Treść opublikowana przez fayera
-
[B6 AWX] Wymiana turbiny
206 kkm.Nieodpowiednie użytkowanie turbiny to skutkuje
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Miłe miłego początki Mam taką felgę tyle,że w 17''
-
[ALL B6/B7] Jak zdemontować przedni panelik z uchwytu na napoje
yhy
-
[ALL B6/B7] Jak zdemontować przedni panelik z uchwytu na napoje
łapiesz od dołu i delikatnie do góry uważaj bo są tam delikatne zaczepy
-
[ALL B6/B7] Jak zdemontować przedni panelik z uchwytu na napoje
Wpierw otwórz schowek i podwarz tę listwę nad uchwytem na kubek musisz ją najpierw zdemontować aby dostać się do zatrzasków.
-
Piłka nożna
Jeżeli wisła w pierwszej rundzie ma pełno w porach,że trafiła na skonto no to no coment dalej....
-
Naprawa zatartych wycieraczek
Wg mnie coś z manetką nie tak dobrze jakbyś miał na podmiankę
-
Jaki płyn do spryskiwaczy?
Ale dlaczego za coś przepłacać i eksperymentować jak ten jest Na tym aucie 3 lata na poprzednim 3 lata na wcześniejszych nie pamiętam ale 6 lat lania aury wystarczy aby stwierdzić,że lepszego nie potrzebuję-jeżeli taki jest A najlepsze są wżery jeszcze nikt nigdy mi nie powiedział,że ma wżery od płynu
-
Jaki płyn do spryskiwaczy?
Co niektórzy jakieś urazy do biedronki mają :gwizdanie: a to nie jest oszczędność tylko jakość i to tyle
-
[ALL B6/B7] Uszczelka korka oleju-nr
thx
-
[ALL B6/B7] Uszczelka korka oleju-nr
byłem pewien,że jest osobno
-
[ALL B6/B7] Uszczelka korka oleju-nr
Jak w temacie.Jaki nr ma ta guma z etki? Po powrocie z Zakopanego kilka m-cy temu ciągle mi się poci pod korkiem oleju. Guma zrobiła się twarda
-
[ALL B6] Ciężko się kręci kierownicą
Rychu dobrze mówi Po wymianie w moim płynu myślałem,że coś się poprawi ale żadnej różnicy "Te typy tak mają"[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2011, 19:34_________________________________________________Co nie zmienia faktu abyś wmienił płyn który i tak nie wiesz kiedy był wymieniany
-
[A4 B6 TDI] zegary z kolorowym FISem zamast czerwonego FISu
ale wykop
-
Wędkarstwo
- Naprawa zatartych wycieraczek
widocznie nie czytałeś wcześniej bo każdemu 1 się zapieka zazwyczaj od kierowcy- [ALL B6] Wytrzymałość bagażnika
Nic się nie stanie,jak nie chcesz zniszczyć to położ jakiś koc itp... Kilka dni pod rząd(trasa 4 km) woziłem więcej niż 300kg i zadnego problemu- [B6 ALT] Przy jakim poziomie oleju zapala się kontrolka "Oil min"
Ty czy silnik WWg mnie napewno nie może być tak,że masz pośrodku skali i się zapala kontrolka W moim(diesel)2 lata temu z samego rana po około 20 km jazdy zapaliła się kontrolka ale na bagnecie było tylko około 1mm mokrego czyli czubek bagnetu. Od tamtej pory częściej zaglądam pod kopułe czyli raz na 500km- Nie otwiera się klapa bagażnika z pilota
Ja kilka m-cy temu kupiłem używkę siłownik i problem powrócił wiosną było ok.a teraz w upały to samo.Myślę,że z tego powodu ktoś chciał się go pozbyć przez alle.Za chwilę idę spróbować z blaszką choć w moim pierwotnym siłowniku nic to nie dało- Piłka nożna
Z drzewa co zlazł- Piłka nożna
Też się dziwię co niektórym,że tak podniecają się LM Nie to,żebym im źle życzył ale jeżeli wśliną się do grupy pucharowej to powinni być szczęśliwi a jeszcze jakby dokonali tego co lech to do Częstochowy na kolanach...- Piłka nożna
- [ALL B6] Zwiększenie częstotliwości pracy wycieraczek poprzez złącze VAG
No masz tam 4 biegi bodajże- Piłka nożna
No wtedy szkółkę mieli jak nikt inny co się stało z dawnym ajax-em- Piłka nożna
na ptaku Patrick K. trochę później Byłem na żywo CWKS-FCB 2002r. - Naprawa zatartych wycieraczek