Treść opublikowana przez soolek
-
Chyba czas na zmiane, BMW 3 hyhyhy
No właśnie się wczoraj przespałem i ... wytrzeźwiałem jak policzyłem złotówki Ale chyba next będzie właśnie E46, bo B6 jakoś mnie kręci - może się za dużo na spotach napatrzyłem
-
[AFN+] Keżorowóz
ale że o szo chodzi ?? Żeś Ive namącił dzisiaj. Lata dzisiaj po forum, jak kot z wywieszonym pęcherzem, i karze se obrazki w avatar w wstawiać.
-
[B5 AGB] My S4 Avant Quattro- nowe foto strona 12, nowa cena :)
Tylko, żeby się nie okazało, że to jakiś cichy głos na kaczora za półtora roku ...
-
Chyba czas na zmiane, BMW 3 hyhyhy
Całkiem nieźle. 320d 136KM jest trapiony przez pompę VP44 (chyba dobrze pamiętam) - taka panuje opinia, ale jakoś przykładów z życia na forum BMW brak. 320d 150KM (czyli po lifcie 2001) - generalnie OK, ale trzeba uważać na wtryskiwacze CR, czyli lać dobre paliwko. 330d 184/204KM - silnik podobno pierwsza klasa i jakoś nie nadmiernie paliwożerny. Typowych usterek nei wyczytałem. Reszta, to jak u nas, czyli turbiny, zawiecha ... czyli zależy od poprzedniego właściciela i stanu naszych dróg. Więcej na razie nie wiem, bo dopiero wczoraj wieczorem mnie tak naszło na Biiemdabalju, więc całego forum jeszcze nie przeryłem. Jakby mi gotówka pozwoliła, to bym spróbował Beemkę (tylny napęd od zawsze mi się śnił po nocach), ale chyba na razie muszę odpuścić
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
eeee , dla mnie za małe , raczej eSa w avancie only
-
Chyba czas na zmiane, BMW 3 hyhyhy
No wkur... mnie jeszcze Zaraz będę musiał iść kolejny kredyt wziąć Adrian na zime wegiel mozna zastapic starymi kartonami Joke Mi sie osobiscie podoba w takiej budzie I tak już całą zimę nie paliłem - zwroty za grzanie mam. Trzeba było za coś fele kupić
-
Chyba czas na zmiane, BMW 3 hyhyhy
No wkur... mnie jeszcze Zaraz będę musiał iść kolejny kredyt wziąć
-
Chyba czas na zmiane, BMW 3 hyhyhy
Wynika to pewnie z faktu, że B6 weszło w 2001 roku, a E46 w 1998 - taka trochę rożnica pokoleń.
-
[B5 AFN] Szary Avancior po glebie na Black 18'
Na moją GOLD Visę zbierasz ... Dobzie, dobzie
-
[B5 AFN] Szary Avancior po glebie na Black 18'
W sumie do jakiejś tam partii by się zapisał w końcu ... Gdzie wysłać wniosek?
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
Oby tylko tobie się noga nie powinęła i żeby jakieś tam S3 Ci się nie przydarzyło - jednego nieszczęśnika już nam w klubie starczy
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
A miało być tak piknie ... ;(
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
i gold visa nie zapomnij dołożyć Rozumiem, że przy okazji spłacisz też ... I tak oto rodzą się przyjaźnie na całe życie
-
Chyba czas na zmiane, BMW 3 hyhyhy
Panowie, jak kupimy sobie kiedyś po nowej sztuce BMW i Audi, to wtedy możemy sobie porównywać awaryjność. A o używkach to sobie możemy ... wszystko zależy od poprzedniego właściciela/właścicieli. Niestety, każdy nowszy model jest coraz mniej idiotoodporny i nie mamy na to wpływu. Więc, czy to będzie BMW, Audi, Honda itd. - wszystko się może psuć. Co do wahaczy - 2 wahacze u nas = komplet tulei na przód w BMW i zawieszka jak nowa (to tylko taki malutki przykładzik, jak już wahacze zostały wywołane).
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
Ive, to podrzucę Ci moją Niuńkę, to se porezasz trochę (według moich rad)
-
[ALL B6] Obniżenie -30mm, a progi zwalniające/krawężniki itp itd
Modelu nie pamiętam, ale kupiłem od tego gościa z linku (tylko on chyba to sprzedaje). Te akurat chyba powinny pasować do Ciebie, ale zawsze mailowo możesz potwierdzić u sprzedawcy. http://moto.allegro.pl/item659351516_amortyzatory_sport_audi_a4_b5_passat_3b_3bg_od_mts.html
-
F1, Rajdy i Motorsport
Jak zawsze w Polsce. Są sukcesy - wynosimy na piedestały. Są porażki - do widzenia A gdyby się jednak okazało, że podwójny dyfuzor jest niezgodny z regulaminem technicznym? Brawn, Wiliams i Toyota mogłyby być teraz w końcówce, a BMW mogłoby święcić triumfy udoskonalając KERS. Powyższe 3 zespoły zaryzykowały i opłaciło im się. BMW nie ryzykowało i tym razem przepadło. Red Bull znalazł inne "myki" i nieźle na tym wychodzi... Takie życie.
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
Generalnie jestem wielkim zwolennikiem "Czarnego", ale w Twoim wypadku jest dobrze tak jak jest. Jedyne co bym zrobił (też nie jestem do końca przekonany), to relingi na czarno i ramka grilla. Może jeszcze fajki czarne, proste. Ringów z przodu i tyłu raczej nie ruszaj. Ja u siebie na próbę pooklejałem i ... na razie nie zdecydowałem się na ich malowanie.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Dokładnie. Ross Brawn jest autorem wszystkich sukcesów Schumachera, najepierw w Benettonie, potem w Ferrari, więc tylko zmieniały się tylko teamy/nazwy itd., a człowiek ten sam. A w Red Bullu kto projektuje bolid? Adrian Newey - kolejny geniusz. Prawda jest taka, że wygrywają bolidy tych dwóch wyżej wspomnianych Panów - jest tak już od wielu lat. Zmieniają się tylko i wyłącznie nazwy teamów. A BMW? Przejęło mało liczący się team, z pewnymi ludźmi, którzy jak widać nie radzą sobie. Nawet najlepszy szef nie jest w stanie zdziałać dużo, jak nie ma odpowiednich ludzi. Ale w sumie powinien sobie takich ludzi zapewnić - jednak w tym światku nie jest to takie proste.
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Ale ta czarnula jest po prostu ... brak mi słów
-
Minusy Audi A4 - Wasze opinie
Największym minusem dla mnie jest to, że chyba właśnie mi się znudziło ... Przesiadka na 320d E46
-
Chyba czas na zmiane, BMW 3 hyhyhy
Odpada, bo kasy więcej inwestować nie chcę/nie mogę.
-
Chyba czas na zmiane, BMW 3 hyhyhy
Odświeżę temat, bo jakoś mi dzisiaj BMW padło na głowę...Jakoś tak naszła mnie chęć na zmianę, ale że B6 Q jest poza moim zasiegiem (chyba), to zacząłem myśleć o Beemce. Czy o silniczku 320d 136KM możecie coś powiedzieć krótko? (Na fora BMW dopiero się wybieram :gwizdanie:)
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
- [ALL B5] Gumy/poduszki pod amortyzator do sportowego/utwardzonego zawieszenia
Mechanik czymś tam mi psiukał, ale efekt krótkotrwały Od piątku wieczór do niedzielnego popołudnia była cisza. Teraz zrobiłem znowu 100km do domku i pod domem zaczęła lew strona znowy skrzypieć. O so chozi Kur... - [ALL B5] Gumy/poduszki pod amortyzator do sportowego/utwardzonego zawieszenia