Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

soolek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez soolek

  1. DOT 4 - firma bez znaczenia.
  2. Demo, sprzedawca ma 99,8 % pozytywnych komentarzy, więc o czymś to świadczy. Jeżeli nie znalazłeś nigdzie taniej, to brać. Nie wiem, co więcej chciałbyś usłyszeć
  3. Czy jeśli sprężarka jeszcze działa, ale "piszczy" (jak łożysko), to wystarczy sama naprawa, czy powyższe płukanie i wymiana tych wszystkich ww. części jest niezbędna?
  4. Tylko trochę maławe teraz (czarny kolor optycznie pomniejsza ) Daj jakieś lepsze zdjęcia całości ... i za dnia. Jak nic teraz 18-19 w tym wzorze, na czarno i będzie cool
  5. rem1k, raczej nie masz innego wyjścia jak buszowanie po allegro. Szukaj felg, gdzie będą zdjęcia wewnętrznej strony, lub proś o takie zdjęcia - wtedy bez problemu poznasz, czy to ori. Aaa, wszystko jeszcze zależy jakiego wzoru szukasz, bo nie wszystkie chyba "podrabiają".
  6. http://www.oponyshop.com/search.php?rozmiar=18&szerokosc=225&profil=40&marka=12&sezon=0&x=0&y=0&panel=yes Sklepik forumowego kolegi - od tej ceny pewnie będzie dobry rabat.
  7. 1.5 roku dla aku, to trochę mało. Albo robisz krótkie przebiegi, albo masz problem z ładowaniem. Jak już zapalisz, to jedź do elektryka, niech posprawdza napięcia itd. Może alternator niedomaga...
  8. A na Tarcho pokropiło z lekka. Pojawiło się słoneczko, jest cholernia gorąco, wyszła tęcza i tyleż mieliśmy nawałnicy.
  9. Nie przesadzajmy. Jak ktoś do tej pory nie jeździł z klimą, to tragedii nie ma. Ale przesiąść się do samochodu bez klimy - masakra. Poza tym są osobniki ciepłolubne i coś czuję, że HAWAJ(e) do nich należy
  10. GT to chyba jakiś nowy wypust, bo pierwsze słyszę. TT są sprawdzone, według forum. Napisz lub zadzwoń do wojtusania - na extra ceny, a poza tym Ci doradzi. Ja mam osobiście Nexeny w tym rozmiarze i nie narzekam (ale dopiero 3 miechy). Ale osiągi u mnie a u Ciebie
  11. Idź do jakiegoś marketu w Wawie. Często są stoiska brokerów ubezpieczeniowych, którzy mają w ofercie kilka firm i jak opowiesz im, czego oczekujesz, to ci dobiorą ubezpieczenie. Poza tym dzwóń do AXA, CU, Libery itd. - szybko się dowiesz co i jak. Ponadto, w wielu firmach chyba Ci nie ubezpieczą samochodu na AC, bo ma ponad 10 lat, a właściwie już 12.
  12. Audi mam szare, a dach bym okleił na czarno. Bez żadnych nadruków. Po prostu jednolity czarny. Pasowałoby okleić też te "rynienki" w dachu, żeby było maksymalnie szeroko-> pod relingami już nie. Jeszcze przewidywalny czas takiej roboty by mnie interesował, bo specjalnie na kraków się wybierał nie będę, ale niedługo urlop, może przelotem. Jakby cena była fajna, to kto wie
  13. Hamowanie ... czyli jedziesz na 3 biegu, zrzucasz wajchę na 2 i hamuje. Anologicznie z 1. Tylko z głową oczywiście, czyli obroty nie mogą być za wysokie, bo skrzynia powie PA PA Polecałbym taką opcję jednak w ostateczności, bo automat nie lubi wajchlowania, tak sam jak przy postoi w korku przełączanie na N.
  14. Doman, to powiedz ile byś krzyknął za sam dach w kombi B5 - czarna, przyzwoita folia. Oczywiście po żniżkach klubowych
  15. Z tego co ją macałem, to nie ma tragedii, używając klawiatury numerycznej - "klawisze" są dość duże.
  16. 1- tylko pierwszy bieg 2- pierwszy bieg i drugi. A używasz tego, gdy musisz samochód powoli przeciągnąć na wyższe obroty, np. podczas holowania, ciągnięcia przyczepy (na D automat wrzuci Ci wyższy bieg i stracisz "moc").
  17. Też mi się wydaje, że najpierw sprawdź alternator->napraw go->kup nowy aku i powinno być OK.
  18. No z tym to jest masakra u mnie na razie (PS3). Wczoraj chyba ze 4 razy podchodziłem do jednej akcji , zanim wybiłem wszystkich chłopa (jako snajper w GTA IV robiłem). Po myszce jest masakra. No, chyba że ktoś łoji dzień i noc, to szybko się dotrze z padem
  19. soolek odpowiedział(a) na bebul temat w Audi A4 B5
    To też może być powód - wkońcu taki smar się łądnie kopci. Czujniczka w B5 żadnego nie ma, więc śmiało można ciąć kata.
  20. Poproś o zdjęcie wewnętrznej strony felig i będzie wiadomo, czy ori.
  21. No właśnie... Skolko? W ogłoszenie chyba też powinieneś wrzucić cenkę, bo inaczej Cię zasypią PW. Żartowałem, kto by chciał taki samochód
  22. soolek odpowiedział(a) na bebul temat w Audi A4 B5
    Plecionka poprostu może już puszczać szparami. A nie masz jakichś dziwnycg drgań wydechu, głośniejszej pracy? Plecionka do groszowe sprawy. Możesz wywalić kata -> wspawać rurkę lub wypróżnić kata. Napewno jest już zapchany, o ile oczywiście nie został już opróźniony. Przy okazji wymieniasz plecionkę.
  23. Zacznij od wizyty na stacji diagnostycznej: sprawdź zużycie amorków + stan tulei + sprężyny (czy czasami nie pękła).
  24. Co do cen części napisz do TOM77 - ogłasza się na forum i oferuje bardzo dobre ceny -> jest z Warszawy. Jeśli wymieniać, to tylko parami (szczególnie amorki). Co do firm - stawiał bym na Lemfordera, potem Febi. Harta nie znam i na forum za bardzo się nikt o tym nie wypowiadał. Jak coś niskobudżetowego, to ludzie zakładają Master Sporty, ale jakość - różnie z tym bywa. Amorki daj Sachs - popularne, sprawdzone i nie jakieś drogie. Co do warsztatu, to jest kilka na forum polecanych - zależy skąd jesteś i gdzie masz bliżej, np. Mineralna (Rogal), Przasnyska, w Markach też mogę jeden polecić (robiłem tam swoje - warsztat polecony na forum).

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.