Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

soolek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez soolek

  1. Hmmm, Może trochę namieszać, ale czegoś jej brakuje, tylko jeszcze nie wiem czego ... Najgorsze, według mnie, że głos wokalisty zalatuje Stachursky'm. Dla mnie osobiście jest to lipa, ale gusty muzyczne w Polsce mamy, jakie mamy i Stachursky robi "karierę", więc może będzie to atutem. Pasowałoby tu trochę dorzucić jakiegoś jaja/zgrywu itd. (żeby zrobić coś w stylu "w aucie" czyli coś innego). I trochę głos wokalistki jest za delikatny - gdyby się czymś wyróżniał ... Może np. jakimś lekkim fałszowaniem albo ... Sorry, głośno myślę. W takiej wersji jak teraz to piosenka może przejść bez echa. Jak coś zmienicie, albo pojawi się wersja ostateczna (i trochę się poprawi), to mogę ją lansować w SWOIM AUCIE ... Tak słucham już 4 raz i po wsłuchaniu się w słowa, to jest całkiem całkiem. Czyli musicie ją puszczać często i gęsto, żeby słowa wpadły do głowy. Powodzenia PS Pogadaj z organizatorami zlotu letniego - może wezmą ja jako HYMN
  2. Fele fajne. Powinny wyglądać dobrze na samochodzie. ET 35 jest OK - jak chcesz mieć wystające felgi za obrys to dasz dystans 5mm lub więcej i będzie OK. Obniżenie ze zdjęcia obstawiam na -40 - tutaj możesz zapodać sprężyny Weitec. ALE ... przy wystającej za obrys feldze musisz go koniecznie utwardzić!!! Oprócz sprężyn dajesz utwardzone amorki, ale jak bym poszedł od razu w gwinta - komfort jak przy twardych amorkach a podobno zero przechyłów = bezpieczne opony na wystających felgach.
  3. To jest model B4, czyli dedykowany do normalnej wysokości, ale podobno są trochę twardsze (zasłyszane). Teoretycznie nowy amor przy obniżeniu -30 powinien wytrzymać "normalny" przebieg - taka panuje opinia na forum (osobiście nie sprawdzałem). "Sportowy" Bilstein to model B6, tylko cena mnie powaliła (do B5).
  4. Do B5 założyłem MTS Technik - znalezione na allegro. Cena niezła i jak na razie jestem zadowolony (jakieś 10 tysi zrobione i wszystko gra). Do B6 to nie wiem czy takie robią, ale polecane są Bilsteiny (cena niezła) i chyba Sachs ma też jakiś model twardszy i niższy, o ile dobrze kojarzę.
  5. Ale weź pod uwagę to, że jak złapiesz kapcia to na takiej feldze pojedziesz dalej "normalnie", a na dojazdówce to już nie bardzo. Bo dojazdówka tak jak zestaw z kompresorkiem to rozwiązanie na chwilę, czyli do najbliższej wulkanizacji, więc nie wiem czy jest sens coś zmieniać.
  6. No to zakup stalóweczkę w ori rozmiarze i będzie OK. Tylko nie wiem, jak tam u Was w B7 z miejscem na "normalne" koło (???).
  7. Amorki wymienia się tylko parami (tak dla przypomnienia). Już kiedyś pisałem, ale napiszę raz jeszcze. Amorki u siebie miałem ok. 65-62% przód i 58-55% tył. Po założeniu sprężyn -35mm, amorki do wymiany były po 3 ... tygodniach !!!
  8. Aha, dodam tylko, że jeśli amorki mają już najlepsze lata/km za sobą, to czeka Cię szybka wymiana, więc może warto pomyśleć, czy od razu tego nie zrobić (nie będzie płacił dwa razy za wymianę).
  9. jarko już podrzucił linki - nie czytałem, ale zakładam, że dobre. W Twoim przypadku (wiek) proponowałbym poszukać kogoś ze zniżkami, żeby kupić samochód pół na pół. Inaczej dowalą Ci jeszcze zniżki i cena za ubezpieczenie może Cię zwalić z nóg. A będąc współwłaścicielem, liczą zniżki osoby, które je posiada plus zwyżka za Twój wiek i wychodzi przyzwoita kwota.
  10. -30 do codziennej jazdy jest non-problematyczne. Progi zwalniające, podjeżdżanie pod krawężniki - ne ma problema Jedyne na co musisz uważać, to parkowanie przodem przy krawężniku, a właściwie na/nad nim. Jak przytrzesz spodem taki krawężnik, to ciężko zdjąć samochód z niego. Trzeba zjechać, a wtedy zderzaczek spada, niestety. Ale jak zrobisz to delikatnie, to uchwyty powinny ocaleć, a wtedy trochę treningu i zakładasz zderzak moment Sponsorem moich treningów była Żona (tyż moja )
  11. Ale tutaj mówimy o spokojnym (raczej) samochodzie do miasta dla początkującej driverki, więc nie ma się co oburzać. Żona ma 75 KM w Almerze i ... ze świateł zawsze pierwsza rusza
  12. Biemdablju i osiemdziesiątka to zarąbiste bryki, ale nie dla kobiety - jak moje żona usłyszała, że będę chciał zamienić A4 na E30 i ładować w nią kasę, to powiedziała, że składa pozew o rozwód Dla Pani zdecydowanie Civic - linia samochodu bardzo zgrabna, wystarczy dać ładne felgi i samochód może wyglądać bardzo dobrze. Polo fajne, ale już trochę wykracza cenowo poza pierwotne założenia. Aczkolwiek jeśli kasa pozwala, to brać Polo. Silnik SDI nie do zajechania, a na miast w zupełności wystarcza jego dynamika.
  13. Podłączę się pod temat, a mianowicie felgi mam z otworem 73,2 + pierścienie centrujące do 57,1. Mam zamiar dać dystans 5mm i teraz pytanie: jaki otwór ma mieć dystans? 73,2 czy 57,1? Jeśli 73,2 to czy pierścienie przekładam do dystansu? Felga 8x18' ET 35 z oponą 225/40/18 - dystans tylko na tył (utwardzona gleba -35/-35).
  14. Koło będzie miało o 7 cm (!!!) większą średnicę.
  15. Za co? Za kontaruktywną dyskusję
  16. Flyer, mógłbyś się wysilić i coś nowego powiedzieć ...
  17. www.google.com i wpisz serwis Audi ...
  18. Bardzo ładna i do tego w najlepszym kolorze
  19. 2 lata i więcej na tych samych piórach, więc nie ma się co dziwić, że już nie zbierają. Nawet najlepsze w zimę mogą dostać tak w skórę, że wiosną mogą się nie nadawać do użytku - lepiej zmień jak najszybciej, bo porysujesz szybę. Do tej pory zazwyczaj kupowałem tanie wycieraczki, chyba MotGum - były dobre i zawsze zakładałem nowe na jesień i wiosnę (po dychę sztuka, więc żaden wydatek). Ale w Audi był potrzebny spojlerek bo przy większych prędkościach kiepsko zbierały. Kupiłem Championa (80 za sztukę) ze spojlerkiem i jestem bardzo zadowolony. Zimę przetrzymały i nadal zbierają bardzo dobrze. To są zwykłe wycieraczki, nie płaskie, więc może się nikt na nie nie połasi.
  20. W sprawie klocków napisz do TOM77 - chyba w 200 powinna się cena zamknąć.
  21. Miłośnikiem lotek i naklejek nie jestem, ale na tym konkretnym egzemplarzy wygląda to naprawdę dobrze. Bardzo ładna

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.