz mógł, bo z przodu letnie albo d*pa będzie na zakrętach latała. Prędzej czy później będzie buuuum!!!