Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

soolek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez soolek

  1. To trzeba było eksperta zapytać, czy przy oględzinach auta do AC (chyba takie być powinny) stwierdził pękniętą szybę. Poza tym, ubezpieczenie szyb miewa różne wyłączenia, np. płacą Ci tylko 50% przedniej szyby (coś takiego jest w Aviva/CU).
  2. 2.8 + Avant + Q - ekstra zestaw. Blacharsko, optycznie w 10 tysiącach się zmieścisz według mnie. Pozostaje pytanie, w jakim stanie technicznym jest ten samochód, bo to najwięcej zjada pieniędzy. Instalację gazową możesz usunąć (jeśli oszczędne jeżdżenie nie jest Ci potrzebne) lub zmodyfikować - zbiornik masz, a to jest chyba jedna z droższych rzeczy. Wrzuć jeszcze fotki wnętrza i może czystego samochodu - wtedy będzie można wpełni ocenić "zniszczenia" i potrzeby
  3. Avila - dla mnie to kolorowa zabawka dla nastolatek. Bawiłem się nim chwilę i wogóle mi nie leży. No ale ja jestem wierny Nokii i jakoś do innych nie mogę się przekonać.
  4. mucha, a weź pchnij tą swoją opowieść do jakiejś gazety albo TV Może ktoś rozdmucha całą sprawę i się w końcu wezmą porządnie za te cepiki i inne pierdoły... Z drugiej strony - weź utrzymaj samochód w idealnym stanie na naszych drogach. To jest kur... niemożliwe
  5. Poszperałem - aby otrzymać gwarancję na amory, musisz montować komplet (2 szt). Ale już wymiana w ramach gwarancji to wymiana tylko wadliwej, jednej sztuki (skurw... ) Najchętniej wymieniłbym dwa, ale dlaczego mam im sk... dać zarobić
  6. Aaaa dobra.. teraz łapię.. :doh1: _________________________________________________ Nosfer za mało zgęszcza tematu.. :naughty: Pokazał jedną fotę i myślał, że odkrył punkt G Możecie przypomnieć o co chodziło? Wiecie.. Trochę ciężko z aparatem latac po biurze i cykac dobre foty Jak odbiorę telefon z serwisu to wam pokażę, co ta dziewczyna wyrabia z ubraniami.. Przez co jeszcze badziej eksponuje dwa zacne posladki Z chłopakami ścieramy śline z biurek.. To chyba musimy Spoty przenieść, pod Nosferowe biuro. A może do biura - jakąś salkę konferencyjną nam udostępni
  7. Na inną już jechał nie będę. Nie ma potrzeby - potwierdzona jest niesprawność tego jednego i to mi chodziła (dowód do reklamowania, oprócz ewidentnie widocznego wycieku). A ta gwarancja parami to ciekawe - muszę coś pogrzebać, bo może problem będzie z głowy i faktycznie będą musieli wymienić dwa
  8. Kupiłem komplet 4 szt., ale rozpadł się jeden, więc reklamacja dotyczy jednego, niestety - takie życie.
  9. Daj fotki auta i wnętrze - wtedy będzie coś łatwiej doradzić.
  10. Koło idealne. Na 1BE będzie wyglądał nieźle, ale lepiej na -35/-40.
  11. Wąski, zamiast trzymać w niepewności, to byś puścił jakiś przeciek ... Ja coś czuję, że po GP Japonii posypią się informację o zmianach - w kościach czuję
  12. To z moich okolic furka i raczej to nie jest żaden aktywny forumowicz...
  13. Dorzucę tylko tyle, że tusze HP są droższe (oryginały oczywiście), gdyż są zintegrowane z dyszą. To jest dobre dla drukujących rzadziej - dysza zaschnie, wymiesza tusz i po kłopocie. Canon ma tańsze tusze, ale dysze są oddzielnie - jak rzadko drukujesz, to zasycha tusz + zapycha się dysza = drożej niż w HP. Do HP można oczywiście kupić zamienniki lub regenerowane/napełniane catridge.
  14. Padł mi jeden amorek (wyciek) - utwardzony, skok zmniejszony o 25mm, sprężyny -35. Na badaniu wyskoczyła mu sprawność 17%, a drugiego 66% - będę reklamował. I teraz pytanie - czy wymienić tylko ten jeden, czy koniecznie dwa? Oczywiście chodzi o koszty Wiadomo, że zawsze wymienia się kompletami, ale drugi ma jeszcze całkiem dobrą sprawność, więc nowy pewnie dużo lepszy nie będzie. Tylko proszę nie powielać utartej opinii (tylko komplet - bo tak), bo tą znam, ale jakieś sensowne ZA lub PRZECIW. Dodam, że amorki mają 1 rok i przebieg ok. 20 tyś. PS Przebieg procesu, firmę itd. wrzucę później do oddzielnego wątku, bo pewnie parę osób będzie zainteresowanych.
  15. Brać. Teoretycznie jak Ci opona pęknie lub zgubi bieżnik (bo przecież bieżnikowana), to nawet przy 60-70 możesz się zabić, ale teoretycznie to nówka też Ci może pęknąć
  16. Poziek + grill + niezłe suczki (na ekranie laptopa) ...
  17. Fajny samochodzik. Zderzak S4 odradzam, jeśli nie zamierzasz robić progów, tylnego zderzaka i gleby - będzie to wyglądało jak składak jakiś. 17' do tego zawieszenia też nie są najlepszym rozwiązaniem - nie dadzą porządanego efektu. Proponuję te pieniądze przeznaczyć na ładne 16 (najlepiej klasyczne 5-ramienne Audi) + chip + ściema szybek. Fakt - 5 szyb przyciemnić nie można wedle prawa, ale prawo prawem ... ale zaryzykować możesz (mowię o delikatnej ściemce). Ewentualnie 3 szyby dać ciemniej a przedni jaśniej.
  18. Bardzo możliwe, że dostałeś to już w salonie. O firmie pierwsze słyszę, ale mogła robić jakąś "promocję" dla fabrycznych Audi, więc wcale nie znaczy, że jest to totalne zło (jak boxy z alledrogo). Najlepiej jechać do fachowców od czipowania, sprawdzić przebieg mocy/momentu na hamowni i wtedy ... odpinasz boxa, poprawiasz program i masz nadal 140 km, ale poprzez zmieniony ori program lub pozostajesz przy boxie, jeżeli w logach nie będzie widać nic niepokojącego. Poszukaj na forum jakiegoś polecanego zakładu ze swoich okolic, albo wal do Rogala w Warszawie.
  19. A u mnie czwóreczka
  20. Wydaje mi się, że gwarancji nie powinni ruszać - zresztą przez obniżone sprężyny może Ci co najwyżej szybciej zużywać się zawieszenie, na co i tak właściwie gwarancji nie ma. Podejrzewam, że warunkiem utrzymania gwarancji będzie montaż sprężyn w serwisie, tak jak każdego innego obcego urzadzenia.
  21. Ale żeś kolego mądrość strzelił. W markowych oponach nie występują drgania? Nawet jak są zużyte? Nawet jak je zedrzesz podczas ostrego hamowania? Bąbel w markowej oponie nie ma prawa wyskoczyć? :doh1:
  22. Myślę, że powołując się na samą sprawność amora to nic nie zdziałaś. Bardziej postawiłbym na różnicę w zużyciu amortyzatorów. A oglądałeś dokładnie amortyzator? Może cieknię, albo jakieś mocowanie puściło? Wtedy sprawa powinna być prosta. I pisz na bierząco co i jak, bo ja też będę reklamował - dopiero poczułem kiepską pracę, więc muszę swój obejrzeć i sprawdzić na stacji - wątek pewnie założe, więc wrzucę linka.
  23. Problem rozwiązany Tak przynajmniej mi się wydaje. Od 1,5 miesiąca jest spokój - brak skrzypienia! Przyczyna i rozwiązanie ... nieznane :> Po 2 tygodniach w ciepłych krajach po prostu przestało skrzypieć I mam nadzieję, że już nie powróci.
  24. Po wycięciu kata nie dostaniesz kopa, chyba że w tej chwili jest już mocno "zapchany" - wtedy będzie odczuwalna poprawa. Jeżeli chcesz założyć 17' to zmien zawieszenie na ori 1BE (-20) - niestety, towar deficytowy, więc ciężko trafić. Możesz też oczywiście niżej, -30, -35, ale wtedy koniecznie twardsze amorki, bo standardowe szybką padną (nie są napewno już nowe), a poza tym przy takim obniżeniu samochód musi być twardszy, bo mogą trzeć koła o błotniki lub spodem będziesz tarł o koleiny itd.
  25. Nic. Samochód dostajesz tylko wtedy, kiedy udowodnisz, że jest Ci niezbędny, czyli np. do pracy. Poza tym wydawany jest tylko na czas samej naprawy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.