Treść opublikowana przez soolek
-
Chyba czas na zmiane, BMW 3 hyhyhy
Dzisiaj niektórzy od tyłu zachodzili, więc kto wie ...
-
Problem z CD Rom w laptopie
Starzenie się. Sprzęt to też dotyka. U mnie po 6 latach nagrywa płytki kiedy chce - nic już nie pomaga. LASER DEAD
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
To Caractere jest całkiem fajne. Końcówki są OK, ale coś bym zmienił, bo całość jakoś mi nie leży - ten wylot na środku jakoś tak mi nie pasi ...
-
[ALL B6] Obniżenie -30mm, a progi zwalniające/krawężniki itp itd
Się czepiasz
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Nie mam powodów, żeby Ci nie wierzyć (to był żarcik oczywiście), ale faktycznie brzmi to mało prawdopodobnie
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
To chyba bardziej dla Ciebie propozycja. Mnie jako użytkownika PS3 temat piractwa nie dotyczy nie sciagam muzyki ani filmow, nie przerobilem konsoli, nie kupuje pirackich gier, nie sciagam oprogramowania
-
Michael Jackson nie żyje
Dziwak był, ale za muzę pełen szacun
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wyrwanie dzidy z przed ołtarza było by niepoważne Ale rozsądne
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Eeee, jutub nie chodzi mi w pracy. Zerknę wieczorem co tam żeście wynaleźli...
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Nic nie widzę O so kaman?
-
[B6 AWX] Dziwne dźwięki pod maską
Olej co 15 tys.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Właśnie sobie wziąłem GTA IV - zobaczymy co to to jest
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
No właśnie GTA jakoś mnie nie rajcuje, a w Scarface grało mi się bardzo fajnie. A może sobie pierwszą część wezmą (wymianka) A dlaczego Cię rozczarowała? Jak nie jestem wymagającym graczem (a tym bardziej mam jakoś mało czasu ostatnio), więc może będę zachwycony.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Godfahter II - grał już ktoś w to? Potrzebuję jakiejś lekkiej i przyjemnej gierki i tak mi się w oczy rzuciło ...
-
[B5 AFB] Audi A4 2,5 TDI Avant QUATTRO ;)
Kurna, chyba się jednak muszę zrujnować na lampy poliftowe - teraz widzę jak by moja wyglądał.
-
[ALL B5] Zacieka do bagażnika przy uszczelce obok lampy (avant)
No takich rzeczy to u siebie nie widziałem, więc faktycznie coś nie halo. Może jednak te uszczelki są jakieś felerne. Bo klapa to musiałaby być mocno "skrzywiona", żeby się błoto przedostawało - to by było widać na pierwszy rzut oka z zewnątrz. Raczej. A uszczelka jest jeszcze elastyczna? Może jest stwardniała i mimo, że na oko dotyka do klapy, to jednak jakaś szpara zostaje i brud się wdziera do środka.
-
[B5 AFN] Dark Blue AFN by rafaello
Czarna ramka grilla Brak oznaczeń Ramki :thumbdown: Załóż byle jakie, bo na tym forum z tymi ramkami poklasku nie znajdziesz Bardzo ładna. Wzór felg fajny, większe by pewnie jeszcze lepiej wyglądały. Jak dasz soczewki na przód to samochodzik będzie wyglądał extra.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dzisiaj na spota to wpław, czy łodką ...
-
[B5 AFN] Skrzypienie po wymianie wahacza
Założyć chyba źle się nie da, chociaż pomysłowość Polaków nie zna granic. Zapewne skrzypi Ci inny wahacz. Nie pozostaje nic innego jak wlyźć pod samochód i szukać, szukać, szukać ... niestety te poszukiwania są czasami nieudane. Możesz wstrzyknąć olej w gumy wahaczy - po szczegóły użyj Było sporo razy na forum.
-
[ALL B6] Obniżenie -30mm, a progi zwalniające/krawężniki itp itd
Im grubsza opona, tym większy komfort. Ja jeździłem na 15' długi czas, więc spadek konfortu był nie odczuwalny. Po przejściu na 18' trochę się pogorszyło, ale blomby jeszcze wszystkie mam, więc nie ma tragedii :>
-
[ALL B5] Zacieka do bagażnika przy uszczelce obok lampy (avant)
To jest normalne - na lampę cięknie woda. Z lampy ścieka na zderzak, a w zderzaku jest rynienka (u mnie czarna) z dziurkami i tamtędy woda ścieka pod samochód. Do środka bagażnika nic się nie przedostaje. Przynajmniej u mnie. Jeśli u Ciebie coś dostaję się do środka, to musisz mieć w którymś miejscu kiepską uszczelkę. Przy otwieraniu klapy, woda niestety czasami leje się do środka, ale na to nic nie poradzisz
-
Jaki samochód do małej firmy ?
Powiem tak. Kumpel na Berlingo 1.4 75KM z gazem - samochód jeździ z pełnym obciążeniem + przyczepka i jest nie do zajechania. Ale teściu ma Partnera HDI z 2003 roku i ... masakra. Ostatnio zrobił maglownicę, sprzęgło - przelot 180 tysi. Wcześniej robione było turbo na gwaranacji i dwumas chyba. O pierdołach nie wspominam, bo non-stop coś do zrobienia jest. Poza tym jeździ się tym całkiem fajnie.
-
[ALL] Odpryski
Chyba lepiej dobrać lakier, bo po parunastu latach nie jest on taki sam jak po wyjęździe z fabryki.
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
A ten znowu tego samego ... Ludzie przez Ciebie spać nie będą mogli
-
[ALL B6] Obniżenie -30mm, a progi zwalniające/krawężniki itp itd
amorki + 18' = jest twardawo. Ale najbardziej wkurza mnie Polska nawierzchnia Jak droga jest naprawdę do kitu, to chwilami można mieć dość, ale ... trzeba być twardym a nie miętkim