Treść opublikowana przez medik
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
co za c**je jedne jedno z fajniejszych aut na forum będę miał na uwadze
-
Strefa Śmiechu
nie czaję bazy co w tym śmiesznego ?
-
Czy mogę zaskarżyć szpital? PILNE. Proszę o pomoc
Myślę że nie ma sensu kontynuować tego wątku tutaj, na forum. Kolega Skyliner niepotrzebnie będzie cierpiał,a sprawy to nie rozwiąże, życia tacie nie wróci. To nie lekarze decydują o przekładaniu operacji, tylko krawaciarze z NFZ, którzy nie dają odpowiednich kontraktów na leczenie, bo przecież musi im zostać na niebotyczne pensje. Jak już chcesz koniecznie łazić po sądach, to rób to z głową, aby niepotrzebnie nie stracić czasu, nerwów i pieniędzy. Nie będę się wypowiadał dlaczego uważam, że niewłaściwie winisz za śmierć taty lekarzy, bo nie chcę sprawiać Ci niepotrzebnej przykrości. Lekarze bardzo często mają związane ręce przez urzędasów, którzy nie mając o tym pojęcia mają możliwości i narzędzia do decydowania o leczeniu. Taka smutna prawda o służbie zdrowia w Polsce. Kolego grzes1150, kogo i za co chcesz odsuwać od zawodu ? Kolego wesz82, jaki w tej sytuacji widzisz błąd lekarzy, skoro nawet pieprzona administracja nie dała im okazji dotknąć Pacjenta ? Kolego Skyliner masz rację, to jest skur...ństwo ogromne że o zdrowiu i życiu ludzi decydują nieodpowiedzialne palanty, nie mające pojęcia o swojej pracy. Lekarze gdyby mieli możliwość na pewno zoperowali by Twojego tatę, jednak jakiś dureń mający władzę i dostęp do rachunków pomyślał, że można zaoszczędzić i przełożyć zabieg na przyszły rok. I właśnie tego durnia znajdź i pozwij do sądu. ---------- Post dopisany at 16:46 ---------- Poprzedni post napisany at 16:45 ---------- PS. Jeśli zabieg był zakwalifikowany jako pilny, ratujący życie, nikt nie miał prawa go przełożyć. Sprawdź to.
-
Oficjalny wątek o NBA
Jest tu ktoś żywy ?
-
Jaką książkę czytasz...teraz !!!
N.Davies "Powstanie 44" - obiektywne spojrzenie, polecam
-
Czy mogę zaskarżyć szpital? PILNE. Proszę o pomoc
Przede wszystkim bardzo współczuję. Kiedy była koronarografia, co stwierdzono w naczyniach ?
-
Audi A4 B5 przerobka na B7
A mi się podoba, kto by mi pomógł tak przerobić b5 ? Mrogal coś rzeźbił ale jakaś szeroka buda mu wyszła, i kolor zwalony.
-
Strefa Śmiechu
niby gdzie to jest śmieszne ? banda sadystów
-
[ALL B5] Audi S4
e szkoda gadać.....
-
[ALL B5] Audi S4
Gracjan co to kurfa za śrubki na tablicy ?
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
ok jak coś to zapraszam
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
to jak w Dubaju to niech będzie te 1 800
-
B8 Avant 3.0 TDi Quattro - jaka kwota?
Kolego podeślij mi numer tel do siebie.
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
cicho tam, interes mi psujesz
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
jak coś to dawaj cynk, u mnie leży i kwitnie a sedana z rs'em na tyle nikt na forum nie ma....
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
Zabieraj nawet jutro, a zapłacisz jak będzie kasa. Mnie tam się nie śpieszy.
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
no to czekam Mrogal jaka cena będzie dobra dla Solara ?
-
[ALL B5] Audi S4
- [ALL B5] Audi S4
słabo widać, daj jakąś inniejszą- [ALL B5] Audi S4
i skromny cholernie A eReSa w dizlu nie chcesz? Mrogalku ja pisałem bogaty nie głupi- [ALL B5] Audi S4
nie to nie, kupię sobie avanta od Kowiego- [ALL B5] Audi S4
ale ja straszliwie bogaty jestem- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
to ja coś zadam- [ALL B5] Audi S4
Ty teraz to na serio weź mi ją sprzedaj- [B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
Solar przedni masz, tylny ode mnie, progi omega groszowe sprawy. Inne nie będą Ci pasowały, bo te zderzaki bardzo masywne są. Cena będzie najniższa na rynku, a zderzak jest kompletny. - [ALL B5] Audi S4