Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

soolek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez soolek

  1. fastest, a czego się pienisz ciągle? Trzeba było zadać odpowiednio pytanie w pierwszym poście (że powyżej 16' nie zakładasz, bo ... nie) i nie miał byś wogóle mojego komentarza, który tak Cię boli. Skoro nie możesz się pogodzić, że 16' calowa felga wygląda dla mnie w B6 nijak, to nie proś na forum o komentarze, albo uprzedź, że takich i takich komentarzy nie potrzebujesz, a nie wyzywasz mnie teraz od lanserów. Akurat tu Cię zmartwię, bo z daleka mój samochód się nie wyróżnia wogóle - jestem w trakcie likwidowania wszelkich chromów, które świecą na prawo i lewo i rzucają się wszystkim w oczy. Ale jak się przyjrzy jakiś maniak, to może doceni drobne zmiany - i to mi chodzi. A najbardzie mi chodzi o moje dobre samopoczucie. I jak ty będziesz miał dobre samopoczucie na nowych 16' felgach aluminiowych - to też się ciesz, ale ode mnie się już "odstosunkuj". Chciałeś komentarz, to dostałeś. Trzeba było najpierw pomyśleć, że może być jednak nie po Twojej myśli.
  2. W Castoramie można znaleźć "specjalne" podkłady i lakiery bezbarwne do o plastików samochodowych (do grilla kupiłem) - nie pamiętam jak się nazywają, ale firmy Motip, wiec całkiem dobrze. Jakiś czarny połysk też pewnie znajdziesz - zawsze możesz wziąć ze dwie różne puszki (ok. 30 zeta sztuka) i spróbować na innym plastiku jak to będzie wyglądało. I rób fotki jak się za to zabierzesz, to i jak skorzystam, bo też czarny fortepian za mną chodzi zamiast drewienka.
  3. Ja mam Championa (ze spojlerem oczywiście) od roku i jestem naprawdę zadowolony. Po zimie zero zużycia. Kosztowała 80 zeta w Norauto.
  4. Dołączam się do czynu społecznego - 4000 stron do końca roku. Z góry przepraszam, że będę pisał bzdury ale mój pracowy komp nie pozwala mi d... oglądać, więc wrzucić też nie będę miał co.[br]Dopisany: 18 Maj 2009, 12:25_________________________________________________No dobra, coś tam znalazłem o d... http://vili.us/hypno.html
  5. Nie kojarzę jako takiego ogłoszenia nt. temat, a w wątku poniżej możesz poszperać. http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t9029.0.html;highlight=czym+się+zajmuje
  6. I teraz jest coool - jeszcze tylko fele 17' lub 18' i będzie
  7. Do Lowtec mam u siebie założone amorki MTS Technik - utwardzone i skok zmniejszony o 25mm -> jestem zadowolonu. Ale apetyt rośnie w miarę jedzenie (z pół roku dopiero mam taki zestaw) i chyba teraz bym się zdecywał na gwinta. -40 jednak fajniej by wyglądało niż -35 a podobno nie jest tak wcale twardo na gwincie, a przynajmniej nie nurkuje przy hamowaniu i zadziera nosa przy starcie (na podstawie opinii z forum).
  8. Ale w co nie wierzysz, bo nie bardzo rozumiem? Ty masz trochę inny silniczek, więc nie bardzo można porównywać. Z tego co się orientuję, taka moc w AFN to nic specjalnego - od rocznika chyba '98 szła ostatnia wersja oprogamowania, gdzie 115 KM bazowo to był standard. Tutaj nic nie uciekło, bo samochód ma mały przelot i jest w bardzo dobrym stanie, najwidoczniej. Zresztą niedługo u siebie chyba zrobię program, a mam tą samę wersję oprogramowania, więc się okaże ...
  9. Jak dla mnie wzór trochę przekombinowany, ale to oczywiście kwestia gustu. Co do chińszczyzny/plasteliny - póki nie sprawdzisz, to się nie dowiesz. Wszyscy odradzają, tylko jakoś mało ktoś miał doświadczenie z takimi felami. Chyba jeszcze nie spotkałem przypadku, żeby ktoś na forum napisał - nie kupujcie tych felg, bo się pogięły. A sądzę, że co poniektórzy pewnie by się pochwalili, gdyby takie cóś nastąpiło. Jak ktoś napisał nawet do S4 wsadzają repliki (jakie konkretnie, to nie mam pojęcia). Jak ori zaliczysz dziurę, to też nie masz gwarancji, że wyjdzie z tego cało. Znajomy ma AEZ 17'. Niby renomowana firma, pewnie wytrzymałe i ... po sezonie dwie do prostowania.
  10. Good choice Oprócz zakładania na ori amory - przemyśl to jeszcze, bo potem założenie znowu amorków to kolejny wydatek.
  11. Kat jest! W jakims stanie nie wiem, nie był "rozbierany" Dodam jeszcze dla ciekawostki, że na walniętej przepływce wyszło 114,5. Po założeniu nowej przepływki Bosch'a wyskoczyło jak widać.
  12. Ja mam właśnie takie sprężynki co Solar pokazał. I z tej firmy jest też gwint. Proszę -> KLIK na link
  13. Na myśli mam oczywiście zewnętrzną stronę na czarno, boczki ramion i środek w chrom jak już pisałem wcześniej. Będzie KOX
  14. Kupuj nową klamkę - też tak zrobiłem (40 zeta z przesyłką). Jedna mała sprężynka wymieniona a jaka radość zapanowała Poza tym mam jeszcze głośniczek, klameczkę i coś tam jeszcze w zapasie na ewentualną wymianę
  15. Dokładek nie maluj. Akurat w B5 to wcale nie wygląda najlepiej. Gleba koniecznie (o ile wogóle masz zamiar coś robić), bo tył wygląda jak w Allroadzie Kieruneczki boczne na białe i na początek będzie fajnie.
  16. Podzielam powyższe zdanie.
  17. Z powyższych to postawiłbym na TA-Technix. Używki to za bardzo nie wiadomo jakie. Sprężyny mogę polecić Lowtec (na allegro dawali za ok. 360 zeta) - u siebie mam -35/-35 i jestem zadowolony. Co do zakładania samych sprężyn do używanych amorków, to odradzam. Szybko mogą paść i wtedy drugi raz płacisz za wymianę - sprawdzone niestety na własnej skórze. U siebie amorki miałem 65-70 % przód i 60-65 tył. Założyłem niższe springi i po 3 tygodniach już szperałem na allegro za amorkami, bo na starych już się nie dało jeździć (szalę przeważyło to, że na jednej z hopek tył podskoczył powyżej mojej głowy a przód zaszorował o asfalt ;( ) Kupiłem amorki MTS Technik (utwardzone, skok zmniejszony o 25mm) - jest OK, ale teraz chyba połasiłbym się na gwinta i glębę -40. Taka gleba wygląda już bardzo dobrze, a z komfortem nie powinno być tragedii.
  18. Te czarne fele wyglądają KOX. Jak nic malować na czarno
  19. Passat B5 = Audi A4 B5 (w kwestii hamulców). Oczywiście były tarcze 282 mm i 288 mm w obydwu, ale jakie wersje miały które tarcze, to nie wiem.
  20. fastest, kołpaki to oczywiście ironia. Ale przynajmniej moim zdaniem wydanie 1600 złotych na aluminiowe felgi, które nie robią żadnego efektu (a 16' na B6 nie robi), jest zbędnym wydatkiem. Lepiej już faktycznie wydać 500 na stalowe a pozostały tysiąć zainwestować w coś innego. B5, które posiadam wychodziło z salonu na 15' - zerknij w mój profil na seryjne 15' i zobacz czy wygląda dobrze, tym bardziej na seryjnym zawiasie. Wygląda(ło) tragicznie, tym bardziej, że jest ET45 czyli fele mocno schowane w nadkolach. Ostatnio założyłem 18' (fotek jeszcze brak) i powiem szczerze, że mimo wielu opinii, że to przesada (wielkość), to wcale nie jest tak źle. Jedyny minus, to dużo mocniej czuć studzienki. Wszystkie inne doły, nierówności czuć tak samo jak na 15' (dodatkowo mam utwardzone i obniżone zawieszenie, czyli generalnie czuć mocniej niż na ori zawiasie). No ale ja jestem chyba jednym z maniaków, bo ostatnio wsiadłem do szefa Laguny (na 16') i ... w koleinach samochów prowadzi się tak samo jak mój (mimo węższych opon 205 do 225 u mnie), ale od bujania się nadwozia o mało nie dostałem choroby morskiej.
  21. Obawiam się kolego, że większość opinii będzie podobnych do mojej, bo tutaj udzielają się głównie maniacy. Jak poczytasz wątku o felgach to sam zobaczysz. A poza tym, zapytałeś czy w będą wyglądać OK na B6 ?! Tak? To Ci napisałem, że nie będą i według mnie lepiej zainwestować w ładne kołpaki, a pozostały tysiąc przeznaczyć np. na chipa. A skoro nie jesteś maniakiem, to parę ładnych skrzynek gorzały Jeżeli pytasz o opinie, to musisz się liczyć też z takimi jak moja.
  22. Oczywiście, że tak. Poczytaj i pooglądaj trochę forum, a zobaczysz, że 16 w B6 to "niewyglądają" nawet nijak - szkoda pieniędzy na felgi. 17' to minum co można założyć, żeby dało jakiś efekt.
  23. Jak 16, to lepiej kupić ładne kołpaki - będzie sporo taniej a efekt taki sam.
  24. Aha, czyli jednak wolą, żebyś poszedł do innego - dużo zależy niestety na kogo trafisz.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.