Treść opublikowana przez soolek
-
[ALL B5] Nowe kółka dla mojej A4 - co myślicie o tym wzorze ?
Fele założone. Opona 225/40/18, felga 8' z ET35 - zero tarcia itd. Koło prawie na równo z błotnikiem - ET 33 pewnie by było na równo. A tutaj jedna szybka fotka po montażu - po weekendzie może wrzucę coś więcej do wątku o Mojej A4. razk, dzisiaj widziałem na Espacie te fele w ciemnym chromie, tak jak ty chcesz, rozmiar chyba 17', może 18' (nie dojrzałem). Wyglądały zarąbiście, szczególnie podczas jazdy, więc bierz i nie zastanawiaj się dłużej. Koleś z allegro też jest OK - obsługa szybka i profesjonalna.
-
[ALL B5] Które felgi - pomóżcie
Fele zakupione i zamontowane. Jedna szybka fotka w pierwszym poście. Mogłem jednak wziąć 19'
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
Niestety sporo osób jest z zasady na nie dla tylnego spojlerka, ale przyznać trzeba szczerze, że wygląda całkiem dobrze na tym samochodzie. Zderzak przedni jest chyba fajny. Chyba, bo na fotkach kiepsko go widać. Felgi by się jednak trochę większe przydały - wzór niech zostanie. Jest bardzo fajny i inny niż ori. Dibo, ściągnąłbym jeszcze znaczki z błotników - jakoś nie pasuję to całości. I schowałbym troszeczkę rurki - za bardzo wystają wg. mnie. A tak poza tym, to bardzo fajna furka
-
Znaczenie ET Felgi
Sprawa wygląda tam samo...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja nie palę na takich imprezach No, no. Tramp w gębie potem niemiłosierny, prawie jak po Spocie.
-
[B5 1Z] Pisk hamulców po rozgrzaniu
A autopsji wiem, że niektóre klocki piszczą przez jakiś tam etap swojego zużycia. Miałem rewelacyjny zestaw tarcze Brembo + klocki Ferodo Premium i otóż te klocki jak przekroczyły mniej więcej połowę swojego żywota to zaczęły popiskiwać przy lekkim hamowaniu (przy małej już prędkości). Po jakimś czasie objaw ustąpił, a na klockach jeszcze trochę pojeździłem. Może to taki czujnik zużycia
-
[ALL] 235/35/19 - jakie powinno być ciśnienie w oponach ?
Michał, pozwól że ponownie się podłączę pod Twój wątek A ja bym chętnie usłyszał, ile wdmuchnąć to 225/40/18 do B5.
-
Znaczenie ET Felgi
ET 40 bardzo dobre - bezpieczne. Zawsze możesz dołożyć dystans 5 mm i będzie ET35 - równo z błotnikiem, co lepiej wygląda.
-
[ALL] Jakie śruby do felg Audi - kulka, czy stożek?
w sumie 5 sztuk śrub gdzieś upchnę przy kole.
-
[ALL B5] Nowe kółka dla mojej A4 - co myślicie o tym wzorze ?
to bylo tak pol serio beda ori dekle bo te EVO od felg mi nie leza edmondo jak juz bedziesz po montarzu to wrzuc fotke do oblookania OKI
-
Jakie marki i modele aut są z zrobione z blachy aluminiowej ?
Niektóre części mogą być wykonane z aluminium i różnych innych materiałów, ale tutaj chodzi o całkowite wykonanie karoserii samochodu jak np. A8, A2. Dlatego nie można powiedzieć, że S60 jest wykonane z aluminium.
-
[ALL] Jakie śruby do felg Audi - kulka, czy stożek?
Panowie, podłączę się pod temat, bo się trochę zagubiłem w temacie śrub. Teraz mam ori fele 15' ET 45 i śruby z łbem kulowym. Kupiłem nowe fele (nie ori) 18' ET 35 i dostałem do nich śruby stożkowe. Długość samego gwintu jest taka sama (nie pamiętam oznaczenia śrub). Rozumiem, że do nie ori felg mogą być stożki (zależy od felg). W związku z powyższym do zapasowego koła na ori feldze muszę wozić ori kulowe śruby??? Dobrze kumam ???
-
[ALL B5] Nowe kółka dla mojej A4 - co myślicie o tym wzorze ?
Opona 225/40/18. Właśnie felgi wniosłem do domku Jutro oponki przyjdą i montaż. Ja mam glębę -35/-35 i nie ma to śmigać bez żadnych dystansów.
-
[ALL B5] Prośba o pomoc w zakupie felg z oponami
sokolnh dał fajne pomysły, ale żaden z nich szału nie robi w 17'. Więc jeżeli ma być spokojnie, bez szaleństwa, to bierz jarko S-line, który wybrałeś - klasyczny wzór na którym B5 wygląda dobrze.
-
[ALL B5] Prośba o pomoc w zakupie felg z oponami
Renowacja to nie taki wielki problem, miałbym to w cenie 350zł za komplet Gość napisał że można je obejrzeć Rzeszowie, a tam jest potencjalnie kilka osób które by mogły pomóc zastanawia mnie jednak dlaczego gość wystawił chyba z kilkanaście aukcji właśnie z tymi felgami - taka taktyka handlu Chyba faktycznie zacznę od nr 4 Skoro renowację masz w takiej cenie, to można brać. Co do aukcji, to faktycznie co 2-3 dni ma wystawioną tą samą aukcję Poproś kogoś z Zielonej niech sprawdzi kolesia na miejscu i przy okazji felgi.
-
[ALL B5] Prośba o pomoc w zakupie felg z oponami
4 wygląda na ori (tylko 5 otworów). Stan ze zdjęć oceniam na całkiem całkiem. ET obstawiam 45, więc zaopatrz się w dystanse 10 mm o ile nie masz gleby zrobionej, bo wtedy opona 235 przy ET 35 podobno może trzeć o błotnik. 3 też wychodzi, że ori - sytuacja z oponami, dystansami jak wyżej. Ale tych bym nie kupił, chyba że do renowacji - spory odprysk lakieru. 2 repliki, ale nie doczytałem się żadnej firmy ze zdjęć. 1 dla mnie odpadają, gdyż mają za duże ET. Pomijam kwestie dystansu, ale przy tym ET (56) środek felgi jest jakby całkiem pionowy lub nawet lekko wysunięty na zewnątrz. Naocznie wygląda to dla mnei bardzo brzydko. Przy ET 45 i 35, środek felgi jest jakby lekko wklęśnięty i wygląda to dużo lepiej. Trzebaby to jednak zobaczyć na żywo o czym mówię. Obejrzyj nr 4 skoro jest koło Ciebie. Przymierz na samochód i jak będzie OK, to bierz. Jeśli masz zamiar zakupić nowe opony, to może skuś się jednak na nowe MAM w tym wzorze. Replika, ale dobrej jakości - tutaj masz LINK . Sam miałem kupić, ale ostatecznie wybrałem inny wzór.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Może i ja bym się podłączył do grupowej ściemy - zależy od terminu (bo od tego zależy kasa )
-
[ALL B5] White&Black
Eeee, panie :gwizdanie:. Piękna baza do dalszych modów
-
[ALL B5] Nowe kółka dla mojej A4 - co myślicie o tym wzorze ?
Hehehe, jutro takie u mnie właśnie wylądują , tylko black i 18'. Przymierzałem bardzo podobny wzór w 19' (black) do swojej i wyglądały zaje...
-
[B5 AFN] Malowanie dokladek zderzakow,a pytanie o listwy na drzwiach
O ile sie nie mylę, to nie chodzi o sam lakier, tylko o podkład do plastików jest specjialny podklad ktory stojuje sie na nasze dokladki... 9zł za 100ml. inaczej bez tego podkładu bedzie lakier odpadal wlasnie platami. O ile sie nie mylę, to nie chodzi o sam lakier, tylko o podkład do plastików jest specjialny podklad ktory stojuje sie na nasze dokladki... 9zł za 100ml. inaczej bez tego podkładu bedzie lakier odpadal wlasnie platami. A jakieś konkrety można prosić? Nazwa, producent, wygląd, link itd...
-
F1, Rajdy i Motorsport
No, tylko że im bliżej Barcelony, to wypowiedzi Theisena nie są już takie przekonywujące jak wcześniej. Z tonu wypowiedzi wyczuwam, że nie mają pojęcia co się dzieję, i zamiast ostro pracować motają się i nie wiedzą od czego zacząć, bo tyle jest do zrobienia. Obym i ja się mylił. A kur... obstawiłem mistrzostwo Kubicy w tym roku. Dobrze, że nie za kasę
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
pet3r ma rację. Przy czarnych listwach powinieneś dać lusterka na czarno. Jeżeli lustra zostają w kolorze, to listwy też na kolor, bo w tej chwili wyglądają jak oderwana od rzeczywistości (i to pomimo czarnych felg, relingów itd.). To, że w ori S4 listwy te bywały w innych odcieniu niż całość, to jeszcze nie znaczy, że było to rozwiązanie idealne stylistycznie. Maluj lustra, chętnie zobaczę jak to wygląda zanim się sam zabiorę za podobny mod
-
Jaki TV 42 cale ?
Ceny mogą być bardzo rozbieżne. Swoje 40 calowe LCD kupiłem w sierpniu za 5000 w sklepie internetowym, a w tym samym czasie w MM stał za 7300 !!! Rożnica kolosalna - za tą różnicę zapasło się PS3 i parę innych pierdół. Poszukaj sklepu internetowego w swoich okolicach. Niektórzy oferują transport własny - przywiozą, wniosą, rozpakują ... widzisz, co bierzesz, a cena dużo niższa. Dodam, że ich transport jest nawet lepszy - jeżeli coś się uszkodzi, to zwalasz na nich, a tak podczas transportu może się coś przydarzyć (odpukac ). W plazmach nie doradzę, ale napewno bierz 42 cale, bo te TV robią się szybciutko małe
-
[ALL B5] Zarwany i wytarty fotel kierowcy
Pranie wnętrza to 50-150 w zależności od myjni. Jeżeli znajdziesz fotel z taką samą tapicerką, to kup i wymień - rozwiązanie najszybsze i chyba wcale nie takie drogie. Ewentualnie kupić pierwszy dobry fotel (jak masz kubełek, to kubełek oczywiście) i przełożyć tapicerkę - robota nie jest chyba taka trudna - z pomocą forum napewno dasz radę.
-
[B5 ADR] Moja A4
Tak jak koledzy poradzili już. Zacznij od wymiany tylnych lamp - koniecznie, bo psują cały samochód. Następnie brewki out i ewentualnie zmiana na zespolone. Potem lekka gleba ... fele 17' lub 18' ... przyciemnić z lekka przednie szybki ... ramka grilla na czarny mat + może znaczek ... zdjąć znaczki z błotników ... a dalej to już się sam wykaż inwencją Po powyższych zmianach samochód będzie pierwa klasa