Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

soolek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez soolek

  1. Do B6 będzie pasowało: 225/45/17 235/45/17 225/40/18 235/40/18 To są idealne zamienniki. A szczegółowo możesz zobaczyć średnicę w kalkulatorach, do których są też linki na forum.
  2. soolek odpowiedział(a) na 19Martin86 temat w 1.8T
    Najlepiej będzie znaleźć kogoś z VAGiem z Twoich okolic, poprosić o zrobienie logów i wtedy szukać przyczyny.
  3. Osobiście mam zamiar jechać do Rogala i nikogo innego nie biorę pod uwagę (miałem do czynienia z Witkiem i pełen szacun), ale kolega tak z biegu zrobił sobie program i poprostu chciałem wiedzieć jak został zrobiony.
  4. 30/45 to będzie chyba wyglądał jak z workiem (albo raczej kilkoma) w bagażniku, a to raczej dobrze nie wygląda, więc lepiej druga opcja.
  5. Dobra, odkrywam karty. Program zrobiony przez Alta Racing -> http://www.chiptuning-tdi.pl/ Wcześniej o nich nie słyszałem i teraz po googlaniu, też wiele nie wiem, a program ... nie znam się, więc oceniał nie będę. Samochodem po programie jeździłem. Owszem, przyjemnie przy tych 2000, ale ogólnie szału nie robi, chociaż nie mam do końca porównania, bo przed programem długo nie jeździłem tym samochodem. Z tego co się zorientowałem, Rogal bierze parę groszy mniej za przyjemność. A dla ciekawostki, ktoś właśnie na forum pytał o ten warsztat - TUTAJ LINK
  6. Kanał/podnośnik i organoleptycznie sprawdzić - innej opcji nie ma.
  7. -35 wjeżdża bez najmniejszego problemu.
  8. Albo jeszcze lepiej Ferodo Premier (w porównaniu do "normalnych" ATE)
  9. Asymetryczne są outside/inside - tylko tym się musisz kierować przy zakładaniu.
  10. Wstrzymaj się!!! Wiesz ile za parę lat będzie wart
  11. Kolejne pomiary dokonane -> spalanie skoczyło o max. pół litra, a i tak nie jestem do końca przekonany, że to od kół, bo jakieś 80% baku było spalone w mieście, w korkach i gazem lekko ostatnio nie operowałem
  12. Do niedzieli powinien być w sprzedaży, chyba że Brać Klubowa się teraz tak rzuci i zabraknie
  13. Światła z ledami występują chyba tylko jakoi ringi (engel eyes), a ringi do Audi
  14. Moment !!! O której listwie mówimy? Tej na środku drzwi, czy tej na dole drzwi? Te listwy na dole są na zaczepy, a te na środku pewnie faktycznie na taśmę.
  15. ??? W B5 listwa siedzi na uchwytach i jest w środku "pusta", więc nie można jej przykleić bezpośrednio do drzwi, tylko do uchwytu.
  16. Jak używałem poxipolu i też innego kleju dwuskładnikowego i po jakimś czasie trzeba zabieg powtarzać, więc butaprem wydaje mi się za "cienki" do tego.
  17. Jak będziesz zakładał 17' to gleba koniecznie, bo przy tym zawiasie nie będę one dobrze wyglądały. W drugiej kolejności zmienił to drewno. Sam mam drewno, ale to Twoje jest paskudne (sorry). Następnie ściągnąłbym chromy z samochodu, światła na poliftowe itd...
  18. Panowie, ale to przecież pisali laicy, a nie fachowcy jak My Poza tym, oni mieli raptem 2 strony do zapełnienia. Gdyby chcieli zrobić to dokładnie, to musieliby napisać 20 stron (w telegraficznym skrócie). Do zdjęć wzięli pierwsze Audi z brzegu i tak wyszło. Ale fakt faktem, że jakby któryś z Panów redaktorów zagłębił się troszczkę w nasze forum, ale nie spisał tylko link do strony, to zdjęcia znaleźliby dużo lepsze.
  19. Dopiero co wsiadłem na 18' (z 15') i jedyny minus to dużo bardziej odczuwa się studzienki (i felga pewnie też do odczuwa bardziej). Poza tym, jazda jak na 15' dla mnie.
  20. Ponieważ to jest nadal 16' - dla mnie jedna i druga w tym rozmiarze będzie wyglądała nadal ... -> już napisałem wcześniej jak. I nadal uważam, że lepiej inaczej spożytkować te pieniądze. ...ale, nie biorąc jednak pod uwagę do jakiego samochodu to miałoby być, to stawiam na drugą. Idąc tym tropem, felga ta jest podobna do modelu RS6, a model RS6 nawet 17' w B6 wygląda zarąbiście. Dlatego rozważyłbym właśnie model RS6 - tutaj link - może w 16' też będzie wyglądało dobrze (uwaga - zdjęcia na aukcji przedstawiaja rozmar 18' bądź nawet 19).
  21. Pozwól, że zakończe już tą dyskusję.
  22. Jakiej firmy dystanse - nie wiem, nie używałem, więc z doświadczenia polecić nie mogę, ale na allegro coś napewno znajdziesz. Głównie jedna firma jest mocno widoczna (nie pamiętam nazwy). Co do wielkości dystansu, to mylisz trochę. Kupując felgę ET45 -> felga schowana z nadkolu (Kupując ET56 będzie ocierało o wewnętrzną stronę - musiałbyś dać conajmniej 11mm żeby jeździło w B6, a najlepiej 21-22mm, żeby dobrze wyglądało). Dajesz dystans 10mm i "robi" się ET35 -> felga prawie równo w błotnikiem. Możesz też dać dystanse 12mm przód i 15mm na tył = ET 33 przód i ET 30 tył. To też podobno podchodzi do B6 bez żadnych skutków ujemnych.
  23. Chyba nie wiesz co sam napisałeś, bo ewidentnie pijesz do mnie i do dibo. A za naśmiewanie się z Golfa też możesz zaraz dostać rugi, bo niejeden człowiek z forum miał wcześniej Golfa - to raz. A dwa - nawet Golf może wyglądać dobrze, a nawet lepiej od Audi. Wszystko zależy od człowieka i jego gustu. Poszukaj w Moja A4 wątku boberka o jego Golfie Cabrio - to się nazywa PASJA (ew. zboczenie ) a nie lans, koleżko. Po trzecie - tak się składa, że mam felgi tzw. szprychowe i widać, że nie masz pojęcia o czym piszesz, bo wcale ich nie trzeba szczoteczką ani ściereczką pucować, żeby były czyste. Wystarczy dobry środek + myjka. Zanim znowu coś napiszesz, to zastanów się dwa razy, bo niedużo Ci brakuje aby kogoś obrazić. A wtedy dostaniesz bana !!!
  24. Będzie pasowało, ale nie będzie za ładnie wyglądało - ET45 = koła schowane w nadkolach. Najlepiej dać dystanse 10mm (może nawet więcej) i wtedy będzie wyglądało jak należy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.