Treść opublikowana przez fayera
-
Co myślcie o tych felgach?
W 16'' troche miernie to będzie wyglądać,ciekawe jak z trwałością ale felggi wygląd mają Ja proponowałbym Ci w tej cenie poszukać używek takich samych ale ori
-
Opinie i wiedza o felgach PDW
Witam panowie. Miał ktoś może z tym felgami do czynienia lub słyszał o nich jakieś opinie. W Necie jakoś ciężko o nich zaczerpnąć informacji...
-
[ALL B6] Kto mi powie co to za czujnik?
Też mam to samo po tej samej stronie tyle,że na górze.
-
Gra z owieczkami ... full kozak s-line
Ale kiedy się kończy-przy takiej desce nadachu?Bo dalej nic nie ma?
-
[B7 BPW] 1850zł za wymianę rozrządu i przy okazji - zabieraka. Czy to za dużo?
Ja ze swoimi gratami zapłaciłem 350 za robotę...
-
[ALL B6] Tarcze z przodu na tył?
Brednie piszesz. tylne tarcze o średnicy 288 maja grubość 12mm no dobra ale jakby nie było o grubość chodzi
-
[ALL B6] Tarcze z przodu na tył?
tych z przodu nie wrzucisz na tył bo masz 25mm a na tył muszą być 15mm.
-
[B6 AVF] Nowe foty po wymianie zderzaka na S-line, można pociskać cięzkie :-)
A więc jednak Pawlo zdecydowałeś się na zmiany. Nic tylko pogratulować
-
[B6 AVF] Wymiana zewnętrzego lusterka od kierowcy
Zacznij od trójkąta wewnętrz auta,ale tak jak mod Ci pisze napewno było...
-
[B6 AWX] Kontolka Oleju
primo to sprawdz stan oleju
-
[B6 AWX] Problem z pedałem gazu
To są oryginalne stopery aby dywaniki się nie ślizgały. A kolega drosdek nie pisał czy ma oryginał czy nie.
-
Prośba o głos w rankingu
- [ALL B5] Jak otworzyć bagażnik gdy ma się zapchaną wkładkę w zamku
Czym masz zapchaną wkładkę,może da radę trochę pogrzebać? Jak nie to podjedz do jakiegoś magika od zamków.- IO 2010 Vancouver
:hi:to ci niespodzianka :notworthy:- IO 2010 Vancouver
po 38-latach gold :notworthy:- [ALL] 225 na feldze 7 calowej?
Na 7'' to 215 szerokość-225 to już balon,min.7,5''- IO 2010 Vancouver
małysz :notworthy:- IO 2010 Vancouver
hulala- IO 2010 Vancouver
oglądamy - dlatego cisza tak trzymać :>- IO 2010 Vancouver
A co tu taka cisza. Justyny nie oglądacie???- [ALL]Opony 205 na 8 calowe felgi?????
Na 8'' felgę 225 i będzie- [ALL B6] Oznaczenie przedniej szyby
Jeżeli wymienia się np> samą maskę czy szybę bo spadł "sopel z dachu"i tym podobne przypadki to oczywiste,że nie zauważy się różnicy ale przy nawet nieweielkiej czołówce każdy kto ma bystre oko zauważy pewne niezgodności... p.s.też mam szybę czołową z 07'.- IO 2010 Vancouver
:notworthy: bravo- IO 2010 Vancouver
Ciężko będzie. Ammann nie jest zawodnikiem jednego skoku- IO 2010 Vancouver
No to zaczęli. Ammann 108,5 na treningu. - [ALL B5] Jak otworzyć bagażnik gdy ma się zapchaną wkładkę w zamku