Treść opublikowana przez medik
-
[B5 AFN] Wymiana zwyklego tunelu na t. z podlokietnikiem
Jest gdzieś na forum temat o montażu podłokietnika ? Tunel zostaje stary.
-
[B5 AFN] Jaki grill sportowy polecacie ?
Ja zamierzam skopiować ten od RS'a. Zero chromu, ramka czarna
-
[B5 AFN] Jaki grill sportowy polecacie ?
możesz mi powiedzieć co dokładnie masz na myśli, bo nie zrozumiałem.
-
[B5 AFN] Jaki grill sportowy polecacie ?
Jednak spróbuję coś zmodzić. Najwyżej założę ori jak będzie lipa.
-
[B5 AFN] Jaki grill sportowy polecacie ?
Nie chciałem zakładać nowego tematu, zapytam tutaj. Jak odróżnić grill poliftowy od przed ? Zamierzam sobie wyrezać grilla rs look, jak przymocować siatexa ?
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Podziękował
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Ja taki ślepy jestem, czy nie ma aktualne Depo zespolonych na allegro?
-
[ALL B5] Czy te koła warte sa fatygi ?
Ale ten drugi typ to chyba tylko w 16 i 17 występuje ?
-
Audi B4 8C Limo 20vt r4 By FranoF1
Najbardziej doinwestowane B4 w PLN. Koła kox.
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Kurde, nie mogę znaleźć..
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
a gdzie ?
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Normalnie przeczytałem cały temat i dostałem już zeza. Rozumiem że jeśli zmieniam dzielone na zespolone to muszę kupić : 2 x lampy Depo 2 x silniczki od Punto lub Fabii 2 x kostki z ASO 2 x po 8 pinów z kostek ISO? Mam rację ?
-
Lusterka M3
A co mają powiedzieć posiadacze 80'tek, gdzie lusterka rs2 chodzą po 1,5 tys.
-
[B5 ADR] Lampy przednie
Gdzie dorwać ori lampy, nie mogę znaleźć ?
-
[A4 B5] Alufelgi RH ZW1 17' Proszę o pomoc
Gleba będzie, gwint.
-
[A4 B5] Alufelgi RH ZW1 17' Proszę o pomoc
Podejrzewam że spadną osiągi ale przy 1.6 i tak jest bieda, a przynajmniej wygląd będzie Więc można bezpiecznie tak kombinować ? Że drogo mi wyjdzie to wiem ale trudno, najwyżej schudnę.
-
[A4 B5] Alufelgi RH ZW1 17' Proszę o pomoc
Koledzy mam taki problem, otóż chciałbym zakupić alu do mojej A4, zdecydowałem się na RH ZW1 w 17 calach. I tutaj mam problem, większość tych felg ma ET rzędu 60 i wielki otwór centrujący. Rozumiem że muszę dokupić zarówno pierścienie dystansowe ( 20 mm ) jak i pierścienie centrujące ? Nie za dużo tego modzenia będzie ? Bo jeśli tak to będę szukał ori 17 S line.
-
[B5 ADR] Lampy przednie
Koledzy zamierzam założyć zespolona, a co tam potnę błotniki Tylko zupełnie nie wiem które brać, możecie mi podesłać link ?
-
[B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
witam, jakie to alusy masz Kolego na sprzedaż ?
-
[B5 AFN] Skaczące koła
99% wina amortyzatorów. Albo ich górnego mocowania.
-
[B5 ADP] Brak mocy, szarpie
Zacząłem o przeczyszczenia przepustnicy i nic. Następnie wykręciłem ten właśnie czujnik G28. I odpalił :> Kupiłem, założyłem, podjechałem pod kompa i śmiga jak nowy.
-
[B5 ADP] Brak mocy, szarpie
Dzięki za pomoc, a co znaczy zaadoptować ?
-
[B5 ADP] Brak mocy, szarpie
Dzisiaj wracając z pracy coś narobiło się w moim aucie. Najpierw zgasł zaraz po odpaleniu ( pierwszy raz odkąd go mam ), a potem w czasie jazdy znacząco spadła moc silnika. Pedał w podłodze a ledwo ciągnie, szarpie. Pojechałem na komputer i wyskoczyło słaby aku ( juz się prostuje) i lambda, ale za chwilę lambda zgasła, że niby jest ok. Auto nadal szarpie i nie ma mocy. Gdzie szukać przyczyny ? Aha i obroty delikatnie falują na biegu jałowym.
-
[B5 ALL] Chromowane obramówki szyb - sedan - (już wykonane...)
raggaman, Dibo po co płacić kupę kasy za ori, jak 99% ludzi i tak się nie skapuje że to zwykła taśma ? Za te pieniądze wolę skórę kupić.
-
[ALL B5] Pomoc w doborze felg oraz opon
Ja także jednak zdecydowałem się na 17. Szerokość felgi 8J, nie będzie mi nic obcierać ? Jaką oponę brać 215 czy 225 ?