Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

soolek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez soolek

  1. Opcja numer 1 (najbardziej prawdopodobna): - Toyota RAV4 D4D dla Żony - a dla mnie ... BMW 325 Touring (E30) Opcja numer 2 (też wielce prawdopodobna): - Subaru Forester 2.0 XT dla Żony - a dla mnie ... BMW 330D Touring (E46). Ewentualnie B6 1.9 TDI Q Avant lub B7 3.0 TDI Q Avant Opcja numer 3 (mało prawdopodobna, ale chyba najbardziej porządana): - Subaru Forester 2.5 XT dla Żony - a dla mnie ... S4 B5 Avant + mody, duuużo modów lub RS4 B5 lub RS6 C5 To na chwilę obecną :gwizdanie:
  2. Poniżej 18' nawet nie próbuj w tym wzorze - pieniądze wyrzucone w błoto.
  3. Z fusów wywróżyłem, że to jednak nie amortyzator, tylko poduszka pod amorkiem ... Kolego, jedź na ścieżkę diagnostyczną i
  4. To Audi naprawdę mi się podoba Wielki szacun za włożoną robotę Koszt obszycia foteli też by mnie interesował (chodzi mi o przód). PS Dziwię się, że Żona Cię jeszcze nie zostawiła
  5. I'm IN
  6. Jedź do innego mechanika i niech sprawdzi jeszcze raz czujniki ABSu przy kołach. Pompa jest małoprawdopodobna a mijanie się prawdą mechanika wielce prawdopodobne...
  7. No dobra - 5800 już w posiadaniu (od wtorku). Jestem pozytywnie zaskoczony. Mimo "macanej" obsługi jest sporo szybszy od N73 (Symbian 3 gen.) Obsługa wygodna. Wszystko da się obsłużyć paluchem (nie rysikiem). Pisanie smsów - żaden problem. A nawet lepiej niż w ostatnich modelach Nokii, gdyż na ekranie wyświetla się duża klawiatura numeryczna, w którą można o wiele lepiej trafić niż w normalną małą klawiaturę. I przede wszystkim to dalej Nokia, czyli cholernie prosta obsługa. Jestem zadowolony i mogę szczerze polecić.
  8. Może od czapy, ale sprawdź mocowanie akumulatora ... Różne rzeczy się dzieją więc nie zaszkodzi.
  9. Ori części, czyli takiego producenta co robi na pierwszy montaż. Forumowi koledzy handlują częściami. Poszukaj, określ się co chcesz, dostaniesz pewny towar i najniższą cenę. Ori części nie zawsze są najlepsze, ale zawsze są najdroższe.
  10. AKU padł, ale przyczyną może być np. słabe ładowanie. Albo jakaś elektryka Ci szwankuje i przez noc rozładowała aku. Kable powinny pomóc, o ile aku nie padł do 0. Podładuj go trochę przez kable (a najlepiej prostownikiem) i powinien zaskoczyć. Następnie do elektryka niech posprawdza ładownie itd.
  11. Kolega pisał na poczatku, że BOSE potwierdzone organoleptycznie. Fajna furka, tylko do tego zderzaka by się gleba przydała ...
  12. elmek, zagadaj do Flyer'a albo poszukaj jego wątku. Swego czasu kombinował chyba właśnie z "dużą" dojazdówką. Tylko on ma B6 - mogą być w sumie jakieś rożnice
  13. soolek odpowiedział(a) na marcys temat w 1.9TDI
    Motul - jest baner do krakowskiego dilera na forum. W Warszawie można sobie zakupić od kolegi TOM77 - ogłasza się z częściami. Kolega przesiadł się teraz (AFN 110 KM) z Castrola na Motula i ... twierdzi, że silnik chodzi głośniej. Co do zużycia oleju, to jeszcze za mało przejechał. Kiedyś słyszałem plotkę, że Castrol dodaje jakieś specyfiki do swoich olejów, które uszczelniają silnik, jednocześnie uzależniając go właśnie od Castrola. Ile w tym prawdy, nie wiem.
  14. Tarcze może nie są złe, ale klocki proponuję Ferodo Premier - rożnica cenowa nie dużo, a skuteczność hamowania naprawdę odczuwalna. Sprawdzone na własnej skórze.
  15. Obstawiam jednak poduchę. Ostatnio wymieniałem plecionkę i trząchanie pozostało. Do wymiany mam przednią środkową poduchę, ale chwilowo odłożone w czasie, bo trzeba "mordę" ściągać. Wycięcie kata i plecionki - za 200 mogę polecić zakład na Modlińskiej.
  16. Zderzak zarąbisty, ale progi i tył też zmieniasz? Inaczej nie będzie się to kupy trzymało...moim zdaniem.
  17. Kolor deski i drewna dla mnie ... masakra (sorry). Ale poza tym wsio i Q
  18. Jak bez malowania, to weź zderzak i dobrą flaszeczke na Spota i ... gadaj z Tosikiem
  19. Ochłońcie Panowie. Nasze gdybania nic tutaj nie pomogą - za mało wiemy o światku F1, żeby cokolwiek przewidywać. Dopóki Kubica lub zespół, który go zatrudni nie zrobią jakiejś konferencji, na której oficjalnie ogłoszą plany na przyszłość, to możemy sobie gdybać w nieskończoność! Jestem ciekawy gdzie jutro umiści Kubicę F***t lub SE
  20. No to bardzo dobrze Ci sprzedał. Do B5 napewno jest dedykowany DOT 4 (nie wiem jak nowsze mają, ale chyba to samo). DOT 5.1 "jest lepszy" i może być zastosowany, ale nie musi.
  21. miron, czarne RS4 w 18' zginą na Twoim aucie - gwarantuję. Jeśli już czarne to 19'. Jeżeli chcesz koniecznie 18' to bradziej bym poszedł w RS6 wzór, ale tego ostatnio się sporo zrobiło. adamoo ostatnio chyba zmienił RS4 na RS6 - zapytaj, może jeszcze je ma, ale to były chyba 19'
  22. Jakby Cuber zamknął sobie okna, to by Cię objechał
  23. Ok,dzięki. Poszperam w wolnej chwili.
  24. Też już mam za sobą (wurth'a)
  25. To gumy, ewentualnie coś co się z nimi bezpośrednio styka - teflon już był w użyciu. Właśnie na te gumy był używany, ale pomagało na kilka godzin Skrzypienie występuje już cały czas: dziury, fałdy, koleiny...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.