Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

soolek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez soolek

  1. Całkiem, całkiem Tylko weź no zrób coś z tą kierownicą - koniecznie ją na właściwą stronę
  2. Spoko - trochę Ci pojechałem w Twoim wątku, ale przyjąłeś to na klatę, za co szacun, bo już nie jeden się trafił, co tylko epitetami rzucał jak napisałeś nie po jego myśli. Co do felg, to masz rację - nie pasują ;( Są za małe (ten wzór oczywiście). A tak poważenie, to chodzi mi głowie jakaś zmiana malowania, ale konkretnych planów brak. Może na przyszły sezon coś wymyślę.
  3. Gadałem z nike21 - on nie ma nadmiaru. No to nie wiem _________________________________________________ Co do tego mechanika to już ch*j mnie strzelił do końca, teść pojechał odebrać auto - to go jeszcze skasował na 80zł za założenie prawego przodu i zdjęcie spowrotem Mało tego to powiedział mi teść, że (cytuję mechanika) "Ta śruba nie chciała się wykręcić, ale nie chciałem za mocno uderzać młotkiem... " - ALE KU*WA PALNIK TO CHCIAŁ BRAĆ W ŁAPĘ !! Powiedzcie mi czy to jest normalny człowiek ? Chciał zardzewiałą śrubę po prostu sobie wykręcić z wahaczy.. i nie chciał bić młotkiem.. No jak to usłyszałem to padłem tak jak stałem To ja się zastanawiam jak on chciał wybić poprzeczną śróbę bez młotka.. Pytą w nią pukał czy co ?! Wiem, że się jeździ do sprawdzonych mechaników, ale mój ma urlop i wszystkie teriny zajęte u innych. A do mechanika Łukasza nie mogłem pojechać w końcu, bo robota mi się zwaliła i nie miałby kto tam pojechać z moją furą. No to mam nauczkę.. - a się rozpisałem, ale normalnie mi na wątrobie leży Łączymy się z Tobą w bólu
  4. soolek odpowiedział(a) na antig temat w Audi A4 B5
    Kur... nawet filtra yeahbanne wymienić nie potrafią I weź zostaw samochód u mechaniora ...
  5. nie ma takiej mozliwości. co , pójdę do sklepu i poproszę Pana o założenie nowej felgi na oponę bo ja chcę sobie przymierzyć? no co Wy Panowie mi tutaj opowiadacie? Yhy. Napisz do malika - wiem, że on w Wawie lub okolicy przymierzał sobie kiedyś felgi (model RS4). Może ten ktoś ma akurat w ofercie takie modele.
  6. Oko za oko, ząb za ząb Just kiddin' Kasa w pierwszej kolejności idzie w sprawy techniczne (musi być tip top), a jakieś ochłapy w upiększanie, więc jeszcze się zejdzie z wprowadzeniem wszystkich zmian, jakie bym chciał.
  7. Też się dzisiaj bawiłem - pół godziny trzeba czekać, żeby coś ustawić -> jak mój wiekowy PeCet
  8. Gdyby nie te światła z tyłu i "tysiąc" rozpieprzonych (znaczy się, gdzie popadnie) znaczków na grillu, to byłoby OK.
  9. N96 chyba faktycznie odpada - plastik straszny. N97 - jest zarąbista. Dzisiaj się nią chwilę pobawiłem w Saturnie, ale PLUS jej nie ma w ofercie (może jeszcze) i cena pewnie będzie nie akceptowalna dla szefa LG Arena jeszcze całkiem całkiem, ale też w Plusie brak. Chyba jestem skazany na 5800 Ewentualnie E75, ale jakoś tak mi się zamarzył jakiś bajerancki telefonik macany
  10. Chyba odświeżę trochę temat, żebu nie zakładać nowego. Mam dylemat: 5800 XM czy N96? W grę wchodzi raczej tylko Nokia (wybory dużego nie mam, bo to służbówka, więc wybrzydzać za bardzo nie mogę. N95 odpada - jakoś mi nie leży. Telefonu używam głównie do dzwonienia, ale bajerki lubię - inna sprawa, to czy ich używam Czy w 5800 jest coś w rodzaju prostego/szybkiego wybierania numeru telefonu (przypisanego do klawisza?).
  11. Instrukcja jest na forum - szukaj o naprawie immobilisera.
  12. Taaa! I w programie ślinotok Na widok zimnego piwa
  13. Bardzo dobrze. Nabijaj dalej punkty komuś Karta jest przyporządkowana do danej osoby, więc nic nie odbierzesz, bo nie jest Twoja.
  14. ja ze swojego strucla wywaliłem wszystkie niepotrzebne elementy typu czujniki , odchudzam go ... żeby mógł ucieć przed natrętnymi kobietami ... A może raczej je dogonić
  15. Nie chodzi mi o jakość, i skąd są - po prostu choinką mi zalatuje i ... dlatego mi się nie podoba. Ale to oczywiście kwestia gustu.
  16. A może chciała się umówić, a migdałek oporny był - kobiety, to mściwe bestyje
  17. Tylko zbieżność pozostaje.
  18. Lampy przód & tył Ramki szyb
  19. No jak to nie traktor, przy takim zawieszeniu to wszędzie wjedzie Sorry, nie mogłem się powstrzymać , ale spoko - sam tak miałem Zrób trochę więcej zdjęć, bo nie bardzo jest co oglądać, a poza tym samochód chyba krzywo stoi i dlatego wygląda jak Allroad na najwyższym ustawieniu. Na dzień dobry zmień boczne kierunki - mała tania rzecz, a cieszy.
  20. A ja bym właśnie zaczął od tego. Wystarczy, że były raz przypalone, czy ostro przyhamowane albo co najgorsze zbieżność źle ustawiona i już będą "krzywe", czyli mogą wydawać dźiwne dźwięki. Zamień stronami, czy przód/tył i sprawdź czy nadal masz ten dźwięk, czy może dobiega z innej strony. Jeżeli nic się nie zmieni, to wtedy trzeba szukać dalej.
  21. A opony były nowe czy używane?
  22. Co do bagażnika to: wykładzina (z tworzywa) + składana skrzyneczka i wszystko jest na swoim miejscu (mata jest antypoślizgowa). Wygląd może nie jest rewelacyjny, ale jakże praktyczne.
  23. Kasy w cholerę wpompowałeś - oby służyła długo i bezawaryjnie. PS Zdejmij ten znaczek z grilla - trochę obciach
  24. Chyba się trzeba na rowerek wybrać ...
  25. - nims wrzucił tomasony tn4 - a przecież tomasony Tobie nie leżą... :gwizdanie: - jeżdże właśnie na takich 19" - moim skromnym zdaniem - rewela Nie mówiłem o wszystkich Tomasanach, tylko tych, które wrzucił Bartek. Czy to takie ciężkie do zajarzenia?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.