Treść opublikowana przez soolek
-
[ALL] Oczekujac Roberta Tockiego
Koleżanko, skoro jesteś z Rzeszowa, to bądź tak miła, ustal gdzie i kiedy Pana można spotkać i wtedy może ktoś pojedzie?! Poza tym, za taką "męską rozmowę" można sobie czasami więcej kłopotów narobić i kosztów niż to warte. Fakt, spoty rzeszoweskie mogłyby pomóc, ale tu już chyba broszka leży po stronie najbardziej zainteresowanych.
-
[B5 AEB] 1,8T quattro by Buszek
Początek 99 nie.
-
Sieć domowa - jak stworzyć i przenieść pliki
A mógłbyś powiedzieć, jak się do tego zabrać? Mam Pentagram Cerberus P6391 - o ile to ma znaczenie.
-
[ALL] Kolizja a odszkodowanie dla POLICJI
Napiszesz wezwanie do zapłaty do Policji - w związku z nieuzasadnionym żądaniem kasy i koniecznością wizyty u prawnika itd., zwrócisz się do nich o zwrot kosztów - może ta Pani coś ci pomoże. Słuchaj, a napisz jeszcze do użytkownika: arielka - dziewczyna siedzie w ubezpieczeniach, więc może miała do czynienia z podobnymi przypadkami i coś doradzi.
-
[ALL] Kolizja a odszkodowanie dla POLICJI
Teraz to mi podchodzi pod jakieś wyłudzenie kur... nex, zarzuć ten temat do jakiejś TV lub gazety. Przecież tak być nie może. A jeśli jest to zgodne z prawem (w Polsce jest wszystko możliwe), to już totalne jest to skur... i powinno być to nagłośnione.
-
[B5 AEB] 1,8T quattro by Buszek
Zacznijmy od krytyki: chyba wydech Ci trochę za bardzo wystaje :gwizdanie: A tak wogóle to za***ista baza do modów. Zacznij od gleby i bez -40 to nie podchodź - każdy inny mod będzie wyglądał nijak na allroadzie. Po glebie lampy poliftowe (najlepiej czarne - tylko broń boziu ringi a'la biemdabalju) -> ramka w czarny mat, oringi w czarny połysk -> ściemnić tylne lampy -> ściemka szyb -> dach na czarno -> pionowe "słupki" w zderzaku na czarno -> tylne oringi na czarny połysk -> dokładki w kolor nadwozia -> oznaczenia z klapy out, zostaje tylko Q ... jak skończysz te mody, to mogę Ci podesłać następne
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
Loda robi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak byś Ty jechał za mną, to nawet byś nie wiedział, że to ja
-
[B5 AHH] Zamiast quattro RWD
Mrogal sie jeszcze nie zgłosił ale jak cos to moge tobie puscić, moze sie nie obrazi :polew: koniec ot :gwizdanie:
-
[B5 AHH] Zamiast quattro RWD
I popraw profil: Q-> RWD OT Kowi zdjąłeś chlapacze i hak?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
eee , wczoraj pokazywałem w Grodzisku mustiemu jak mozna jadąc na jedynce przy 3000rpm wcisnąć pedał bez strzału sprzęgła i palić 225/45 do odcinki potem 2 i wszystko :kox: :kox: Takie rzeczy to ja od tysiąc pińcet robię [br]Dopisany: 16 Czerwiec 2010, 22:18_________________________________________________Aaaaa, i napewno więcej dymu puszczę
-
Sieć domowa - jak stworzyć i przenieść pliki
ta... a jak jeden to laptop, a drugi stacjonarny? Propozycję z kablem też odradzam - dużo roboty i na jedno wyjdzie - w końcu są połączone za pomoca routera. System jest ważny i to dokładnie - XP professional? win 7 - home... ultimate... ? No własnie stry to PC a nowy to laptok. Stary To XP Professional a nowy Win7 Home. Chyba pożyczę od kumpla dysk zewnętrzy i będzie najszybciej.
-
[ALL] Kolizja a odszkodowanie dla POLICJI
nex, olej ich. Mogą Ci naskoczyć. Napisz im oficjalną odpowiedź, że w sprawie ewentualnego pokrycia kosztów mają się kontaktować z Twoim ubezpieczycielem - podaj numer polisy i zakład ubezpieczeń. OC pokrywa szkody majątkowe i osobowe wynikłe ze zdarzenia od którego jesteś ubezpieczony. A ubezpieczyciel ich przetrzepie, tzn. pewnie już przetrzepał - niech idą do sądu. W tej chwili to mogliby Ci jedynie wytoczyć jakąś sprawę cywilną o straty moralne albo coś w tym stylu. I to każdy z tych cwaniaków osobiście, a nie policja.[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2010, 18:28_________________________________________________Aaaa, jakby Ci dalej życie zatruwali, to pisz/dzwoń do Uwagi, Faktu, Super Expressu itd. - oni zrobią dopiero jazdę Zawsze to można jeszcze podciągnąć pod podwójne opodatkowanie, co jest niedopuszczone w Polsce - płacisz podatek na utrzymanie Policji, z którego to podatku wypłacili odszkodowanie, a teraz próbują od Ciebie wyciągnąć pieniądze. Dobry prawnik jakoś to ubierze w paragrafy i karze się im gonić.
-
[B5 AHH] Zamiast quattro RWD
FILMIK! FILMIK! FILMIK!
-
Pomóż obniżyć cenę paliwa !
Ostatnio dostałem na maila poniższy tekst. Zalatuje trochę jakimś szczęśliwym łańcuszkiem ... ale coś w tym jednak może być. Jeszcze nie wiem, czy się przyłączę bo na BP mam najbliżej najwygodniej i rozsądna cena - pomyślimy Przeczytajcie, a co z tym zrobicie to już Wasza sprawa. Dodam, że pod tą akcją podpisała się osoba z imienia i nazwiska (z dużej firmy spedycyjne) - gdyby ktoś miał ochotę poznać dane tej osoby, proszę o PW z adresem e-mail: prześlę wiadomość. "Do wszystkich kierowców. Bardzo dobry pomysł. Przeczytaj do końca! Ceny paliwa poszybowały w górę. Jeszcze trochę i zobaczymy 5 PLN za litr, a potem może i więcej. Poniższa propozycja ma znacznie więcej sensu niż kampanie typu "nie kupuj paliwa w danym dniu", które przeprowadzane kilka miesięcy temu. Producenci paliw śmiali się jedynie, bo wiedzieli, że nie będziemy kontynuować akcji krzywdząc samych siebie rezygnując całkowicie z zakupu paliwa. Było to bardziej niekorzystne dla nas niż problem dla nich. Ale myśląc o tamtym pomyśle powstała idea, która może przynieść rzeczywiste korzyści. Przeczytaj proszę i przyłącz się! Firmy paliwowe i państwa OPEC ciągle uważają, że koszt litra paliwa jest niski. Musimy wiec podjąć radykalne kroki, aby nauczyć ich, że to kupujący kontrolują rynek, a nie sprzedający. Przy cenach paliw rosnących każdego dnia my konsumenci musimy podjąć akcję . Jedynym sposobem abyśmy zobaczyli,że ceny paliwa idą w dół jest trafienie kogoś w portfel poprzez nie kupowanie jego paliwa. I możemy zrobić to BEZ narażania się na niewygody. Oto pomysł: Do końca bieżącego roku NIE KUPUJMY ŻADNYCH PALIW a najlepiej niczego od dwóch największych firm paliwowych: BP i STATOIL. Jeśli nie będą sprzedawali paliwa, będą zmuszeni do obniżenia ceny, jeśli obniżą ceny, inne firmy będą zmuszone do uczynienia tego samego. Ale aby osiągnąć efekt musimy pozbawić te dwie firmy milionów klientów. Wbrew pozorom jest to całkiem łatwe do osiągnięcia. Czytaj dalej a dowiesz się jak dotrzemy do milionów. Wysyłam tę wiadomość do 30 osób. Jeśli każda z nich wyśle ją do kolejnych dziesięciu (30 x 10 = 300) i każda następna do kolejnych 10 i tak dalej to już w szóstej kolejce wiadomość ta dotrze do 3 milionów ludzi. Jeśli każda z nich wyśle do kolejnych 10... Wszystko, co należy zrobić to wysłać tę wiadomość do 10 znajomych osób i nie kupować paliwa na stacjach BP i STATOIL. To jest ogólnoświatowa akcja. Ile to potrwa? Jeśli każdy, kto otrzyma tę wiadomość prześle ją do 10 znajomych dotrzemy do 300 milionów konsumentów w ciągu 8 dni! Założę się, że nie sądziłeś, że masz taki potencjał,prawda? W grupie siła i nawet najgrubsza gałąź złamie się, jeśli spadnie na nią wystarczająco duża ilość niezmiernie lekkich płatków śniegu. Jeśli uważasz, że ta akcja ma sens prześlij dalej tę wiadomość. WYTRZYMAJMY DO MOMENTU AŻ CENY PALIWA WRÓCĄ DO NORMALNEGO POZIOMU (ok. 3,5 PLN /litr). Razem możemy to zrobić. Prześlij tę wiadomość nie kupuj paliwa na BP i STATOIL. Kupuj na wszystkich innych tylko nie na tych dwóch."
-
[C5 AFN] Czary-mary mistrza Rogala.
Zarąbista seria I jeszcze lepiej po serii
-
[B5 AFN] Moja A4
przy 17 jak i 18 trzeba dla estetyki Bez gleby nawet nie podchodź do 17' i więcej - nie ma to sensu, pieniądze wyrzucone w błoto. Jeśli chciałbyś 16' to najlepiej ori 5ramienne.
-
[B5 AFN] Moja A4
no to pisze przecież weź et35 :gwizdanie: tylke ta felga fajna bedzie ale w min. 18tce, jeśli myslisz o 16tce to nie kupuj, 17 no ujdzie na siłe Nie słuchaj go - on ma hak i chlapacze, więc się nie zna Ale ja Ci powiem - bierz ET35 w 18'. Na 16' to szkoda wogóle kasy wydawać a 17' szału nie zrobi.
-
Sieć domowa - jak stworzyć i przenieść pliki
Na starym jest XP a na nowym Win7.
-
Sieć domowa - jak stworzyć i przenieść pliki
Koledzy, mam 2 kompy w domu podpięte przez router. Muszę ze starego przerzucić duuuuuużo plików na nowy (stary idzie gdzieś w świat i nie będzie więcej używany). Jak to zrobić najłatwiej i najszybciej (pomijam oczywiście zabawę z dyskiem zewnętrznym itp.)? Jestem totalny laik w tych sprawach, więc proszę łopatologicznie
-
[ALL] Usunięcie lakieru z grilla (atrapy)
Raczej nie uda Ci się wrócić do chromu, bo ten chrom to plastik, który zapewne był zmatowiony przed malowaniem. Polecam oklejenie ramki folią termokurczliwą z alledrogo - jest już trochę nt. temat na forum. Gril zdejmuje się łatwo - zajrzyj od spodu, a zobaczysz zaczepy, które trzeba zwolnić.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Ale za to punktów się nie dostaje
-
[ALL B5] Szukam fot czarnego avanta
To jak podeśle, to wrzućcie fotki.
-
[ALL B5] Szukam fot czarnego avanta
RS4 Cantona
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jakies szczegoly? oska ?q? sedes?szklarnia?b6-2001-2004? bez takich info z dzialu sprzedam wylatujesz z hukiem - Ośka przejdzie, - Q - najlepiej - Sedan lub Avant - B6 - preferuję od 2002 roku w zwyż - Najlepiej w ciemnym kolorze, czerń, grafit etc. (granatowy ) - Wyposażenie, do obgadania, jak będzie ładna sztuka w dobrej cenie, to resztę się dołoży - Diesel - benzyna jestem w stanie się przystosować - Generalnie szukam ładnej B6, na wiele rzeczy mogę przymknąć oko Jeśli się trafi dobra sztuka Widziałeś, coCi proponowałem?