Treść opublikowana przez soolek
-
[B7 BKE] Czy warto kupić ?
Jeżeli chodzi o cenę - to myślę, że warto, bo są w całkiem dobrym stanie. Natomiast rozmiar 16' do B7 - zginie na tym aucie, nie zrobi żadnego efektu. Jeżeli samochód ma wyglądać lepiej po założeniu alu-felg, to trzeba kupić 17', a najlepiej 18'.
-
[B5 ADR] Co sadzicie o tych oponach ?
Jeżeli chcesz mniejszy profil, to musisz wybrać poniższe rozmiary (szersze) 195/65R15 634,5 mm 0 mm 0 % 205/60R15 627 mm +7,5 mm 1,2 % 215/60R15 639 mm -4,5 mm -0,7 % 225/55R15 628,5 mm +6 mm 0,9 % Inaczej to, jak pisał angelo, licznik będzie przekłamywał i samochód będzie wyglądał śmiesznie -> przy profilu 50 średnica koła zmniejszy się o prawie 6 cm !!!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Co z twoją furą ? Sprzedałeś czy tylko z profilu zniknęła ? Chyba poszła
-
Jakie imie dla syna/córki ?
Teraz to pewnie kolega pójdzie bardziej w kierunku: TypeR V(i)TEC
-
Jakie imie dla syna/córki ?
Warcisław, Desdemona, Ekspedyt ... ...a tutaj napewno coś znajdziesz -> KLIK
-
[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD
Fajnie, fajnie, ale fele święcą się "jak ... psu na wiosnę" - dla mnie to za dużo. Przednie ringi powinny też iść w czarno, skoro brak jest jakichkolwiek innych chromów na aucie (felgi pomijam, bo to inna bajka).
-
F1, Rajdy i Motorsport
W tamtym sezonie też były takie rewelacje i ... nic się nie sprawdziło. Raikkonnem ma jeszcze kontrakt na przyszły sezon a Massa chyba też w tamtym roku podpisał nowy na dłuższy czas (chyba, że coś już pokręciłem )
-
[ALL] Jakie felgi
Hmmm A podnosiłeś samochód i kręciłeś kołami? Trze coś? Może zaciski nie do końca odbijają i klocki trą o tarczę? Po założeniu nowych felg człowiek zazwyczaj nasłuc**je, czy wszystko OK i może zauważyłeś coś, na co wcześniej nie zwracałeś uwagi. Po dokręceniu śrub to raczej nie ma prawa nic trzeć (???) Śruby masz raczej dobre - też mam stożki u siebie.
-
[ALL B6] Jakie dystanse do 16" ?
Grzechu, daruj sobie teraz dystanse. Obawiam się, że efekt będzie mizerny przy 16', więc szkoda kasy. Twoje fele nie są mocno schowane w błotniki, więc ja bym sobie darował.
-
[B6 BDH] Przetarty tylni błotnik
Da się to zrobić. Miałem nawet większe wgięcie i nie widać (tzn. coś tam widać, ale niestety to tylko i wyłącznie wina lakiernika bo trochę mało kasy było zaraz po zakupie, więc lakiernik nie był pierwsza klasa). Znajdź dobrego lakiernika i śladu być nie powinno.
-
[ALL B6] Jakie dystanse do 16" ?
Dibo napisał, że można śmiało wsadzać - ja aż tak biegły w temacie nie jestem, więc nie zaprzeczam/nie potwierdzam
-
[B6 AWX] Moje wyrezane 17-stki
Według mnie efekt jest ... żaden. Powiedziałbym wręcz, że te felgi straciły swój urok. Taka kombinacja kolorystyczna jak najbardziej pasuje do MAM8, ale do tych felg już chyba nie. Sorry... Ale to tylko moje zdanie. Gusta są różne jak wiadomo ...
-
[ALL B6] Jakie dystanse do 16" ?
Pytanie jeszcze, jaka zawiecha i w jakim stanie amorki, bo jak zrobi np. ET 30 (dystanse 12mm), to może przodek na dołach lub zakrętach trzeć o nadkola ...
-
[ALL B7] Pytanie o felgi 19 cali
gregory, ale jak nie zdejmiesz feli z samochodu, to nie będzie miał pewności, czy to MAM czy ori - w przypadku np. wzoru S8 wyglądają identycznie
-
[B5 AFN] Szary Avancior po glebie na Black 18'
Jest rozważany 5mm, ale bardziej niepokoi mnie lekko wyższa dupka niż przód (za mało skręcili amorki przy montażu i stoi deko wyżej niż przód)
-
[ALL B6] Obniżenie i jaki zawias najlepiej
malik pojechał po całości Zakładając, że w Holandii drogi są dobre i Twoje amorki nie są mocno zużyte, to możesz wymienić same sprężyny - producenta i obniżenie wybierz sobie sam, proponuję celować w -40/-40. Wygląd zmienia się na dużo lepszy, a pozostają jeszcze resztki komfortu. Proponowałbym jednak założenie kompletu sprężyny + amorki (utwardzone), bo będziesz miał dość szerokie opony i może się zdarzyć, że na ori amorku może dobić do błotnika. Ori amorki po założeniu obniżonych sprężyn zużywają się szybko. W Polsce, ale nie wiem jak w Holandii.
-
[ALL B6] Jakie dystanse do 16" ?
Zdejmij jedną felgę i na jej tylnej części będziesz miał oznaczenia, np. 7x16 ET 45. Na Audi dobrze wygląda ET 35, czyli koło jest prawie na równi z błotnikiem a nic nie ociera. Mająć ET 45 (często w ori felgach) dajesz 10mm dystans i masz ET 35.
-
Zakup części w USA - procedura
Jeżeli paczka przyjdzie za pośrednictwem firmy kurierskiej (pracowałem w imporcie), to ... firma poinformuje Cię o przyjściu paczki i poprosi o poniższe dokumenty: - upoważnienie do odpraw celnych dla ich agencji celnej - kopię dokumentu tożsamości (prawdopodobnie), a jeżeli towar przyjdzie na firmę to kopię dokumentów firmy - tłumaczenie faktury, czyli opis przesłanego przedmiotu aby mogli mu nadać numer taryfy celnej - cło i VAT płacisz firmie kurierskiej, która za Ciebie opłaca go do urzędu celnego; praktyki są różne, być może będziesz musiał dokonać przedpłaty przed odprawą, lub przesłać potwierdzenie po odprawie ale przed dostawą towaru lub zapłacisz powyższe przy odbiorze paczki kurierowi (w przypadku przesyłki na firmę - napewno przy odbiorze). Najlepiej dowiedz się od sprzedającego jak wyśle paczkę i sprawdź u dostawcy jakie ma wymagania. Czasami różnią się dość znacznie, bo Urzędy Celne mają takie pomysły, że to przechodzi wyobrażenie ludzkie.
-
[B5 AFN] Avancik quattro
Ma Q i spryski - całą resztę można bez większego problemu dorezać. Zajebis... baza do dalszych modów Jak będzie ją przywoził na części do PL (kiedyś), to daj znać - wezmę parę rzeczy
-
F1, Rajdy i Motorsport
Uwielbiam Go !!! Jest dla mnie mistrzem
-
[ALL B7] Pytanie o felgi 19 cali
Jak dla mnie żadne - zbyt kombinowane dla mnie te nowe wzory felg. Ale pierwsza klasa wyglądają poniższe felgi Oettinger'a - w W-wie pomyka B7 na takich właśnie 19' i wygląda poprosty pierwsza klasa (delikatnie powiedziane). 19' by Oettinger
-
[B5 AFN] Szary Avancior po glebie na Black 18'
Mały update się pojawił - patrz pierwszy post
-
[ALL] Jakie felgi
Do Twojego koloru felgi z czarnym akcentem będą Z tych trzech najbardziej podobają mi się MOMO Ten S Black Potwierdzam - zerknij u mnie (zaraz pojawią się nowe fotki). Ale ... jeśli już koniecznie chcesz wybrać któreś z tych felg, to nr 1. Dwa pozostałe modele mają chromowane tylko ramiona, bez rantu, co dla mnie wygląda słabiutko - jednak jak wiadomo, o gustach się nie dyskutuje.
-
[B5 AHH] Czerwony avant TDI GTI
Eeeeee, tył wygląda jak w jakimś koreańcu z lat '90 Ale poza tym pokaż mi koreańca z lat 90 podobnego do tego cacka, a ja stawiam krate OK, M'ka w coupe jakoś się jeszcze broni, ale sedan
-
[B5 APU] BLACK CURRANT by PARAF
Panowie, 17' to naprawdę nie jest max, nie ma się czego obawiać. Takie opinie rozsiewają chyba osoby, które nigdy nie jeździły na dużych felgach lub są milośnikami maksymalnego komfortu. Po przejściu z 15' na 18' nie odczułem spadku komfortu (pomijam podjeżdżanie pod krawężniki, ale chociażby ze względy na zawieszenie powinno się tego dokonywać ostrożnie). Bardziej słychać zapadnięte studzienki - jedyny minus. A samochodzik Q