Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

soolek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez soolek

  1. Kolego, nie rób wioski ze swojego samochodu, bo ładny jest. Masz chromowaną listwę na klapie i wystarczy (im więcej chromu, tym większa w... - według mnie). Kup czarne klubowe rameczki i będzie
  2. Tylko pamiętaj, kupując używane (szczególnie przez alle...) nie masz pewności, że są proste, albo nie były prostowane. A jak były prostowane, to ... będziesz je co raz pewnie prostował. Szwagier ma AEZ - po zakupie 2 sztuki prostował. Po sezonie znowu je musiał prostować. A jest raczej uważnym kierowcą.
  3. Nokia 5800 XM - ekran 3 cale, WiFi, dotykowy. Nowy można chyba już kupić za 900-950 zeta. Ale to Symbian oczywiście - zależy, co kto lubi.
  4. Wszystko jest teraz robione Made in Taiwan/China itd. Myślę, że za takie pieniądze to możesz wziąć. Też mam tzw. plastelinę/chińszczyznę (firma nie znana) - jak na razie pół roku, 20 tyś i wszystko gites.
  5. xxx

    soolek odpowiedział(a) na blade13 temat w Inne marki
    No właśnie bezpieczeństwo i do tego wygląd Może miałeś jakieś wybrakowane (???), bo te mimo, że są srebrne to naprawdę daję mocno na pomarańczowo (lepiej, niż zwykłe pomarańczowe).
  6. xxx

    soolek odpowiedział(a) na blade13 temat w Inne marki
    Ja mam srebrne z allegro (Carpoint chyba) i święcą n a żółto lepiej niż żółte, a wogóle ich nie widać.
  7. xxx

    soolek odpowiedział(a) na blade13 temat w Inne marki
    Blade, wszystkom ładnie pięknie, ale byś wyjął te ... żarówki z przednich kierunków - już nie będę mówił jak wyglądają Kup sobie srebrne na allegro - prawie ich nie widać w kloszu.
  8. Dzięki. Coś załapałem - muszę to przetrawić na spokojnie (po robocie). Jakby co, to będę jeszcze pytał.
  9. Założyłem już kiedyś wątek nt. temat (między innymi), ale odzewu nie było -> http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t78887.0.html;highlight=sprawa, więc zapytam trochę inaczej. Jest działka, która należała do moich Dziadków - sprawa spadkowa na razie nieuregulowana, brak testamentów itd. Spadkobiercy to moja mama, ciotka i wujek. Chcę kupić tą działkę na kredyt (hipoteka), czyli mam do spłacenia dwie osoby - ciotka i wujek (mama mi swoją część daruje formalnie bądź nie, w zależności od potrzeb). Jak się do tego zabrać... Nigdy tego nie robiłem, więc nie mam zielonego pojęcia. 1) Czy najpierw zrobić sprawę spadkową na ciotkę i wujka (mama się zrzeka), a potem od nich kupić (mam umowę potrzebną do banku). Takie proste rozumowanie... 2) Czy podczas rozprawy sądowej powyższe osoby mogą się zrzec działki na moje konto, ale pod warunkiem wypłaty dla nich pewnej kwoty? Czy jest to wogóle możliwe podczas takiej rozprawy i czy takie orzeczenie będzie podstawą dla banku do udzielenia mi kredytu? Poszukuję najlepszego i najszybszego rozwiązania, patrząc z perspektywy banku, bo od nich najwięcej zależy. Za wszelkie wskazówki, linki itd. będę wdzięczny.
  10. A ja do czech to mam za darmo
  11. Było już o malowaniu tych uchwytów na forum.
  12. Fabrycznie siedziały Moll. Mój skończył żywot (w dieselku) po 10 latach i zakupiłem indentyczny. Rok bez problemów, a zimą przy -25 to nawet całą dobę radyjko grało a potem odpalił bez problemu. Polecam.
  13. Starszy mężczyzna, a nie wie co się robi nocą Chyba, że ten nowy X już ... robi
  14. Na forum polecana jest Przasnyska - poszukaj, a znajdziesz szczegóły.
  15. Trzeba treningu. Ja po przesiadce z PC na PS to ... pieprznąłem tego pada po godzinie Ale zaczynam robić posptępy
  16. Rozumiem, że jako podopieczną zabierasz ją także na następnego Spota? Żeby się wszystkiego nauczyła. Dobrze, że Poziek stacjonuje na Torwarze - będzie jednego mniej
  17. No wiesz, ale niektórzy kolekcjonują kontakty na N-K, więc przynajmniej linka wrzuć
  18. Mody włożone w ten samochód spokojnie starczyłyby na S4 (oczywiście kupno samochodu + mody) ale fajne było przerabiać a ile kosztowało wole nie myśleć czas na cos innego What?
  19. Mlody, a może byś tak cenkę podrzucił (może być na PW) ?
  20. Tak 19. Promka. Ale najlepszy w VAG... jest podobno Ono. I mało bierze ...
  21. no nie mów , że wkład tez Nieee. No dam ciemną folię
  22. jak pomalujesz lusterka w czarny mat ,to beda wyglądały jak z najuboższych wersji pierwszych bepiuntek Jak pomaluję, to co mam zamiar, to wtedy pogadamy
  23. Jedź do elektryka - taka usługa jest gratis w większości przypadków

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.