Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

soolek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez soolek

  1. soolek odpowiedział(a) na antig temat w Audi A4 B5
    Na kanał i oglądać ...
  2. TRUE. TRUE
  3. Zajeb... Mi cały czas po głowie chodzi jakieś RWD. Jak żonce kupię coś lepszego, to chyba jakieś E30 się zapasie i będę ładował w nie kasę ...
  4. W każdej chwili. Zapraszam. A tu zdjęcia pierwszego autka kupionego przez mojego ojca w 1979 roku. Na przełomie lat 1979/80 zrobiłem prawo jazdy i to było pierwsze autko którym jeździłem. Jest co wspominać. Tej zimy pojechało na złom, niestety . To ostatnie zdjęcia z jego życia. Why? Wiesiek, why?
  5. Jeżeli opcje wybory są tylko dwie, to ŻADNA. Twój alutec jest OK, ale ... po zmianie na 18' chyba nie będzie jakiegoś ekstra efektu. A Tomasony ... wogóle mi nie leżą. Jeśli już to pomyślałbym właśnie nad modelem, który wrzucił Nims - koniecznie 18'.
  6. Kolejna wariacja nt. bryki Nowaka Muszę powiedzieć, że całkiem nieźle. Ale ... zawsz się znajdzie coś Rurki koniecznie proste. Do tego pakietu nie pasują fajki kopciucha. Fele fajne, ale niestety nie robią szału w tym rozmiarze. Mam podobne 18' (mam na myśli kombinację kolorystyczną) i też szału nie ma Dopiero 19 wygląda dobrze (przymierzałem). Generalnie Aha, dystanse na tylną oś potrzebne, bo jakoś tak ... (do siebie też muszę założyć z 5mm).
  7. No to po kolei 1) Fiesta 1.0 '79 - przyprowadzona przez Wuja. W posiadaniu 4 miesiące. Pukłem ją w przód (ale nie mocno). Wujo zabrał, zrobił, sprzedał i ... śmigała jeszcze parę lat w okolicach. 2) BX 1.4 '91 - znowu zakup od Wujka. Zawiecha "airide" Allroad lub gleba na zawołanie Ponownie tylko 4 miesiące. Poszedł w świat albo na części - komuś się kur... spodobał. Był biały z gitesowym paskiem na boku. Potem były ze 2 latka przerwy. 3) Jetta I 1.6 automatic '82 - kupiona znowu od Wujka, który ją wział od Ciotki, której to wcześniej go przyprowadził W posiadaniu ponad 2 latka. Sypnęła się skrzynia (nie wiedziałem, że trzeba pilnować oleju w skrzyni). Założyłem nową i też zaczęła padać. Sprzedany Wujowi za 2 tysie (za tyle też wcześniej kupiony ). Założona kolejna skrzynia i chyba jeździ do dzisiaj, a będzie to już z 6 lat jak sprzedany. 4) Omega Caravan 2.0 '91 - giełda w Olsztynie. Zakup totalnie nie trafiony (wszystko się sypało), więc po 9 miesiącach poszedł do żyda i tyle go widzieli. 5) Mondeo Turnier MkI 1.8 - przyprowdzaone z reichu przez ww. Wujka Sprzedany po prawie 3 latach do klubu (Mondeo). Sprzedane w środę (pewną środę). Do piątku trzasnęło 1000 i dostało strzała w tylny błotnik A przez prawie 3 latka u mnie nawet ryski się nie nabawiło 6) A4 Avant 1.9 TDi - kupione w czwartek (po "pewnej" środzie ) przez Wujka (tak, tak, tego samego) w reichu. Ponad 2 latka minęły i na razie się nigdzie nie wybiera ... Ot tyle mojej historii.
  8. Na forum jest kolega z Warszawy, który oferuje części w dobrych cenach. Wysil się troszeczkę i użyj - jest wątek z jego ogłoszeniem.
  9. Ładną furkę masz, więc jej nie psuj czymś takim. Cały końcowy wydech to trochę koszt jest spory, ale poszukaj właśnie końcówek, które będą wyglądały tak jak pokazał Muskel1 - te są git (o ile nie będą za bardzo wystawały za zderzak oczywiście).
  10. Dyskasja w rodzaju: PB czy TDI - które lepsze Nigdy nie dojdziecie do tego, co jest lepsze, więc może lepiej zakończyć wątek i poczytać forum, a wtedy każdy wyrobi sobie własną opinię.
  11. Pimp My Ride
  12. Jak masz oświadczenie, to oczywiście od ubezpieczyciela (zakładam, że miał ubezpieczenie i spisałeś sobie jego numer polisy).
  13. Gleba na dzień dobry, chyba że w Allroada idziesz
  14. Polisa przechodzi na Ciebie wraz z kupnem samochodu. Według przepisów masz prawo jeździć na niej aż do końca ważności, ale musisz u tego ubezpieczyciela przpisać ją na siebie (ewentualnie dopłacić różnicę, jeśli masz mniej zniżek lub zwyżki). Według zapisu na umowie, zobowiązałeś się do wypowiedzenia tej umowy (masz takie prawo, ale nie obowiązek!) - zrobiłeś "przyjemność" sprzedającemu, bo będzie mógł sobie odebrać niewykorzystaną część składki. W związku z powyższym musisz teraz sobie wykupić nowe ubezpieczenie i koniecznie wypowiedzieć to obecne (inaczej będziesz płacił dwa ubezpieczenia). Teoretycznie, nie musisz wypowiadać tego ubezpieczenia, ale "znowu teoretycznie" sprzedający może się dopominać potem zwrotu składki od Ciebie (zawarliście pisemną umowę w tej sprawie). Następnym razem nie rób takich zapisów w umowie - zawsze zyskujesz parę groszy, jeśli polisa jest jeszcze długo ważna.
  15. Wymiana też nie gwarantuje sukcesu. Wprawdzie ja mam problem z przodem, ale nowe poduszki pod amorami zaczęły skrzypieć po tygodniu od montażu i skrzypią już 2 miesiące
  16. No data to powinna być. A jakieś zdjęcia może telefonem robiłeś? Wtedy będziesz miał datę powstania pliku jako potwierdzenie daty powstania. O takich szczegółach nie słuszałem. Przy małej kwocie może nie będą się czepiać.
  17. Zakład ubezpieczeń wysyła do sprawcy zawsze papierki do wypełnienia, w celu weryfikacji. Jeżeli koleś tego nie potwierdzi, a wręcz przeciwnie, zaprzeczy, to może być różnie. Ale z drugiej strony masz jego oświadczenie, podpis, więc kasę wyciągniesz, tylko może Cię to kosztować jakiś sąd - ale to już jest najgorszy przypadek. Na plus jest to, że szkoda pewnie zamknię się w paru groszach (kilka stówek), więc raczej nie powinno być kłopotów. Dzwoń jutro do ubezpieczyciela, zgłaszaj szkodę i raczej śpij spokojnie.
  18. daj mu czasu wczoraj wieczorem dopiero kupił furkę To wcale go nie tłumaczy
  19. Ten samochód pewnie wyjdzie na ludzi pod względem designu, ale ... spodziewałem się czegoś lepszego
  20. Najprościej będzie zdjąć koło i sprawdzić grubość klocka (jeśli prze felgę nie widać). Wewnętrzne klocki mogą zużywać się bardziej, więc mimo pobieżnego zerknięcia na klocek zewnętrzny, drugi już może być kiepski.
  21. To nie byłem ja
  22. nex, ja chwilowo temat odpuściełem - ćwiczę cierpliwość. Być może pod koniec miesiąca wszystkie zaciski dostaną zestawy naprawcze + nowy płyn itd. (Miałem jeszcze zmieniać tarcze & klocki, ale jakoś wolno się zużywają ) Po tym zabiegu zobaczymy co i jak.
  23. A mnie jakoś GT5 Pro... nie urzekło. GRID też jakiś sobie. Ale ja jakoś na pada się przestawić nie mogę (po klawiaturze PCeta), a księgowość przyzwolenia na kierownicę jeszcze nie dała

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.