Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

soolek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez soolek

  1. UWAGA - nie, nie, to nie będzie u d*p...Sorry Czy ktoś mógłby mi na spocie ogarnąć temat instalacji navi (Garmin) w Nokii 5800 (trochę kiepsko się czuję w tym temacie) ? Tutaj coś znalazłem nt. temat, ale chwilowo mam ograniczony dostęp do internetu, więc ściąganie plików odpada http://forum.symbianos.pl/viewtopic.php?f=71&t=17224&start=0 lub jakieś Sygic http://www.ipmart-forum.pl/showthread.php?t=10620 Jakiś 4 paczek oczywiście w podziękowaniu się znajdzie
  2. NO. I to mi się podoba Teraz spokojnie można iść spać. Nabrać sił! Jutro ciężki dzień. Trzeba duuużo wypić
  3. A może by ktoś jakieś d... przed snem podrzucił ... ?
  4. W B5 jest przewód przechodzący przez ścianę grodziową, który potrafi się lekko zsunąć i wtedy wszystko leci do środka. Być może w B6 też coś takiego jest ...
  5. Powodem wody na dywaniku może być jeszcze wysoka prędkość !!! Ostatnio poczułem wodę na dywaniku, a jednocześnie dołem też ciekło. Następnego dnia było suchutko i jest dalej. Lekko mokro było podczas trasy 1000km z prędkościami max. Widocznie pęd wiatru w jakiś sposób cofał wodę gdzieś do środka.
  6. Lud ciężko pracujący.. :/ edmondo wpadaj w niedziele na strzelanie.. im wiecej ludzi tym fajniejsza zabawa.. moskal'ito nie bede sie licytował ale znów jestem pierwszy.. ;p A nie chce mi sie czekać az jasno sie zrobi.. miniony wieczór muszę uznać za udany dopiero do domu dotarłem W niedzielę to ja będę strzelał jeszcze kielicha za kielichem na weselichu. A tak wogóle to BRY
  7. Czyżby internet w Wawie wyłączyli? Posucha jakaś ...
  8. jezdzilem astra I przez 2 lata 93r., praktycznie to auto sie wogole nie psuło, vectry tez nie sa gorsze a kolega kupił poprostu parcha i tyle To była prowokacja W rodzinie była Astra Classic I - 5 lat bez żadnej awarii. Miałem Mondeo I przez 2.5 - robiłem tylko i wyłącznie zawieszenie, a mówią że Ford gówno Vort (i to jeszcze z gazem był, co teoretycznie nie miało prawa współpracować).
  9. vdm dobrze gada. Sprawdź amorki. Jeżeli są już słabe, to wahacze będą ci szybciej padały. Poza tym MS to raczej najniższa półka cenowa, aczkolwiek u wielu osób się sprawdziła.
  10. mily, a kup sobie Vectrę z tego samego roku - dopiero zobaczysz ile będziesz siedział u mechanika i ile kasy wydasz na pierdoły. Albo kup nawet kilkuletniego japończyka - bezawaryjność to już bajka. A4 to dobry samochód, ale jak powszechnie wiadomo, im nowszy model, tym większe oszczędności przy projektowaniu, materiałach itd. itp. co się równa gorsza jakość, krótsza wytrzymałość. Czasy Golfa I, II, Passata B4, Audi B4, C4 dawno się już skończyły. Technika jak wiadomo też poszła dalej, więc jest droższa, więc części zamienne droższe i naprawy bardziej skomplikowane, czyli droższe. A druga sprawa, to poprzedni właściciel/właściciele - nigdy nie wiesz jak użytkował auto i jak je serwisował.
  11. a do mnie bardzo We wtorek w drodze na spota mijałem coś takiego na Wale - wersja SRT8 w kolorze Orange - dźwięk tych 8 garów to jak orgazm normalnie ...
  12. Fakt faktem, że co maszyna to wynik. Jeżeli samochód Ci nie pływa tyłem, to chyba sobie odpuść. Ale dla wszystkiego, jedź na pustą szeroką drogę i zrób sobie "test łosia". Jak nie dostaniesz zawału, to znaczy, że amorki jeszcze ujdą...
  13. Napisz do TOM77 - klubowy dostawca części (ma swój wątek z ogłoszeniem). Ceny ma dobre, a może nawet bardzo dobre.
  14. NO dobra, biere Unidena - papiera od sprzedawcy nie dostanę, ale gdzieś w sieci się walają, więc trzeba zaciągnąć. Antenkę polecił mi jakąś kopię Presidenta za 80 zeta (80 cm) - zobaczymy jutro, pojutrze jak to się sprawuje
  15. teraz tylko modlić się Panowie, żeby wczorajszy wyścig nie był jednostkowym przypadkiem ...
  16. Uniden wiadomo, ale chyba na szybko go teraz nie kupię, poza tym sprawa legalizacji (jakoś tak człowiek by może spokojniejszy był jakby była), a antenę to max. 100 cm, a najlepiej jakby niższa była.
  17. Panowie, jam jest laik w sprawach CB, ale muszę coś szybko kupić - muszę mieć do piątku, a średnio mam czas, żeby gdzieś za tym polatać. W oko wpadł mi Alan 78 (lub 48) + Hustler IC 100. Czy coś takiego ujdzie? Jestem początkujący, mało wymagający. W 80% będzie używane w mieście, trasa sporadycznie. Cena 300-350 zeta - więcej nie mam ochoty wydawać.
  18. Zniżki przyporządkowane są do ubezpieczonego (taty), więc straci min. 10% dla wszystkich polis, ale egzekwowane to będzie dopiero przy zawieraniu umów na kolejny rok (tych, które się skończą), gdyż będziesz musiał poinformować o szkodzie, jeśli to będzie inne TU niż PZU. Warto ubezpieczać swoje zniżki - opcja dostępna np. w MTU. Pozdrawiam arielka Jak będą chcieli zabrać zniżki ze wszystkich samochodów, to od razu pisz wymówienia dla wszystkich polis. Istnieje możliwość zabrania zniżek tylko na ten jeden samochód, ale wszystko zależy od indywidualnych ustaleń.
  19. Któraś z poduszke skrzyni lub silnika?!
  20. Polecam Ferodo (oczywiście Premier) - miałem i były naprawdę dobre. Pylenie w normie (przynajmniej dla mnie)
  21. Amorku kup Saschs, a sprężyn poszukaj ori używek. Po nowe części możesz uderzyć do TOM77 - sprawdzony dostawca części dla klubu (jest wątek, w którym się ogłasza).
  22. Zacznij od paska klimy i napinacza (pasek 25 zeta, a napinacz chyba poniżej 100). Sprawdzi to każdy dobry zakład.
  23. Ja wyjeżdżam za 2 godzinki. redbull, jeżeli masz możliwość to nie jedź w weekend.
  24. Felgi bardzo fajne. Brewki jakoś ujdą w tłumie, ale zdejmij ten znaczek RS z tylnej klapy - to już trochę wioską zalatuje. Generalnie
  25. Albo E39 albo 320d/330d BMW ma tylny napęd - Audi tego nie ma i pewnie mieć nie będzie. Jak ktoś poczuł takiego bluesa, to wie o czym mowa (i nie mówię tu o jeździe 125p lub Caro). To tak w telegraficznym skrócie STOP

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.