Treść opublikowana przez soolek
-
[ALL B6] Zmiana felg 205/55/16
Do B6 będzie pasowało: 225/45/17 235/45/17 225/40/18 235/40/18 To są idealne zamienniki. A szczegółowo możesz zobaczyć średnicę w kalkulatorach, do których są też linki na forum.
-
[B5 AEB] Turbina w Audi 1.8T
Najlepiej będzie znaleźć kogoś z VAGiem z Twoich okolic, poprosić o zrobienie logów i wtedy szukać przyczyny.
-
[B5 AFN] Program - co powiecie o wykresie ?
Osobiście mam zamiar jechać do Rogala i nikogo innego nie biorę pod uwagę (miałem do czynienia z Witkiem i pełen szacun), ale kolega tak z biegu zrobił sobie program i poprostu chciałem wiedzieć jak został zrobiony.
-
[ALL B8] Sprężyny obniżające
30/45 to będzie chyba wyglądał jak z workiem (albo raczej kilkoma) w bagażniku, a to raczej dobrze nie wygląda, więc lepiej druga opcja.
-
[B5 AFN] Program - co powiecie o wykresie ?
Dobra, odkrywam karty. Program zrobiony przez Alta Racing -> http://www.chiptuning-tdi.pl/ Wcześniej o nich nie słyszałem i teraz po googlaniu, też wiele nie wiem, a program ... nie znam się, więc oceniał nie będę. Samochodem po programie jeździłem. Owszem, przyjemnie przy tych 2000, ale ogólnie szału nie robi, chociaż nie mam do końca porównania, bo przed programem długo nie jeździłem tym samochodem. Z tego co się zorientowałem, Rogal bierze parę groszy mniej za przyjemność. A dla ciekawostki, ktoś właśnie na forum pytał o ten warsztat - TUTAJ LINK
-
[B5 ADR] Stuki w prawym/przednim kole
Kanał/podnośnik i organoleptycznie sprawdzić - innej opcji nie ma.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
-35 wjeżdża bez najmniejszego problemu.
-
[ALL] Klocki hamulcowe Otto Zimmermann - opinie
Albo jeszcze lepiej Ferodo Premier (w porównaniu do "normalnych" ATE)
-
[ALL] Czy Michelin Pilot Primacy to opony symetryczne czy asymetryczne ?
Asymetryczne są outside/inside - tylko tym się musisz kierować przy zakładaniu.
-
Auto Świat - dodatek eksploatacyjny o Audi
Wstrzymaj się!!! Wiesz ile za parę lat będzie wart
-
[ALL] Różnica w spalaniu po zamianie na większe koła
Kolejne pomiary dokonane -> spalanie skoczyło o max. pół litra, a i tak nie jestem do końca przekonany, że to od kół, bo jakieś 80% baku było spalone w mieście, w korkach i gazem lekko ostatnio nie operowałem
-
Auto Świat - dodatek eksploatacyjny o Audi
Do niedzieli powinien być w sprzedaży, chyba że Brać Klubowa się teraz tak rzuci i zabraknie
-
[B5 AFN] Moja A4
Światła z ledami występują chyba tylko jakoi ringi (engel eyes), a ringi do Audi
-
[B5 ADR] Odkleja się listwa drzwi
Moment !!! O której listwie mówimy? Tej na środku drzwi, czy tej na dole drzwi? Te listwy na dole są na zaczepy, a te na środku pewnie faktycznie na taśmę.
-
[B5 ADR] Odkleja się listwa drzwi
??? W B5 listwa siedzi na uchwytach i jest w środku "pusta", więc nie można jej przykleić bezpośrednio do drzwi, tylko do uchwytu.
-
[B5 ADR] Odkleja się listwa drzwi
Jak używałem poxipolu i też innego kleju dwuskładnikowego i po jakimś czasie trzeba zabieg powtarzać, więc butaprem wydaje mi się za "cienki" do tego.
-
[B5 AFN] Moja A4
Jak będziesz zakładał 17' to gleba koniecznie, bo przy tym zawiasie nie będę one dobrze wyglądały. W drugiej kolejności zmienił to drewno. Sam mam drewno, ale to Twoje jest paskudne (sorry). Następnie ściągnąłbym chromy z samochodu, światła na poliftowe itd...
-
Auto Świat - dodatek eksploatacyjny o Audi
Panowie, ale to przecież pisali laicy, a nie fachowcy jak My Poza tym, oni mieli raptem 2 strony do zapełnienia. Gdyby chcieli zrobić to dokładnie, to musieliby napisać 20 stron (w telegraficznym skrócie). Do zdjęć wzięli pierwsze Audi z brzegu i tak wyszło. Ale fakt faktem, że jakby któryś z Panów redaktorów zagłębił się troszczkę w nasze forum, ale nie spisał tylko link do strony, to zdjęcia znaleźliby dużo lepsze.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- [ALL B5] Co sądzicie o tych felgach ?
Dopiero co wsiadłem na 18' (z 15') i jedyny minus to dużo bardziej odczuwa się studzienki (i felga pewnie też do odczuwa bardziej). Poza tym, jazda jak na 15' dla mnie.- Felga AT - co sądzicie o tej marce i o tym modelu ?
Ponieważ to jest nadal 16' - dla mnie jedna i druga w tym rozmiarze będzie wyglądała nadal ... -> już napisałem wcześniej jak. I nadal uważam, że lepiej inaczej spożytkować te pieniądze. ...ale, nie biorąc jednak pod uwagę do jakiego samochodu to miałoby być, to stawiam na drugą. Idąc tym tropem, felga ta jest podobna do modelu RS6, a model RS6 nawet 17' w B6 wygląda zarąbiście. Dlatego rozważyłbym właśnie model RS6 - tutaj link - może w 16' też będzie wyglądało dobrze (uwaga - zdjęcia na aukcji przedstawiaja rozmar 18' bądź nawet 19).- Felga AT - co sądzicie o tej marce i o tym modelu ?
Pozwól, że zakończe już tą dyskusję.- Znaczenie ET Felgi
Jakiej firmy dystanse - nie wiem, nie używałem, więc z doświadczenia polecić nie mogę, ale na allegro coś napewno znajdziesz. Głównie jedna firma jest mocno widoczna (nie pamiętam nazwy). Co do wielkości dystansu, to mylisz trochę. Kupując felgę ET45 -> felga schowana z nadkolu (Kupując ET56 będzie ocierało o wewnętrzną stronę - musiałbyś dać conajmniej 11mm żeby jeździło w B6, a najlepiej 21-22mm, żeby dobrze wyglądało). Dajesz dystans 10mm i "robi" się ET35 -> felga prawie równo w błotnikiem. Możesz też dać dystanse 12mm przód i 15mm na tył = ET 33 przód i ET 30 tył. To też podobno podchodzi do B6 bez żadnych skutków ujemnych.- Felga AT - co sądzicie o tej marce i o tym modelu ?
Chyba nie wiesz co sam napisałeś, bo ewidentnie pijesz do mnie i do dibo. A za naśmiewanie się z Golfa też możesz zaraz dostać rugi, bo niejeden człowiek z forum miał wcześniej Golfa - to raz. A dwa - nawet Golf może wyglądać dobrze, a nawet lepiej od Audi. Wszystko zależy od człowieka i jego gustu. Poszukaj w Moja A4 wątku boberka o jego Golfie Cabrio - to się nazywa PASJA (ew. zboczenie ) a nie lans, koleżko. Po trzecie - tak się składa, że mam felgi tzw. szprychowe i widać, że nie masz pojęcia o czym piszesz, bo wcale ich nie trzeba szczoteczką ani ściereczką pucować, żeby były czyste. Wystarczy dobry środek + myjka. Zanim znowu coś napiszesz, to zastanów się dwa razy, bo niedużo Ci brakuje aby kogoś obrazić. A wtedy dostaniesz bana !!!- Znaczenie ET Felgi
Będzie pasowało, ale nie będzie za ładnie wyglądało - ET45 = koła schowane w nadkolach. Najlepiej dać dystanse 10mm (może nawet więcej) i wtedy będzie wyglądało jak należy. - [ALL B5] Co sądzicie o tych felgach ?