Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

runmadafaka

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez runmadafaka

  1. w mielcu jakies 5 centymetrów napadało, niestety służby nie zaspały i główne drogi w miare czarne..
  2. ale, że o co chodzi?
  3. odwrotny przypadek: kupujemy samochód, chyba to bvył golf, nieważne. Umowy spisane pakujemy się do aut a był właściciel podbiega do mnie i pyta: -będziesz tym gdzieś za granicę jechał? -odpowiadam, że nie itd, a on na to: -to dobrze bo kiedyś kumplowi worek białego za deskę wpadł..
  4. u mnie po mieście krąży czasem typek który podobno był bokserem/wojakiem a prochy spsuły mu mózg. Chodzi po mieście i boksuje w powietrze:D
  5. tak kolego, ale to w terenie zabudowanym .. Mylisz się. Zgodnie z art. 24 ustawy Prawo o ruchu drogowym z 20.06.1997r. (Dz.U. Nr 58 poz. 515 z 2003r - tekst jednolity), wyprzedzanie z prawej strony jest dopuszczalne: na odcinku drogi z wyznaczonymi pasami ruchu, na jezdni jednokierunkowej, na jezdni dwukierunkowej jeżeli co najmniej dwa pasy ruchu na obszarze zabudowanym lub trzy pasy ruchu poza obszarem zabudowanym przeznaczone są do jazdy w tym samym kierunku. na filmiku nie ma obszaru zabudowanego, ani też 3 pasów ruchu.. także nie wiem czego się tym sugerujesz.. Na filmiku widać jezdnię jednokierunkową, tym się sugeruję. ok, zwróciłem uwagę tylko na punkt gdzie jest podkreślone słowo "dwukierunkowej", swoją drogą całe życie myślałem, że tak wolno tylko w zabudowanym, a parę kategorii mam i nigdy nikt tego nie wytłumaczył w ten sposób..
  6. tak kolego, ale to w terenie zabudowanym .. Mylisz się. Zgodnie z art. 24 ustawy Prawo o ruchu drogowym z 20.06.1997r. (Dz.U. Nr 58 poz. 515 z 2003r - tekst jednolity), wyprzedzanie z prawej strony jest dopuszczalne: na odcinku drogi z wyznaczonymi pasami ruchu, na jezdni jednokierunkowej, na jezdni dwukierunkowej jeżeli co najmniej dwa pasy ruchu na obszarze zabudowanym lub trzy pasy ruchu poza obszarem zabudowanym przeznaczone są do jazdy w tym samym kierunku. na filmiku nie ma obszaru zabudowanego, ani też 3 pasów ruchu.. także nie wiem czego się tym sugerujesz..
  7. tak kolego, ale to w terenie zabudowanym ..
  8. napisz sobie nową umowę na polskim druku gdzie masz miejsce na współwłaściciela.. a zresztą kto to sprawdza czy jest miejsce czy nie?
  9. są zestawy do odkręcania urwanych śrub, może coś takiego? ale jak nie potrafiliście przyspawać pożądnie nakrętki i odkręcić to może daj to komuś kto ogarnia?
  10. runmadafaka odpowiedział(a) na CORNEK temat w Inne marki
    otóż to moja była "nieco" tańsza tylko, że poza listwami masz golasa..z maską do wymiany.. ile dałeś? 5k? to lepiej dorzucić te pare zł i mieć gotowca na sekwencji;)
  11. no tak ale ten po lewej to taki model e55.. poza tym wyżej pisze że "Przedmiotem na mojej aukcji są NOKIE E52" Twoim tokiem rozumowania można wklejać wszystkie aukcje, w których na zdjęciach poza sprzedawanym przedmiotem znajduje się coś jeszcze..
  12. nie rozumiem?
  13. ja nie płace.. 3,5 roku i mandat przepada jeśli w tym czasie nie ściągną z konta czy wypłaty.. a koszta są tak śmieszne, że mam to daleko.. skoro jest komornik i płacimy mu z podatków to też niech cos robi..
  14. octavia 1.9 tdi 1z trasa 3.4 litra miasto 4.5, jazda taka średnia, trasa jak wszysycy czyli 80-120 miasto 50 tyś mieszkańców, normalnie bez pałowania do 2-3 tyś obrotów..
  15. przyssawki trzymają do 160km/h:)
  16. http://forum.kosmetykaaut.pl/ poczytaj, na pewno znajdziesz coś dla siebie, są tam przygotowane zestawy na każdą kieszeń..
  17. ja za to powiem tak: pieniądze leżą na ziemi, trzeba tylko umieć sie po nie schylić i to do tego stopnia, że mam c+e do tego adr kwalifikacje, koparko ładowarki i wozek widłowy i poprostu nie chce mi się pracować weźcie się za siebie Panowie a nie użalacie sie na forum
  18. tak tak mamjuz papier łącznie z kwalifikacjami i adrami zrobiłem z dofinasowania z unii kosztowało mnie 1500 zl razem, ale i tak sie przyda bo mamy transport.. jak to u Was panowie jest, bo jak robiłem to zdawałem w Tarnowie na tym samym aucie na którym się uczyłem, też tak macie?
  19. a w czym wiek przeszkadza? u mnie był najpierw żółty pózniej czerwony przy rozpinaniu i przy spinaniu odwrotnie, ale ja robiłem na naczepie?
  20. runmadafaka odpowiedział(a) na Luka3s temat w 1.8
    Twój silnik jest uszkodzony czy tylko masz taki pomysł?
  21. panowie.. soli na drogach już nie ma bo jest to zakazane.. poza prywatnymi parkingami itp..
  22. obrotomierz masz na środku :gwizdanie: ta? co Ty nie powiesz jeździłeś kiedyś takim samochodem? hehehe subaru nie robi na mnie już żadnego wrażenia :tongue4: za długo w tym siedzę michał jak pamietasz sorki za OT obrotomierz masz na środku :gwizdanie: ta? co Ty nie powiesz jeździłeś kiedyś takim samochodem? hehehe subaru nie robi na mnie już żadnego wrażenia :tongue4: za długo w tym siedzę michał jak pamietasz sorki za OT na mnie również, ale mimo to nic wielkiego nie pokazał..
  23. obrotomierz masz na środku :gwizdanie: ta? co Ty nie powiesz jeździłeś kiedyś takim samochodem?
  24. a ja leje co popadnie i gdzie popadnie, łącznie z "oszczędnościami" i jest wszystko gitara
  25. kumple chcą mu loda robić a obrotomierz sie chyba ani razu nie wyhylił ponad połowę poza tym stare jak interner ale dopiero teraz na to pod tym kątem spojrzałem..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.