Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

soolek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez soolek

  1. Dzisiaj niektórzy od tyłu zachodzili, więc kto wie ...
  2. Starzenie się. Sprzęt to też dotyka. U mnie po 6 latach nagrywa płytki kiedy chce - nic już nie pomaga. LASER DEAD
  3. To Caractere jest całkiem fajne. Końcówki są OK, ale coś bym zmienił, bo całość jakoś mi nie leży - ten wylot na środku jakoś tak mi nie pasi ...
  4. Nie mam powodów, żeby Ci nie wierzyć (to był żarcik oczywiście), ale faktycznie brzmi to mało prawdopodobnie
  5. To chyba bardziej dla Ciebie propozycja. Mnie jako użytkownika PS3 temat piractwa nie dotyczy nie sciagam muzyki ani filmow, nie przerobilem konsoli, nie kupuje pirackich gier, nie sciagam oprogramowania
  6. Dziwak był, ale za muzę pełen szacun
  7. Wyrwanie dzidy z przed ołtarza było by niepoważne Ale rozsądne
  8. Eeee, jutub nie chodzi mi w pracy. Zerknę wieczorem co tam żeście wynaleźli...
  9. Nic nie widzę O so kaman?
  10. Olej co 15 tys.
  11. Właśnie sobie wziąłem GTA IV - zobaczymy co to to jest
  12. No właśnie GTA jakoś mnie nie rajcuje, a w Scarface grało mi się bardzo fajnie. A może sobie pierwszą część wezmą (wymianka) A dlaczego Cię rozczarowała? Jak nie jestem wymagającym graczem (a tym bardziej mam jakoś mało czasu ostatnio), więc może będę zachwycony.
  13. Godfahter II - grał już ktoś w to? Potrzebuję jakiejś lekkiej i przyjemnej gierki i tak mi się w oczy rzuciło ...
  14. Kurna, chyba się jednak muszę zrujnować na lampy poliftowe - teraz widzę jak by moja wyglądał.
  15. No takich rzeczy to u siebie nie widziałem, więc faktycznie coś nie halo. Może jednak te uszczelki są jakieś felerne. Bo klapa to musiałaby być mocno "skrzywiona", żeby się błoto przedostawało - to by było widać na pierwszy rzut oka z zewnątrz. Raczej. A uszczelka jest jeszcze elastyczna? Może jest stwardniała i mimo, że na oko dotyka do klapy, to jednak jakaś szpara zostaje i brud się wdziera do środka.
  16. Czarna ramka grilla Brak oznaczeń Ramki :thumbdown: Załóż byle jakie, bo na tym forum z tymi ramkami poklasku nie znajdziesz Bardzo ładna. Wzór felg fajny, większe by pewnie jeszcze lepiej wyglądały. Jak dasz soczewki na przód to samochodzik będzie wyglądał extra.
  17. Dzisiaj na spota to wpław, czy łodką ...
  18. Założyć chyba źle się nie da, chociaż pomysłowość Polaków nie zna granic. Zapewne skrzypi Ci inny wahacz. Nie pozostaje nic innego jak wlyźć pod samochód i szukać, szukać, szukać ... niestety te poszukiwania są czasami nieudane. Możesz wstrzyknąć olej w gumy wahaczy - po szczegóły użyj Było sporo razy na forum.
  19. Im grubsza opona, tym większy komfort. Ja jeździłem na 15' długi czas, więc spadek konfortu był nie odczuwalny. Po przejściu na 18' trochę się pogorszyło, ale blomby jeszcze wszystkie mam, więc nie ma tragedii :>
  20. To jest normalne - na lampę cięknie woda. Z lampy ścieka na zderzak, a w zderzaku jest rynienka (u mnie czarna) z dziurkami i tamtędy woda ścieka pod samochód. Do środka bagażnika nic się nie przedostaje. Przynajmniej u mnie. Jeśli u Ciebie coś dostaję się do środka, to musisz mieć w którymś miejscu kiepską uszczelkę. Przy otwieraniu klapy, woda niestety czasami leje się do środka, ale na to nic nie poradzisz
  21. Powiem tak. Kumpel na Berlingo 1.4 75KM z gazem - samochód jeździ z pełnym obciążeniem + przyczepka i jest nie do zajechania. Ale teściu ma Partnera HDI z 2003 roku i ... masakra. Ostatnio zrobił maglownicę, sprzęgło - przelot 180 tysi. Wcześniej robione było turbo na gwaranacji i dwumas chyba. O pierdołach nie wspominam, bo non-stop coś do zrobienia jest. Poza tym jeździ się tym całkiem fajnie.
  22. soolek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    Chyba lepiej dobrać lakier, bo po parunastu latach nie jest on taki sam jak po wyjęździe z fabryki.
  23. A ten znowu tego samego ... Ludzie przez Ciebie spać nie będą mogli
  24. amorki + 18' = jest twardawo. Ale najbardziej wkurza mnie Polska nawierzchnia Jak droga jest naprawdę do kitu, to chwilami można mieć dość, ale ... trzeba być twardym a nie miętkim

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.