Treść opublikowana przez soolek
-
Tak się chciałem pochwalić ziomkom z forum :)
Hmmm, Może trochę namieszać, ale czegoś jej brakuje, tylko jeszcze nie wiem czego ... Najgorsze, według mnie, że głos wokalisty zalatuje Stachursky'm. Dla mnie osobiście jest to lipa, ale gusty muzyczne w Polsce mamy, jakie mamy i Stachursky robi "karierę", więc może będzie to atutem. Pasowałoby tu trochę dorzucić jakiegoś jaja/zgrywu itd. (żeby zrobić coś w stylu "w aucie" czyli coś innego). I trochę głos wokalistki jest za delikatny - gdyby się czymś wyróżniał ... Może np. jakimś lekkim fałszowaniem albo ... Sorry, głośno myślę. W takiej wersji jak teraz to piosenka może przejść bez echa. Jak coś zmienicie, albo pojawi się wersja ostateczna (i trochę się poprawi), to mogę ją lansować w SWOIM AUCIE ... Tak słucham już 4 raz i po wsłuchaniu się w słowa, to jest całkiem całkiem. Czyli musicie ją puszczać często i gęsto, żeby słowa wpadły do głowy. Powodzenia PS Pogadaj z organizatorami zlotu letniego - może wezmą ja jako HYMN
-
[B6 AWX] O ile obniżyć zawieszenie przy 18" ?
Fele fajne. Powinny wyglądać dobrze na samochodzie. ET 35 jest OK - jak chcesz mieć wystające felgi za obrys to dasz dystans 5mm lub więcej i będzie OK. Obniżenie ze zdjęcia obstawiam na -40 - tutaj możesz zapodać sprężyny Weitec. ALE ... przy wystającej za obrys feldze musisz go koniecznie utwardzić!!! Oprócz sprężyn dajesz utwardzone amorki, ale jak bym poszedł od razu w gwinta - komfort jak przy twardych amorkach a podobno zero przechyłów = bezpieczne opony na wystających felgach.
-
[ALL B6] Obniżenie -30mm, a progi zwalniające/krawężniki itp itd
To jest model B4, czyli dedykowany do normalnej wysokości, ale podobno są trochę twardsze (zasłyszane). Teoretycznie nowy amor przy obniżeniu -30 powinien wytrzymać "normalny" przebieg - taka panuje opinia na forum (osobiście nie sprawdzałem). "Sportowy" Bilstein to model B6, tylko cena mnie powaliła (do B5).
-
[ALL B6] Obniżenie -30mm, a progi zwalniające/krawężniki itp itd
Do B5 założyłem MTS Technik - znalezione na allegro. Cena niezła i jak na razie jestem zadowolony (jakieś 10 tysi zrobione i wszystko gra). Do B6 to nie wiem czy takie robią, ale polecane są Bilsteiny (cena niezła) i chyba Sachs ma też jakiś model twardszy i niższy, o ile dobrze kojarzę.
-
[ALL B7] Jaka dojazdówka ?
Ale weź pod uwagę to, że jak złapiesz kapcia to na takiej feldze pojedziesz dalej "normalnie", a na dojazdówce to już nie bardzo. Bo dojazdówka tak jak zestaw z kompresorkiem to rozwiązanie na chwilę, czyli do najbliższej wulkanizacji, więc nie wiem czy jest sens coś zmieniać.
-
[ALL B7] Jaka dojazdówka ?
No to zakup stalóweczkę w ori rozmiarze i będzie OK. Tylko nie wiem, jak tam u Was w B7 z miejscem na "normalne" koło (???).
-
[ALL B6] Obniżenie -30mm, a progi zwalniające/krawężniki itp itd
Amorki wymienia się tylko parami (tak dla przypomnienia). Już kiedyś pisałem, ale napiszę raz jeszcze. Amorki u siebie miałem ok. 65-62% przód i 58-55% tył. Po założeniu sprężyn -35mm, amorki do wymiany były po 3 ... tygodniach !!!
-
[ALL B6] Obniżenie -30mm, a progi zwalniające/krawężniki itp itd
Aha, dodam tylko, że jeśli amorki mają już najlepsze lata/km za sobą, to czeka Cię szybka wymiana, więc może warto pomyśleć, czy od razu tego nie zrobić (nie będzie płacił dwa razy za wymianę).
-
Jak przerejestrować auto na siebie ?
jarko już podrzucił linki - nie czytałem, ale zakładam, że dobre. W Twoim przypadku (wiek) proponowałbym poszukać kogoś ze zniżkami, żeby kupić samochód pół na pół. Inaczej dowalą Ci jeszcze zniżki i cena za ubezpieczenie może Cię zwalić z nóg. A będąc współwłaścicielem, liczą zniżki osoby, które je posiada plus zwyżka za Twój wiek i wychodzi przyzwoita kwota.
-
[ALL B6] Obniżenie -30mm, a progi zwalniające/krawężniki itp itd
-30 do codziennej jazdy jest non-problematyczne. Progi zwalniające, podjeżdżanie pod krawężniki - ne ma problema Jedyne na co musisz uważać, to parkowanie przodem przy krawężniku, a właściwie na/nad nim. Jak przytrzesz spodem taki krawężnik, to ciężko zdjąć samochód z niego. Trzeba zjechać, a wtedy zderzaczek spada, niestety. Ale jak zrobisz to delikatnie, to uchwyty powinny ocaleć, a wtedy trochę treningu i zakładasz zderzak moment Sponsorem moich treningów była Żona (tyż moja )
-
SZUKANIE FURACZA - na lans :)
Ale tutaj mówimy o spokojnym (raczej) samochodzie do miasta dla początkującej driverki, więc nie ma się co oburzać. Żona ma 75 KM w Almerze i ... ze świateł zawsze pierwsza rusza
-
[B6 AVF] Jaki dystans do felg ET35 ?
- SZUKANIE FURACZA - na lans :)
Biemdablju i osiemdziesiątka to zarąbiste bryki, ale nie dla kobiety - jak moje żona usłyszała, że będę chciał zamienić A4 na E30 i ładować w nią kasę, to powiedziała, że składa pozew o rozwód Dla Pani zdecydowanie Civic - linia samochodu bardzo zgrabna, wystarczy dać ładne felgi i samochód może wyglądać bardzo dobrze. Polo fajne, ale już trochę wykracza cenowo poza pierwotne założenia. Aczkolwiek jeśli kasa pozwala, to brać Polo. Silnik SDI nie do zajechania, a na miast w zupełności wystarcza jego dynamika.- [B6 AVF] Jaki dystans do felg ET35 ?
Podłączę się pod temat, a mianowicie felgi mam z otworem 73,2 + pierścienie centrujące do 57,1. Mam zamiar dać dystans 5mm i teraz pytanie: jaki otwór ma mieć dystans? 73,2 czy 57,1? Jeśli 73,2 to czy pierścienie przekładam do dystansu? Felga 8x18' ET 35 z oponą 225/40/18 - dystans tylko na tył (utwardzona gleba -35/-35).- [ALL B5] Czy takie koła wejdą do mojego avanta ?
Koło będzie miało o 7 cm (!!!) większą średnicę.- Subaru Impreza STI - moja nowa zabawka (update foto)
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Za co? Za kontaruktywną dyskusję- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Flyer, mógłbyś się wysilić i coś nowego powiedzieć ...- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hę- [B5 APS] Ori listwy na drzwi od S4
www.google.com i wpisz serwis Audi ...- [B5 AHH] Moje pierwsze autko
Bardzo ładna i do tego w najlepszym kolorze- [ALL B5] Jakie pióra wycieraczek polecacie na wymianę ?
2 lata i więcej na tych samych piórach, więc nie ma się co dziwić, że już nie zbierają. Nawet najlepsze w zimę mogą dostać tak w skórę, że wiosną mogą się nie nadawać do użytku - lepiej zmień jak najszybciej, bo porysujesz szybę. Do tej pory zazwyczaj kupowałem tanie wycieraczki, chyba MotGum - były dobre i zawsze zakładałem nowe na jesień i wiosnę (po dychę sztuka, więc żaden wydatek). Ale w Audi był potrzebny spojlerek bo przy większych prędkościach kiepsko zbierały. Kupiłem Championa (80 za sztukę) ze spojlerkiem i jestem bardzo zadowolony. Zimę przetrzymały i nadal zbierają bardzo dobrze. To są zwykłe wycieraczki, nie płaskie, więc może się nikt na nie nie połasi.- [ALL] Szukam ciekawego odtwarzacza VIDEO/DVD
IX- [ALL B5] Jakiego minimalnego rozmiaru felga do tarczy 312 mm ?
W sprawie klocków napisz do TOM77 - chyba w 200 powinna się cena zamknąć.- [B5 ALG] [B5 ALG] Audi A4 V6
Miłośnikiem lotek i naklejek nie jestem, ale na tym konkretnym egzemplarzy wygląda to naprawdę dobrze. Bardzo ładna - SZUKANIE FURACZA - na lans :)