Treść opublikowana przez soolek
-
[A6 C5 1.9TDI] Moja czarna :)
Całkiem, całkiem Tylko weź no zrób coś z tą kierownicą - koniecznie ją na właściwą stronę
-
[B5 AFN] Szary Avancior po glebie na Black 18'
Spoko - trochę Ci pojechałem w Twoim wątku, ale przyjąłeś to na klatę, za co szacun, bo już nie jeden się trafił, co tylko epitetami rzucał jak napisałeś nie po jego myśli. Co do felg, to masz rację - nie pasują ;( Są za małe (ten wzór oczywiście). A tak poważenie, to chodzi mi głowie jakaś zmiana malowania, ale konkretnych planów brak. Może na przyszły sezon coś wymyślę.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Gadałem z nike21 - on nie ma nadmiaru. No to nie wiem _________________________________________________ Co do tego mechanika to już ch*j mnie strzelił do końca, teść pojechał odebrać auto - to go jeszcze skasował na 80zł za założenie prawego przodu i zdjęcie spowrotem Mało tego to powiedział mi teść, że (cytuję mechanika) "Ta śruba nie chciała się wykręcić, ale nie chciałem za mocno uderzać młotkiem... " - ALE KU*WA PALNIK TO CHCIAŁ BRAĆ W ŁAPĘ !! Powiedzcie mi czy to jest normalny człowiek ? Chciał zardzewiałą śrubę po prostu sobie wykręcić z wahaczy.. i nie chciał bić młotkiem.. No jak to usłyszałem to padłem tak jak stałem To ja się zastanawiam jak on chciał wybić poprzeczną śróbę bez młotka.. Pytą w nią pukał czy co ?! Wiem, że się jeździ do sprawdzonych mechaników, ale mój ma urlop i wszystkie teriny zajęte u innych. A do mechanika Łukasza nie mogłem pojechać w końcu, bo robota mi się zwaliła i nie miałby kto tam pojechać z moją furą. No to mam nauczkę.. - a się rozpisałem, ale normalnie mi na wątrobie leży Łączymy się z Tobą w bólu
-
[B5 AFN] Buczenie wydechu
Kur... nawet filtra yeahbanne wymienić nie potrafią I weź zostaw samochód u mechaniora ...
-
[B6 AVF] Alutec Blade czy Tomason TN6 ?
nie ma takiej mozliwości. co , pójdę do sklepu i poproszę Pana o założenie nowej felgi na oponę bo ja chcę sobie przymierzyć? no co Wy Panowie mi tutaj opowiadacie? Yhy. Napisz do malika - wiem, że on w Wawie lub okolicy przymierzał sobie kiedyś felgi (model RS4). Może ten ktoś ma akurat w ofercie takie modele.
-
[B5 AFN] Szary Avancior po glebie na Black 18'
Oko za oko, ząb za ząb Just kiddin' Kasa w pierwszej kolejności idzie w sprawy techniczne (musi być tip top), a jakieś ochłapy w upiększanie, więc jeszcze się zejdzie z wprowadzeniem wszystkich zmian, jakie bym chciał.
-
Jaki telefon kupić do 1000zł
Też się dzisiaj bawiłem - pół godziny trzeba czekać, żeby coś ustawić -> jak mój wiekowy PeCet
-
Black on black
Gdyby nie te światła z tyłu i "tysiąc" rozpieprzonych (znaczy się, gdzie popadnie) znaczków na grillu, to byłoby OK.
-
Jaki telefon kupić do 1000zł
N96 chyba faktycznie odpada - plastik straszny. N97 - jest zarąbista. Dzisiaj się nią chwilę pobawiłem w Saturnie, ale PLUS jej nie ma w ofercie (może jeszcze) i cena pewnie będzie nie akceptowalna dla szefa LG Arena jeszcze całkiem całkiem, ale też w Plusie brak. Chyba jestem skazany na 5800 Ewentualnie E75, ale jakoś tak mi się zamarzył jakiś bajerancki telefonik macany
-
Jaki telefon kupić do 1000zł
Chyba odświeżę trochę temat, żebu nie zakładać nowego. Mam dylemat: 5800 XM czy N96? W grę wchodzi raczej tylko Nokia (wybory dużego nie mam, bo to służbówka, więc wybrzydzać za bardzo nie mogę. N95 odpada - jakoś mi nie leży. Telefonu używam głównie do dzwonienia, ale bajerki lubię - inna sprawa, to czy ich używam Czy w 5800 jest coś w rodzaju prostego/szybkiego wybierania numeru telefonu (przypisanego do klawisza?).
-
[ALL B5] Problem z prawidłowym ustawieniem kierownicy
Instrukcja jest na forum - szukaj o naprawie immobilisera.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Taaa! I w programie ślinotok Na widok zimnego piwa
-
Premium Club m.in. Sta*oil - odbiór nagród
Bardzo dobrze. Nabijaj dalej punkty komuś Karta jest przyporządkowana do danej osoby, więc nic nie odbierzesz, bo nie jest Twoja.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja ze swojego strucla wywaliłem wszystkie niepotrzebne elementy typu czujniki , odchudzam go ... żeby mógł ucieć przed natrętnymi kobietami ... A może raczej je dogonić
-
[B5 ADR] Moje A4 - foto
Nie chodzi mi o jakość, i skąd są - po prostu choinką mi zalatuje i ... dlatego mi się nie podoba. Ale to oczywiście kwestia gustu.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A może chciała się umówić, a migdałek oporny był - kobiety, to mściwe bestyje
-
[ALL B5] Problem z prawidłowym ustawieniem kierownicy
Tylko zbieżność pozostaje.
-
[B5 ADR] Moje A4 - foto
Lampy przód & tył Ramki szyb
-
[B5 AFN] Moja A4
No jak to nie traktor, przy takim zawieszeniu to wszędzie wjedzie Sorry, nie mogłem się powstrzymać , ale spoko - sam tak miałem Zrób trochę więcej zdjęć, bo nie bardzo jest co oglądać, a poza tym samochód chyba krzywo stoi i dlatego wygląda jak Allroad na najwyższym ustawieniu. Na dzień dobry zmień boczne kierunki - mała tania rzecz, a cieszy.
-
[B6 AWX] Huczenie podczas jazdy
A ja bym właśnie zaczął od tego. Wystarczy, że były raz przypalone, czy ostro przyhamowane albo co najgorsze zbieżność źle ustawiona i już będą "krzywe", czyli mogą wydawać dźiwne dźwięki. Zamień stronami, czy przód/tył i sprawdź czy nadal masz ten dźwięk, czy może dobiega z innej strony. Jeżeli nic się nie zmieni, to wtedy trzeba szukać dalej.
-
[B6 AWX] Huczenie podczas jazdy
A opony były nowe czy używane?
-
[ALL B6] Schowki i organizacja miejsca
Co do bagażnika to: wykładzina (z tworzywa) + składana skrzyneczka i wszystko jest na swoim miejscu (mata jest antypoślizgowa). Wygląd może nie jest rewelacyjny, ale jakże praktyczne.
-
[B5 1Z] audiczka a4 1,9tdi aktualizacja 2str.virus 110hp
Kasy w cholerę wpompowałeś - oby służyła długo i bezawaryjnie. PS Zdejmij ten znaczek z grilla - trochę obciach
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chyba się trzeba na rowerek wybrać ...
-
[B6 AVF] Alutec Blade czy Tomason TN6 ?
- nims wrzucił tomasony tn4 - a przecież tomasony Tobie nie leżą... :gwizdanie: - jeżdże właśnie na takich 19" - moim skromnym zdaniem - rewela Nie mówiłem o wszystkich Tomasanach, tylko tych, które wrzucił Bartek. Czy to takie ciężkie do zajarzenia?