Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

soolek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez soolek

  1. Kolego poczytaj o immo - może to Ci pomoże.
  2. Eeee tam. Na pierwszy śnieg w Wawie napewno nie będę zakładał zimówek, a potem ma być jeszcze dobra pogoda. Jak spadnie coś a'la śnieg, to i tak cała Warszawa stanie, więc przy prędkości 10-20 km/h da się jechać na letnich
  3. Oczywiście Pudziana nie polecam do tego. Na pół metra unosić też nie trzeba. Z głową, a gwarantuje że błotnik zostanie na miejscu. Przynajmniej mój ma się nadal dobrze.
  4. Poduszki amorków mogą być jak najbardziej - podnieś auto za błotnik do góry. Jak będzie puknięcie, to właśnie poduszki mogą być. Sprawdź też łączniki - przy kręceniu kółkiem mogą stukać.
  5. Paraf, zadzwón pod 505 583 800 lub 664 092 743. Wymieniają pod domem - ponad rok temu wymieniałem i jest wszystko OK. Cena też bardzo dobra.
  6. A osłonę pod silnikiem/skrzynią sprawdzałeś??? Wystarczy, że puści jeden wkręt i przy większej prędkości może trzepotać.
  7. Tak, tak. "Polska to bardzo dziwna Kraj"
  8. Łożyska?! Samochód na podnośnik i sprawdź czy nie ma luzów na kołach + ciężko chodzą. Jeśli łożyska, to felgi powinny się mocno grzać. A najlepiej, to wziąć jakiegoś mechaniora do środka, przewieźć i niech szuka, bo na odległość (nawet dźwięk nagrany) to możemy sobie gdybać...
  9. Maluj maluj - plany masz dokładnie takie jak ja, więc przetrzesz szlak
  10. soolek odpowiedział(a) na maciejski temat w Audi A4 B6/B7
    Mogą też pukać poduszki pod amorkiem - złap za błotniki bujnij parę razy do góry. Jak będzie pukać, to właśnie mogą być poduszki.
  11. No muszę szczerze powiedzieć, że te czarne nerki jakoś tak średnio wyglądają. Spodziewałem się lepszego efektu. A może w kolor nadwozia maznąć?!
  12. No i po co żeście wrzucali Teraz chłopak sobie kupi i ... Koniecznie wrzuć kolego fotki Audi na 14' - będzie wyglądało komicznie [br]Dopisany: 07 Październik 2009, 22:04_________________________________________________Chyba że, zapoda się standardowe sprężyny do tego + jakiś listwy szerokie na drzwi + kangurka z przodu i będzie tak ostatnio modny samochód typu SAV (Sport Activity Vehicle) zwany potocznie Allroadem
  13. 184KM motory są niestety mniej podatne na wirusa - zazwyczaj wychodzi z nich ok. 220 KM, ale dlaczego to już nie wiem .
  14. W B5 są 15'. Ale jestem ciekawy, czy znajdziesz 14' felgi do Audi - obstawiam, że nie.
  15. Sprawdź na bagnecie ile wychodzi poza max. Ja u siebie kiedyś ściągałem - też wlali 4L. A jak wiadomo 3,8 to już jest max. Strzykaweczka + wężyk z apteki w miejsce bagnetu i ściągasz.
  16. Tas, muszę Cię wyprowadzić z błędu co do mocy po programie Lajtowo, to się robi w tym silniku 270-280 KM i 580Nm Taki programik ma Norbi w swojej 330d - robione u Rogala. A furka zarąbista. Fele bym wstawił czarne. Całe czarne w lekkim połysku.
  17. Zajrzyj pod maskę, a niech ktoś włączy klimę. Jak działa, to napewno to zauważysz (włączy się dodatkowy wiatrak i poczujesz obciążenie na silniku i podczas jazdy). A jeśli nie działa, to - jest trochę na forum porad i wskazówek.
  18. Nie. Podobno jutro ...
  19. Zanim zabierzesz się drugi raz za wymianę amorków, sprawdź na innym stanowisku/innej stacji. Szybciej i taniej wyjdzie, niż dłubanie przy amorkach. Chyba, że tam w Belgii tacy samy mechanicy jak w Anglii
  20. Jestem :tongue4 A raport [br]Dopisany: 05 Październik 2009, 21:55_________________________________________________http://sport.interia.pl/formula-1/formula-1/news/to-juz-przesadzone-kubica-w-renault,1378231
  21. Jedź najpierw na inną stację diagnostyczną - może po prostu koleś ma spiep..m maszynkę. A żeby wykluczyć oponę, zamien koła stronami lub przód-tył, tak na wszelki wypadek.
  22. http://sport.interia.pl/formula-1/formula-1/news/renault-jutro-zaangazuje-roberta-kubice,1378135 Ciekawe, czy to prawda?! Wąski wystąp do raportu
  23. Obawiam się panowie, że jest to norma w AFN - ciepłe powietrze zaczyna dmuchać dopiero przy 60 st. (temp. silnika). Mam tak samo i kolega w pasku też. Kanal - masz benzynę. U ciebie sprawa wygląda całkowiecie inaczej. Moja Żona jak wyjeżdża Almerą z osiedla to już ma ciepło w samochodzie (benzynka oczywiście, a samochód stoi pod chmurką). Daimos, w Twoim motorze może są już dodatkowe grzałki elektryczne, które dają ciepło przed nagrzaniem się silnika - tak jest w nowych dieslach, ale nie mam pojecią, czy już w tym.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.