Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

soolek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez soolek

  1. Hehe, może zrobimy klubowy wylot to Chorwacji Byłem w tamtym roku (i jeszcze wcześniej 2 razy) i w tym ponownie mnie kobiety wyciągają, żeby tyłki posmażyć - Makarska, a konkretnie PISAK. Korki tylko w weekendy. Ja zazwyczaj wyjeżdżałem poniedziałek/wtorek i powrót w tych samych dniach. Najlepszy czas W-wa - Split/Makarska -> 20 godzin, w tym jakieś 4 godziny błądzenia po Słowenii, bo niektórym się chciało zaoszczędzić 30 EUR na winietę i jechać bokami (wylądowałem gdzieś na górze w lesie na żwirowej drodze, gdzie ledwo zakręciliśmy Paskiem). Droga powrotna Makarska - W-wa -> 16 godzin. Wyjazd zazwyczaj w godz. 14-15 i jazda nocką przez Czechy/Austrią/Słowenię = brak korków. A może ma ktoś jakieś sprawdzone namiary na okolice Makarskiej ??? W tym roku się trochę za późno obudziły pewne osoby i termin, który znalazłem nie bardzo mi odpowiada (dojazd i wyjazd właśnie w weekend ) Poza tym planuję wybrać się na jakieś Plitwickie Jeziora - może ktoś może podrzucić namiary na jakiś nocleg, albo cóś ???
  2. Kozi, wstaw "normalny" zestaw tarcze Brembo + klocki Ferodo Premier (miałem w poprzednim aucie i bardzo sobie chwaliłem - przede wszystkim nie męczył się na mieście). Same klocki sporo dają - miałem Ferodo (nie wiedziałem o tym) a założyłem ATE i pogorszenie jest odczuwalne. Mam ten sam problem - zimowe 15' i postawię właśnie na powyższy zestaw.
  3. Dibo, kup puszkę czarnej farby (Hammerite na metal ), psiuknij te dywaniki, strzel fotkę, wstaw na forum ... i będzie spokój. Albo użyj PhotoShopa
  4. soolek odpowiedział(a) na bajk temat w Audi A4 B6/B7
    Rozmawiaj z malik'iem. Ostatnio złożył właśnie Tein'a do swojej S4 B7, więc coś ci może doradzi.
  5. i spijać z sutka.... :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: A jak ktoś już nie jest w stanie dosięgnąć do sutka ???
  6. Na porządne hamowanie wystarczy zestaw tarcze brembo + klocki ferodo premier. Taki zestaw na miasto jest extra. Wielokrotne hamowanie na światłach i cały czas ta sama skuteczność. Dobra skuteczność. Nie jestem pewien, czy tarcze są tak dobre, ale klocki napewno. U siebie założyłem ostatnio ATE, a zdjąłem Ferodo (wcześniej nie wiedziałem, co takm siedzi) i osłabienie jest odczuwalne.
  7. Polecam zestaw tarcze Brembo + klocki Ferodo Premier/Premium (cen do Audi niestety nie znam, ale pisz do TOM77 - ma dobre ceny). Do siebie założyłem klocki ATE. Przy zmianie okazało się, że wcześniej były właśnie Ferodo. Niestety ATE dużo słabiej sobie radzi.
  8. Dobrze pacanom! Jak będę miał się pozbywać starego samochodu, to chyba popoluję na takich pi..pi...pi... - ciekawe jak się będą tłumaczyć jak wjadą mi w d...
  9. soolek odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    Najpierw to chyba gleba, ściema, ściągnięcie oznaczeń?! Aaa, no i koniecznie pomaluj dokładki/zderzaki w kolor nadwozia. Ja pierd...fura kox.
  10. W Wawie też mi krzyknęli 250 za wstawienie rurku zamiast kata + wymiana plecionki. Póki chipa nie będę robił, to nie tykam tematu, bo szkoda kasy (jeśli plecionka i kat jeszcze żyją oczywiście).
  11. Najlepiej będzie użyć Potem spokojnie sobie poczytać i będziesz wiedział WSZYSTKO. Proszę bardzo
  12. Golf będzie oszczędniejszy i powinien być tańszy w eksploatacji (przednia zawieszka) - chyba, ze eksploatacja też będzie sponsorowana. Ja np. uwielbiam kombi, bo wrzucam tam co chcę i kiedy chcę, bez zastanawia się, czy wejdzie (parę lat wcześniej też tak było). A tak będą szczerym, to mając lat 18 cieszyłbym się z jakiegokolwiek samochodu. Ale wymaganie się zmieniają, więc może najlepiej dyskretnie wybadać jaki samochód mu bardziej pasuje.
  13. Panowie, przy tej cenie rozrządu to wogóle nie warto rozważać innych opcji - wymiana i tylko wymiania. To podstawa przy kupnie samochodu z niewiadomego źródła. A przebieg 128kkm dla 9letniego auta uważasz riko za realny? To jest 14 kkm rocznie - diesele w Niemczech takich przebiegów nie robią. Wymieniaj i się nie zastanawiaj.
  14. Wiem, wiem, że ja znowu nie o d... (sorry), ale może wspomożecie jakimiś namiarami na tłumikarza (najlepiej Targówek/Białołęka), gdzie dostanę ... dwie końcóweczki z Passata B6, diesel lub benzyna, ciemne/czarne I fotki poglądowe.
  15. Przód OK. Z boku całkiem, całkiem. Tył -> masakra Czyli...wywal szybko te światła tylne i usuń oznaczenia modelu lub przyklej je w "normalnym" miejscu.
  16. 225/40/18 W wulkanizacji nabili ok. 2.7 Zostawiłem 2.6 przód, 2.7 tył - jutro samochodzik będzie załadowany po dach.
  17. A ile czynnika Ci dobijają przy napełnianiu? Sprawna klima może przez rok "wydoić" chyba do 40% czynnika - jeśli śmigasz praktycznie non-stop.
  18. wiem, wyrzucam 1BE i chce wrzucic n owy komplet. jak pisalem najwazniejsze zeby przod byl nizej np. -40/-30 i jeszcze na dodatek 2.8 quattro Z Lowteca zestaw do sedana był -35/-30, tylko nie pamiętam, czy akurat było do Q, bo chyba trochę insze tam są sprężynki. A może gwinta? Lowtec ma. Ja właśnie nabrałem ochoty, ale to dopiero jak nie będę wiedział co z pieniędzmi zrobić
  19. Niestety, ale tak bywa. U mnie szum był najbardziej odczuwalny przy 70-80 km/h. Przy 140 nie słychać było kompletnie nic, a co najlepsze było ogólnie ciszej, niż przy np. 90. Dziwne, ale z życia wzięte.
  20. Sprężyny Lowtec (najtaniej-allegro-mam takie -35/-35), Weitec (dobre za rozsądną cenę), i ... cała reszta markowych. Koniecznie zmień amorki na twardsze i z krótszym skokiem - inaczej będziesz dwa razy rozbierał zawiechę, bo ori amorki szybciutku padają, jeśli nie są nófki sztuki.
  21. Janex, chyba Ci dużo za dużo pali. Te silniki przy normalnej jeździe mieszczą się w 6 litrach (bez ciągłego używania czerwonego pola oczywiście). Mój na klimie, trasa/miasto 50/50 zadowala się 6,3. Max co osiągnąłem to 6,9, a turbinka jest co raz przedmuchiwana, często też krótkie trasy, więc zimą samochód się dopiero co nagrzewał a już był wyłączany. Poszukaj na lokalnych spotach kogoś z VAG'iem i będzię coś wiadomo.
  22. Oj, żebyś się nie oszukał. Już nie jednego z antenką na dachu zwinęli, więc tak ślepo bym w to nie wierzył. Rozsądek + oczy dookoła głowy i jakoś się żyje. Fakt, że rozsądek czasami zostaje w domu, a oczy bywają zmęczone ...
  23. Nie wiem czy zauważyliście ale jak klikniecie na zdjęcie to mimo że otwiera się Wam w nowym oknie to jest nadal małe. Dopiero ponowne kliknięcie na otwarte w nowym oknie zdjęcie powoduje załadowanie w pełnym rozmiarze. Fotki mają rozmiar 1024x768 także zderzak w miarę widać Widzieliście, widzieliście. Już całkiem taka noga nie jestem w tych sprawach. Chyba mój pracowy komp coś nie domaga, albo śpiący byłem :>, bo kiepsko widziałem. Teraz się przyjrzalem i ... nie jest źle, ale bym tą siatkę na coś innego wymienił ... tylko na co
  24. No i masz odpowiedź !!!. Na 99% stawiam na poduszki amortyzatora czy łożysko - różnie to nazywają. Też popełniłem ten błąd w nieświadomości i zmieniłem same amorki, a potem mnie kur... strzelała, bo coś pukało - przeklinałem amorki, bo kupiłem twardsze ale tzw. no namy i podobno miałyby pukać na sztycy (???) Musiałem ponownie zapłacić (ale już innemu mechanikowi) za rozebranie amorków i wymianę poduszek. Teraz jest cisza, a morki są gites - ostatnio byłem na przeglądzie nie było się do czego przyczepić.
  25. Opony, opony, opony. Dzisiaje jeszcze jeździłem na 15' i zastanawiałem się, które łożysko wyje. Wieczorem założyłem nowy komplet 18' i ... cisza jak makiem zasiał. Fakt, że stare 15' były już prawie na wykończeniu, ale wydawały takie dźwięki, że szok.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.