Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

soolek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez soolek

  1. No właśnie się wczoraj przespałem i ... wytrzeźwiałem jak policzyłem złotówki Ale chyba next będzie właśnie E46, bo B6 jakoś mnie kręci - może się za dużo na spotach napatrzyłem
  2. ale że o szo chodzi ?? Żeś Ive namącił dzisiaj. Lata dzisiaj po forum, jak kot z wywieszonym pęcherzem, i karze se obrazki w avatar w wstawiać.
  3. Tylko, żeby się nie okazało, że to jakiś cichy głos na kaczora za półtora roku ...
  4. Całkiem nieźle. 320d 136KM jest trapiony przez pompę VP44 (chyba dobrze pamiętam) - taka panuje opinia, ale jakoś przykładów z życia na forum BMW brak. 320d 150KM (czyli po lifcie 2001) - generalnie OK, ale trzeba uważać na wtryskiwacze CR, czyli lać dobre paliwko. 330d 184/204KM - silnik podobno pierwsza klasa i jakoś nie nadmiernie paliwożerny. Typowych usterek nei wyczytałem. Reszta, to jak u nas, czyli turbiny, zawiecha ... czyli zależy od poprzedniego właściciela i stanu naszych dróg. Więcej na razie nie wiem, bo dopiero wczoraj wieczorem mnie tak naszło na Biiemdabalju, więc całego forum jeszcze nie przeryłem. Jakby mi gotówka pozwoliła, to bym spróbował Beemkę (tylny napęd od zawsze mi się śnił po nocach), ale chyba na razie muszę odpuścić
  5. eeee , dla mnie za małe , raczej eSa w avancie only
  6. No wkur... mnie jeszcze Zaraz będę musiał iść kolejny kredyt wziąć Adrian na zime wegiel mozna zastapic starymi kartonami Joke Mi sie osobiscie podoba w takiej budzie I tak już całą zimę nie paliłem - zwroty za grzanie mam. Trzeba było za coś fele kupić
  7. No wkur... mnie jeszcze Zaraz będę musiał iść kolejny kredyt wziąć
  8. Wynika to pewnie z faktu, że B6 weszło w 2001 roku, a E46 w 1998 - taka trochę rożnica pokoleń.
  9. Na moją GOLD Visę zbierasz ... Dobzie, dobzie
  10. W sumie do jakiejś tam partii by się zapisał w końcu ... Gdzie wysłać wniosek?
  11. Oby tylko tobie się noga nie powinęła i żeby jakieś tam S3 Ci się nie przydarzyło - jednego nieszczęśnika już nam w klubie starczy
  12. A miało być tak piknie ... ;(
  13. i gold visa nie zapomnij dołożyć Rozumiem, że przy okazji spłacisz też ... I tak oto rodzą się przyjaźnie na całe życie
  14. Panowie, jak kupimy sobie kiedyś po nowej sztuce BMW i Audi, to wtedy możemy sobie porównywać awaryjność. A o używkach to sobie możemy ... wszystko zależy od poprzedniego właściciela/właścicieli. Niestety, każdy nowszy model jest coraz mniej idiotoodporny i nie mamy na to wpływu. Więc, czy to będzie BMW, Audi, Honda itd. - wszystko się może psuć. Co do wahaczy - 2 wahacze u nas = komplet tulei na przód w BMW i zawieszka jak nowa (to tylko taki malutki przykładzik, jak już wahacze zostały wywołane).
  15. Ive, to podrzucę Ci moją Niuńkę, to se porezasz trochę (według moich rad)
  16. Modelu nie pamiętam, ale kupiłem od tego gościa z linku (tylko on chyba to sprzedaje). Te akurat chyba powinny pasować do Ciebie, ale zawsze mailowo możesz potwierdzić u sprzedawcy. http://moto.allegro.pl/item659351516_amortyzatory_sport_audi_a4_b5_passat_3b_3bg_od_mts.html
  17. Jak zawsze w Polsce. Są sukcesy - wynosimy na piedestały. Są porażki - do widzenia A gdyby się jednak okazało, że podwójny dyfuzor jest niezgodny z regulaminem technicznym? Brawn, Wiliams i Toyota mogłyby być teraz w końcówce, a BMW mogłoby święcić triumfy udoskonalając KERS. Powyższe 3 zespoły zaryzykowały i opłaciło im się. BMW nie ryzykowało i tym razem przepadło. Red Bull znalazł inne "myki" i nieźle na tym wychodzi... Takie życie.
  18. Generalnie jestem wielkim zwolennikiem "Czarnego", ale w Twoim wypadku jest dobrze tak jak jest. Jedyne co bym zrobił (też nie jestem do końca przekonany), to relingi na czarno i ramka grilla. Może jeszcze fajki czarne, proste. Ringów z przodu i tyłu raczej nie ruszaj. Ja u siebie na próbę pooklejałem i ... na razie nie zdecydowałem się na ich malowanie.
  19. Dokładnie. Ross Brawn jest autorem wszystkich sukcesów Schumachera, najepierw w Benettonie, potem w Ferrari, więc tylko zmieniały się tylko teamy/nazwy itd., a człowiek ten sam. A w Red Bullu kto projektuje bolid? Adrian Newey - kolejny geniusz. Prawda jest taka, że wygrywają bolidy tych dwóch wyżej wspomnianych Panów - jest tak już od wielu lat. Zmieniają się tylko i wyłącznie nazwy teamów. A BMW? Przejęło mało liczący się team, z pewnymi ludźmi, którzy jak widać nie radzą sobie. Nawet najlepszy szef nie jest w stanie zdziałać dużo, jak nie ma odpowiednich ludzi. Ale w sumie powinien sobie takich ludzi zapewnić - jednak w tym światku nie jest to takie proste.
  20. Ale ta czarnula jest po prostu ... brak mi słów
  21. Największym minusem dla mnie jest to, że chyba właśnie mi się znudziło ... Przesiadka na 320d E46
  22. Odpada, bo kasy więcej inwestować nie chcę/nie mogę.
  23. Odświeżę temat, bo jakoś mi dzisiaj BMW padło na głowę...Jakoś tak naszła mnie chęć na zmianę, ale że B6 Q jest poza moim zasiegiem (chyba), to zacząłem myśleć o Beemce. Czy o silniczku 320d 136KM możecie coś powiedzieć krótko? (Na fora BMW dopiero się wybieram :gwizdanie:)
  24. Mechanik czymś tam mi psiukał, ale efekt krótkotrwały Od piątku wieczór do niedzielnego popołudnia była cisza. Teraz zrobiłem znowu 100km do domku i pod domem zaczęła lew strona znowy skrzypieć. O so chozi Kur...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.