Treść opublikowana przez medik
-
[ALL B5] Audi S4
Mi także się podoba, może d*py nie urywa ale na pewno jest oryginalnie.
-
[ALL B5] Audi S4
Na przód to bym błotniki z rsa potrzebował... tematu nie ma, felgi właśnie zabrać kurier i chwała Bogu, bo ciulowe były ---------- Post dopisany at 20:08 ---------- Poprzedni post napisany at 20:07 ---------- Za 6tyś można powoli trochę dokładając mieć vossena takie same w idealnym stanie z gumami za 3 k oddałem w graficie byłyby miód dla Ciebie
-
[ALL B5] Audi S4
Lampy diodowe na tył
-
Czy ktoś w tym kraju weźmie się w końcu za pijanych kierowców?
Ale już niedługo w autach będą alkomaty i drogi staną się bezpieczne... Co za bezmózgowiec wymyśla takie projekty.
-
Obowiązkowe stawiennictwo w sądzie
A co trzeba mieć, jaki papier żeby ten zwrot dostać ?
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Jak ktoś lubi się nudzić to także polecam. Przewidywalne rozwiązanie fabuły. Długi, ciągnie się jak flaki z olejem. Scenariusz za***isty, film cieniutki.
-
Czy ktoś w tym kraju weźmie się w końcu za pijanych kierowców?
Hugo strasznie smutna, tyle ludzi, 10 letnie dziecko, 5 letnia dziewczyneczka... Tacy ludzie się sami nie ochronią przed pijanymi debilami. To powinno robić państwo, które jest nieudolne. Nie potrafi interweniować, karać jak należy. Zobacz, tą pijaczkę co w wawie do metra wjechała. pier**lą się z nią, bo niby chora. A co mnie to obchodzi ? Jakby tam stali ludzie, pozabijałaby ich na miejscu. Za samo złapanie po pijaku, powinni od razu 10 lat walić, bez żadnych zawiasów, w trybie przyspieszonym, bez okoliczności łagodzących. A pijakom co się rozwalili autem, nie udzielać wcale pomocy. Mała strata.
-
[ALL B5] Audi S4
taka morda bez reszty RS to kupa
-
[ALL B5] Taki skromny Avanci w serii (prawie)
Lampy polift to najlepsza modyfikacja w przedlifcie.
-
co sądzicie o tych felgach ??
8l 5 x100 8p 5x112, czyli tak jak b5
-
[ALL B5] Audi S4
Kowi to jest forum, a nie kółko wzajemnej masturbacji. Jak ktoś wystawia auto, to powinien być przygotowany na różne oceny. Co nie zmienia faktu, że niektóre komentarze - " wzór wiejskiego tuningu " są mocno przesadzone. Na szczęście Gracek wy***ał te trójkąty jak czytam. Ja proponuję wsadzić tu naprawdę grube koło, karbon maskę i będzie malina. Ala jak to mówią, co kto lubi.
-
[ALL B5] Audi S4
- [ALL B5] Audi S4
Moje zdanie - jest coraz gorzej. Ale co kto lubi.- TK: koniec bezterminowych praw jazdy
pewnie ze moze, kazdy moze sobie zostac lekarzem, architektem czy prawnikiem, wystarczy miec bogatych starych ktorzy beda go utrzymywac do trzydziestki... Lenistwo i brak chęci do nauki zawsze najwygodniej wytłumaczyć ubogim pochodzeniem. sraty taty majtki w kraty... no to teraz błysnąłeś językoznawstwem- TK: koniec bezterminowych praw jazdy
pewnie ze moze, kazdy moze sobie zostac lekarzem, architektem czy prawnikiem, wystarczy miec bogatych starych ktorzy beda go utrzymywac do trzydziestki... Lenistwo i brak chęci do nauki zawsze najwygodniej wytłumaczyć ubogim pochodzeniem.- TK: koniec bezterminowych praw jazdy
więc proponuję jak wyżej- TK: koniec bezterminowych praw jazdy
Zawsze możesz skończyć medycynę i zarabiać te 70 zł.....- Jaką książkę czytasz...teraz !!!
"Zabić Kennedy'ego" Bill O'Reilly - taka płytka, szybko się czyta 7/10.- Jaką książkę czytasz...teraz !!!
"Gorzka chwała. Polska i jej los 1918-1939" Richard M.Watt Jestem dopiero po 1/4 ale świetne studium czasów Piłsudskiego. Myślę, że to powinien być podręcznik do historii w szkołach.- Spotkania na drodze
w wawcie spotkałem byłego białasa Nosba, czyje to teraz jest ?- Jaką książkę czytasz...teraz !!!
"Pakt Ribbentrop-Beck" P.Zychowicz - ciekawa, warto przeczytać "Najnowsze kłopoty z historią" P.Gontarczyk - polecam, jeśli ktoś lubi poznawać prawdę. "Shaq bez cenzury" - fajna, lekka, zaskakująca jak cały Shaq- [ALL B5] Audi S4
- Szukam netbooka do 1500zł dla teściowej
Pogadaj z OGrem, załatwi Ci fajną używkę. ---------- Post dopisany at 13:28 ---------- Poprzedni post napisany at 13:28 ---------- Sorry nie doczytałem, że ma być nówka.- Nagłosnienie w małym pokoju
No to całkiem przyjemnie musi być. Nie słyszałem tego Cambriduge osobiście ale kumpel bardzo go chwalił za wykonanie. Lubię ampli bez wiatraków- Nagłosnienie w małym pokoju
tak ale najpierw sprawdź ją vagiem, zalej motulem i dokup parkera :facepalm: ---------- Post dopisany at 18:56 ---------- Poprzedni post napisany at 18:55 ---------- do czego je podpinasz ? - [ALL B5] Audi S4